Antalya Evlenme Teklifi


Antalya Evlenme Teklifi İletişim : 0544 329 34 99

Antalya’da hayat arkadaşınızı buldunuz ve evlenme teklifi yapmayı düşünüyor ve size özel her zaman hatırlayacağınız ve gelecekteki işinizi bu güzel gününde biraz şimartmak istiyorsunuz. Fakat seçenekler arasında karar vermekte ya da yaratıcı bir fikir bulmakta zorlanıyorsunuz.

Bu özel gününüzü bize emanet ederek muhteşem bir organizasyon yapmayı düşünüyorsanız yukarıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz. Beklentileriniz ve paketlerimiz doğrultusunda size özel bir organizasyon planlanarak hayata geçirilir. Şimdi gelelim Antalya şehrinde evlilik teklifi için size sunulan organizasyon çeşitlerine.

Antalya Helikopter Turu Evlilik Teklifi

helikopterde evlenme teklifi

Antalya’dan havalanan helikopterlerimiz Kemer yönüne uçuş gerçekleştirmektedir. Uçuş süresi yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. Özel olarak kiralayacağınız bu turumuz esnasında muhteşem manzaraya karşı yapacağınız evlilik teklifiniz hayatınız boyunca unutamayacaksınız bu organizasyon için helikopter turu haricinde verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.Organizasyonsuz Helikopter Turu Belek kalkışlı Fiyatı 750 Euro dur. ( Antalya – Belek transferi dahildir). Dilerseniz Antalya helikopter turu sayfasından sadece helikopter turu satın alarak organizasyonu kendiniz de yapabilirsiniz.

Antalya Sahilde Evlenme Teklifi

sahilde evlenme teklifi

Antalya sahilde sizin için hazırlayacağımız masa ve mükemmel ortamda romantik bir akşam yemeği eşliğinde hayat arkadaşınıza evlenme teklifi yapmaya ne dersiniz ?  Antalya Sahilde evlenme teklifi organizasyonunda verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir. Extra olarak belirttiğimiz hizmetler opsiyonlu olarak tercihinize göre organizasyona dahil edilecektir.

 • Antalya Lara bölgesinde sahil restoranında 2 kişilik akşam yemeği.
 • Masa ve ortam süslemesi
 • Bir buket gül (15 Adet)
 • Şampanya Patlatılması
 • Mumlarla ortam aydınlatması
 • Kemancı (extra)

Antalya Sahilde Evlenme Teklifi Fiyatı 1000 TL civarında olmaktadır. • 2 Kişilik Yemek 3 çeşit meze dahildir. Şampanya dışında içeceğiniz içecekler ayrıca ücretlendirilir.
 • Kemancı ücreti 500 TL dir.
 • Özel istekleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
 • Havai Fişek ( Extra ) (Yasak getirildiği için bir süre kullanım dışı)

Ücretler organizasyon firmasına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Antalya Tekne’de Evlilik Teklifi

teknede evlilik teklifi

Özel teknede gezinti yaparken hayat arkadaşınız olmasına karar verdiğiniz kız arkadaşınıza evlilik teklifi etmeye ne dersiniz. Teknede evlilik teklifi organizasyonumuzda yemek eşliğinde güzel bir gezinti esnasında teklifinizi gerçekleştirirsiniz. Tercihe göre yemekli olarak yapılabilir, teknede kemancı eşlik edebilir ve akşam saatlerinde yapıldığında havai fişekte eklenebilir bu paketimize. Ekonomik olarak bir evlilik teklifi istediğinizde masa ve tekne süslemeleri yapılarak kuru yemiş ve şarap ikramı yapılır alkol kullanmayan müşterilerimiz için alkolsüz meşrubat seçeneğimizde mevcuttur. Verilen hizmetleri ve tercihe bırakılmış olan hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Antalya Alp Paşa Konağında Evlenme Teklifi

Osmanlı dokusu ile tanınan Alp Paşa konağında güzel bir akşamı yedikten sonra yapacağınız evlenme teklifi ile evliliğe ilk adımınızı atabilirsiniz. Alp Paşa evlilik teklifi organizasyonu paketimiz aşağıdaki gibidir. • Otele Girişte süpriz karşılama
 • En iyi akdeniz mutfağı seçilen Du bastion Dining Keman ve Piyano ezgileri ile Romantik Akşam yemeği
 • Gül yaprakları ile sizin için hazırlanmış masa düzeni
 • Kemancı

alppaşa evlenme teklifi

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir