Özel Uçak Kiralama


Uçak Kiralama İletişim  0541 650 03 03

Bu numarayı arayarak özel jet ve özel uçak kiralama konusunda fiyat alabilirsiniz.

Uçak kiralama talebinizi yukarıdaki iletişim bilgilerinden kiralama uzmanımıza iletebilirsiniz. Seyahatinize uygun uçak için size en kısa sürede fiyatlandırma telifi yapılacak ve dönüşünüz olumlu olursa uçuş operasyonuyla ilgili ekimiz çalışmaya başlayacaktır. Seyahatiniz başında sonuna kadar tüm işlemleri şirketimiz yapmaktadır. Örneğin iniş izinleri, slot izinleri gibi önemli ve resmi işlemler bu sürece dahildir. Size sadece sevdiklerinizle uçuşunuzun keyfini sürmek düşer.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Özel uçak kiralama hizmetleri uzun zamandır insanlar tarafından tercih edilen ve günden güne de daha fazla tercih edilmeye başlanan ulaşım hizmetlerinden biridir. Charter hizmetleri olarak da bilinen bu hizmet şirketler tarafından finanse edilmesi nedeni ile hizmette farklılaşma meydana getirebilmektedir.

Özel uçak kiralama işlemleri, birçok yönden alanında uzman firmalardan yapılması gereken işlemlerden biri olarak bilinir. Özel uçak kiralama işlemi hem zamandan tasarruf etmenizi sağlarken hem de çok daha rahat bir ulaşım süreci geçirmenizi olanaklı kılar. Özel uçak ile ulaşım sağlamak rahat olmasının yanı sıra aynı zamanda diğer ulaşım yöntemlerine göre çok daha hijyeniktir. Sadece size ait bir uçak ile ulaşım sağlıyor olmanız ve tercih edeceğiniz uçakların düzenli dezenfekte işlemlerinin yapılıyor olması daha sağlıklı bir ulaşım geçirmenizi mümkün hale getirmektedir.

Özel Jet ve Özel Uçak Kiralamanın Faydaları

özel jetler

Özel jet ve özel uçak kiralamanın faydaları, birçok yönden insanları bu alanda verilen hizmetlere yöneltmektedir. Hızlı ulaşım, konforlu seyahat imkânı, sağlıklı bir yolculuğun olanaklı hale getirilmesi gibi faktörler özel jet ve özel uçak kiralama hizmetlerinin daha sık tercih edilmesine neden olmaktadır. Bu tür bir kiralama beraberinde iş seyahatleri, tatil seyahatleri, sağlık amaçlı gerçekleştirilen seyahatler ve benzeri birçok amaçla hizmetlerin tercih edilmesini sağlar. Hızlı, güvenilir, hijyenik ve lüks bir ulaşım süreci geçirmek için doğrudan özel jet ve özel uçak kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Gün içinde ulaşım sağlanırken hızlı bir ulaşım sağlanması birçok kişi için önem taşır. İş seyahati ya da tatil seyahatlerinin yanı sıra sağlık nedenliyle de özel jet ve özel uçak kiralayabilirsiniz.

Özel Uçak Kiralamada Hangi Uçaklar Kullanılıyor?

Bu soru özel uçak kiralamak isteyen birçok kişi tarafından sürekli araştırılmaktadır. Charter olarak verilen özel uçak kiralama hizmetleri temelde tarifesiz olduğundan dolayı talebe bağlı olarak farklı uçaklar tercih edilerek verilmektedir. Hava ambulansı, yolcu uçağı ya da lüks uçak tercihine bağlı olarak kullanılan uçaklar da değişiklik gösterebilmektedir.

Özel uçak kiralama servisinde hangi uçağın kullanılacağı tercih edilen hizmete bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Tek kişilik ya da birkaç kişilik lüks yolculuklar ile birden fazla yolcu için tasarlanan yolculuklar hem yolcu kapasitesi bakımından hem de hizmet bakımından farklılaşır. Bu nedenle tercih edilen uçaklarda da değişiklik olabilir. Özel uçak kiralama hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen uçak modelleri ise aşağıdaki gibidir;

  • Cessna Citation Bravo
  • Hawker 400 xp
  • Citation 555 bravo
  • Challenger
  • Legacy

6 – 16 kişi arası Kiralamalarda Kullanılan Uçaklarımıza Göz Atmak İçin Özel Jet Kiralama Modelleri Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hangi Durumlarda Özel Jet Kullanılır?

özel uçuş kiralama

Özel uçak kullanılmasını gerekli kılan birden fazla durum olabilir. Kimi zaman zaruri durumlar kimi zaman da kendinizi şımartmak ve özel uçak ile ulaşım avantajlarından faydalanmak için özel uçak kiralayabilirsiniz.

Özel uçak kullanımında en çok tercih edilen nedenler arasında iş seyahatleri, sağlık nedenli seyahatler ve tatil seyahatleri gibi nedenler bulunmaktadır. Tatile giderken kendinizi şımartmak, hızlı ve lüks bir ulaşım süreci geçirmek için özel uçak kiralayabilirsiniz. Özel uçaklar kişilerin kendilerini rahat hissedebilmeleri için gerekli olan tüm ekipmanlara sahiptir. Böylece kalabalık ve insanı boğan uçaklarda yolculuk yapmak yerine kendinize ait bir uçak ile istediğiniz yere uçabilirsiniz.

Söz konusu ulaşım olduğunda hijyen koşullarının sağlanması da büyük önem taşıyan konular arasında yer alıyor. Birden fazla yolcunun sürekli olarak kullandığı uçakları tercih etmek sağlık koşulları göz önünde bulundurulduğunda pek hijyenik olmayabilir. Bunun yerine düzenli olarak dezenfekte edilen ve sadece size özel bir uçak tercih etmek her bakımdan daha hijyenik olacaktır. Hava ambulansı tercih eden kişilerin bu hizmeti alırken en büyük beklentileri de hijyenik bir ortam ve hızlı ulaşım olarak biliniyor.

Tatil ya da sağlık amaçlı yapılan seyahatlerin yanı sıra zamanı kıymetli olan birçok insan gibi sizde iş görüşmeleri, toplantılar ve benzeri faaliyetler için özel uçak kiralayabilirsiniz. Özel uçak kiralama hem daha konforlu bir yolculuk yapmanızı hem de yorucu iş hayatında zaman kazanmanıza olanak tanır.

Hava alanların da koşa koşa uçağa yetişme ya da işlemlerinizi görevliye yaptırmak gibi bir derdiniz olmayacaktır. Uçak Kiralamak için bizi arayın tüm detayları biz hallederiz siz sadece uçuşunuzu gerçekleştirirsiniz.

  • İş adamlarının yaptığı iş amaçlı seyahatler
  • Siyasi parti liderleri yada üst düzey kadrolarının yaptığı seyahatler
  • Konser gibi organizasyonlara daha konforlu ve hızlı ulaşım sağlayan sanatçılar
  • Lüks Tatil seyahatleri v.b

Yurt dışı seyahatlerinizde tur operatörlerinin kiraladıkları charter uçaklara uçak bileti almak için charter uçak bileti sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Özel Uçak Nasıl Kiralanır?

özel jet kiralama

Özel uçak kiralama işlemleri oldukça hızlı ve kolay bir şekilde ilerleyen bir süreçtir. Kiralamak istediğiniz özel uçağı, zamanını ve ne tür bir nedenle uçak kiralayacağınızı netleştirdikten sonra uçak kiralama talepleriniz için 0541 650 03 03 numaralı iletişim hattı üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri talebinize bağlı olarak sizin için en uygun uçağı seçmenize yardım etmenin yanı sıra seyahatiniz için gerekli olan işlemlerin yapılmasını sağlar.

Özel uçak kiralama işlemi sadece uçağın kiralanmasından ibaret değildir. Uçak ile yapılan yolculuklarda seyahatin gerçekleştirileceği ülke ya da bölgeye iniş izni, slot izinleri ve havaalanı PPR gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu işlemler beraberinde olumlu geri dönüş alınması halinde özel uçak kiralayarak ulaşım faaliyetlerinizi gerçekleştirmenizi olanaklı hale gelir. Sadece iniş izni değil aynı zamanda seyahat süreci boyunca havada üzerinden geçiş yapılan ülkelere uçuş hakkında bilgi verilmesi, uçuş izinlerinin alınması gerekir. Böylece sorunsuz bir şekilde ulaşım süreci tamamlanabilir.

Özel uçak kiralama işlemlerinin bu denli teferruatlı olması uçak kiralarken alanında deneyim kazanmış uzman firmalara başvurulmasını zorunlu kılar. Profesyonel bir ekiple sağlanan özel uçak kiralama hizmetleri sayesinde sorunsuz bir şekilde istediğiniz hedef noktasına ulaşabilirsiniz.

plusFLY tarafından kiralama hizmeti sunulan tüm uçaklar, özel uçak kiralama hizmet kategorisinde yetkili otoriteler olan EASA/JAR/FAR kurallarına göre hava operasyonu yapabilen, kendi sahipliğinde özel uçak işletme ruhsatı (AOC) olan özel uçak kiralama işletmeleridir.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları

özel jet kiralama fiyatlari

İç Hat Özel Uçak Kiralama Fiyatları

İç hat özel uçak kiralama fiyatları, özel uçakların kiralanacağı bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Ülkemizde bulunan onlarca hava alanına özel uçak ile ulaşım sağlamanız mümkün. İç hat özel uçak kiralama fiyatlarının dış hat özel uçak kiralama fiyatlarına oranla daha uygun olduğu söylenebilir. İç hat özel uçak kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için kalkış ve varış noktalarının bilinmesi ve ortalama uçuş mesafesinin hesaplanması gerekir.

İç hat özel uçak kiralama fiyatları +KDV olarak verilmektedir. Bununla birlikte fiyatlar üzerinde etkili olan birden fazla faktör vardır. Hava sahasının yoğunluğu, uçakların müsait olup olmaması gibi faktörlere bağlı olarak iç hat özel uçak kiralama fiyatları değişiklik gösterebilir.

Ayrıca boş bacak olarak adlandırılan uçuşlar çok daha avantajlı ve ucuz jet kiralama avantajı sağlamaktadır. Peki boş bacak uçuşlar neden ucuz oluyor? Boş Bacak Uçuş Nedir sayfamızı ziyaret ederek bu konuda daha detaylı bilgi alabilir ve uçuşunuzu daha uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Dış Hat Özel Uçak Kiralama Fiyatları

Dış hat özel uçak kiralama fiyatları net olarak verilebilmektedir. Bunun temel nedeni ile dış hat özel uçak kiralama işlemlerinin KDV’den muaf olmasıdır. Dış hatlar için özel uçak kiralama fiyatları üzerinde de iç hat özel uçak kiralama fiyatlarında olduğu gibi değişkenlik mevcuttur. Yine hava sahasının uygunluğu ve uçak müsaitliği gibi durumlar fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Dış hat uçak kiralama için en kısa mesafede 10.000 Euro gibi bir fiyattan başlamaktadır.

[WPSM_AC id=27254]

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir