Helikopter Turu ve Kiralama

Helikopter Turu ve Kiralama

Helikopter turu İstanbul’un eşsiz güzelliğini bir de havadan görmek isteyenler için güzel bir seçim olacak. Helikopter kiralamaya gerek kalmadan 1 kişi dahi olsanız bilet alarak 15 dakikalık bu güzel tura katılabilir helikopter ile uçma deneyimine sahip olabilirsiniz. Turlar hava durumuna bağlı olmak kaydı ile günlük kesin kalkışlı olarak gerçekleşmektedir. Ya da dilerseniz helikopteri kiralayarak size özel bir tur ile dilediğiniz kadar uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

Helikopter Turu fiyatları

15 dakikalık helikopter turlarına bir kişi dahi olsanız bilet alarak katılabiliyorsunuz. Fakat 30 ve 45 dakikalık turlara katılmak için helikopteri kiralamanız ve size özel uçuş yapılmasını sağlamanız gerekecek.

15 Dakikalık Helikopter Turu Fiyatı

15 dakikalık helikopter tur fiyatı 49 euro’dan başlayarak helikopterdeki konuma göre 149 euro ya kadar yükselmektedir. Daha detaylı bilgi verecek olursak 3 koltuk ve 2 sıra ve bir de pilot yanı olmak üzere toplam kapasite 7 koltuktur. Orta sıralar 49 Euro cam kenarları 99 Euro Pilot yanı ise 149 Euro olarak fiyatlandırılmaktadır. 15 Dakikalık tur’da İstanbul boğazı, Tarihi yarımada ve Haliç’i görmeniz mümkün olabilmektedir.

30 Dakikalık Helikopter Turu Fiyatı

Bu turda koltuk bazında satış yapılarak tur yapılmamaktadır. Bu turu gerçekleştirmek için helikopter in tamamını kiralamış olmak ve size özel bir tur gerçekleştiriliyor olması gerekmektedir. 30 dakikalık helikopter turu fiyatı ise 1000 euro dur. Bu turda İstanbul boğazı, Asya yakası, Tarihi yarım ada, ve Haliç i görmeniz mümkün olmaktadır. 6 Yolcuya kadar katılım gösterilebilir.

60 Dakikalık Helikopter Turu Fiyatı

Bu turda koltuk bazında satış yapılarak tur yapılmamaktadır. Bu turu gerçekleştirmek için helikopter in tamamını kiralamış olmak ve size özel bir tur gerçekleştiriliyor olması gerekmektedir. 60 dakikalık helikopter turu fiyatı ise 1500 euro dur. Bu turda İstanbul boğazı, Asya yakası, Tarihi yarım ada, ve Haliç’i ve Karadeniz’i görmeniz mümkün olmaktadır.

Helikopter turu hakkında detaylı bilgi edinmek ve rezervasyon yaptırmak için 0850 500 0 777 nolu numaramızı arayabilirsiniz.

Helikopter Kiralama

Helikopter turu dışında kısa menzilli seyahatleriniz için Helikopter Kiralama alternatifini kullanabilirsiniz. Diğer seyahatlere göre biraz pahalı bir seyahat olsa da bazı durumlarda tercih edilmesi gerekebilir. Daha çok iş seyahatleri için tercih edilen Helikopter kiralama işlemi hasta nakli gibi durumlarda da tercih edilmektedir. İstanbul merkezli bir kaç firmadan kiralanabilir. Bu firmalardan bir tanesi de asıl içi uçak bileti satışı olan firmamız plusfly.com dur.  Aşağıdaki formu doldurarak ya da çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek kiralama işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Helikopter Kiralama Fiyatları

Helikopter kiralama fiyatları yolculuğunuzun uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. 60 Dakikalık bir yolculuk için yaklaşık olarak 1500 euro civarında bir fiyatlama çıkmaktadır. Eğer kiralama talebiniz var ise aşağıdaki forma helikopter kiralamak istediğinizi nereden nereye olduğunu ve kaç kişi olduğunu detaylı bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Kiralama uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayarak seyahatiniz ile ilgili detaylı bilgi ve fiyatlama vereceklerdir.

Bize dilediğiniz zaman mesaj gönderebilirsiniz. 

Bu konu ile ilgili yakından ilgili Özel uçak kiralama sayfamızı ziyaret ederek uçak kiralama hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.