İstanbul Helikopter Turu

İstanbul Helikopter Turu

İstanbul Helikopter Turu İstanbul Helikopter Kiralama

Diğer seyahatlere göre biraz pahalı bir seyahat olsa da bazı durumlarda tercih edilmesi gerekebilir. Daha çok iş seyahatleri için tercih edilen Helikopter kiralama işlemi hasta nakli gibi durumlarda da tercih edilmektedir. İstanbul merkezli bir kaç firmadan kiralanabilir. Planlı ve plansız turlar ile ilgili detaylı bilgiler yazının devamında bulabilirsiniz. Helikopter kiralamak isterseniz Helikopter Kiralama sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Uzun mesafe seyahatleriniz için Özel Uçak Kiralama sayfamıza girerek detaylı bilgiler edinebilir ve fiyat talep edebilirsiniz.

İstanbul Helikopter Turu

Helikopter Turu için detaylı bilgiyi yazının devamında

İstanbul’un eşsiz güzelliğini bir de havadan görmek isteyenler için güzel bir seçim olacak. Helikopter kiralamaya gerek kalmadan 1 kişi dahi olsanız bilet alarak 15 dakikalık İstanbul helikopter turuna katılabilir helikopter ile uçma deneyimine sahip olabilirsiniz. Turlar hava durumuna bağlı olmak kaydı ile pazar günleri kesin kalkışlı olarak gerçekleşmektedir. Ya da dilerseniz helikopteri kiralayarak size özel bir tur ile dilediğiniz kadar uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

Helikopter turu ile ilgili departmanımıza direk olarak 0542 711 37 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.İstanbul Helikopter Turu fiyatları

15 dakikalık helikopter turlarına bir kişi dahi olsanız bilet alarak katılabiliyorsunuz. Fakat 30 ve 45 dakikalık turlara katılmak için helikopteri kiralamanız ve size özel uçuş yapılmasını sağlamanız gerekecek. Turlarımız Ayazağa dan yapılmaktadır. Pazar günleri yapılan turlar için helikopterin aşağıda belirttiğimiz fiyatları ödeyerek size özel bir tur olmasını sağlayabilirsiniz.

15 Dakikalık Helikopter Turu Fiyatı

15 dakikalık helikopter tur fiyatı 100 euro’dan başlayarak helikopterdeki konuma göre 200 euro ya kadar yükselmektedir. Daha detaylı bilgi verecek olursak 3 koltuk ve 2 sıra ve bir de pilot yanı olmak üzere toplam kapasite 7 koltuktur. Orta sıralar 100 Euro cam kenarları 200 Euro Pilot yanı ise 250 Euro olarak fiyatlandırılmaktadır. 15 Dakikalık tur’da İstanbul boğazı, Tarihi yarımada ve Haliç’i görmeniz mümkün olabilmektedir. İstanbul helikopter turumuz esnasında evlilik teklifi de yapılmaktadır evlilik teklifi organizasyonları ile ilgili detaylı bilgi için helikopter turu evlilik teklifi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ayrıca 15 dakikalık helikopter turu için tüm koltukları alarak size özel olmasını istiyorsanız normalde tüm koltukların toplam bedeli daha fazla iken, tüm koltukları kapattığınızda bu turun fiyatı sizin için 750 Euro olacaktır.25 Dakikalık Helikopter Turu Fiyatı

Bu turda koltuk bazında satış yapılarak tur yapılmamaktadır. Bu turu gerçekleştirmek için helikopter in tamamını kiralamış olmak ve size özel bir tur gerçekleştiriliyor olması gerekmektedir. 25 dakikalık İstanbul helikopter turu fiyatı ise 1250 euro dur. Bu turda İstanbul boğazı, Asya yakası, Tarihi yarım ada, ve Haliç i görmeniz mümkün olmaktadır. 6 Yolcuya kadar katılım gösterilebilir.

antalya helikopter turları

45 Dakikalık Helikopter Turu Fiyatı

Bu turda koltuk bazında satış yapılarak tur yapılmamaktadır. Bu turu gerçekleştirmek için helikopter in tamamını kiralamış olmak ve size özel bir tur gerçekleştiriliyor olması gerekmektedir. 45 dakikalık helikopter turu fiyatı ise 2000 euro dur. Bu turda İstanbul boğazı, Asya yakası, Tarihi yarım ada, ve Haliç’i ve Karadeniz’i görmeniz mümkün olmaktadır.