Sabiha Gökcen Hava Limanı Transferi


Sabiha Gökçen Havalimanı ülkemizin uzun yıllardır hava trafiği alanında ihtiyaçları karşılayan uluslararası havalimanlarından biridir. Havayolu ulaşımının dünya genelinde en çok tercih edilen ulaşım seçeneklerinden biri olması beraberinde ulaşım sonunda hangi aracın kullanılacağı sorusunu da getirmektedir. Her şehrin ve bölgenin kendine has ulaşım araçları bulunmaktadır. Farklı şehirlere ulaşım faaliyetleri sonunda havalimanından şehir içine ulaşım için ise birden fazla yol bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen Havaalanı insanların yurtiçi/yurtdışı aktarmalı ya da direkt uçuşlarda en sık tercih ettiği havalimanlarından biridir. Havalimanına indiğiniz andan itibaren beklemeden, hızlı ve güvenli bir şekilde yolculuk yapmak isteyebilirsiniz. Yolculuk için uçuşunuz öncesinde özel transfer hizmeti rezervasyonu yaptırarak rahat bir yolculuk gerçekleştirmeniz mümkün. Havalimanından şehrin farklı konumlarına ulaşım için ekonomik, VIP ya da grup transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Seçenekleri

Sabiha gökçen transfer seçenekleri

Sabiha Gökçen Havalimanı transfer seçenekleri birçok yönden yolcuların istedikleri varış noktasına ulaşabilmelerini olanaklı hale getiren alternatiflerdir. Havalimanına iniş yaptıktan sonra taksi, otobüs ya da servis beklemek yorucu bir süreçtir. Rahat ve konforlu bir yolculuk yapmak için havalimanına inişinizden itibaren VIP transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte grup halinde yolculuk yapıyorsanız grubunuz ile kalabalığın arasına karışmadan grup transferi hizmetleri de alabilirsiniz. PlusFly ekonomik transfer hizmetleri ile bütçenizi korurken aynı zamanda konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra güvenli, konforlu ve hızlı bir yolculuk için PlusFly özel transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Özel transfer hizmetlerinin ayrıcalıklarını keşfetmek için doğrudan müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

sabiha gökcen hava limanı vip transfer

Havayolu ulaşımı çoğu zaman daha hızlı olması nedeni ile tercih edilir. Ancak hızlı olduğu kadar da yorucudur. Yolculuk sonunda havalimanına inişten sonra servis ya da otobüs aramak gibi süreçler yolculuğunuzun kalitesini düşürebilir. PlusFly VIP transfer hizmetleri ise bu konuda tam anlamı ile memnuniyet garantili hizmet sunmaktadır.

Havalimanına iniş yaptığınız andan itibaren yolcu çıkışında sizi bekleyen özel VIP transfer aracınız ile yolculuğa başlayabilirsiniz. Deneyimli ve birden fazla dil bilen şoför hizmeti yolculuğunuzu maksimum konfora çıkaracaktır. Yolculuk boyunca nereden ve nasıl gideceğinizi dert etmeden koltuğunuzda oturup araç içi hizmetlerden faydalanarak VIP transfer hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz. VIP transfer hizmetleri almak için uçuşunuz öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekir. Böylece uçağınız havalimanına iner inmez sizin için özel olarak hazırlanmış aracınız ile yolculuk yapmaya başlayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Ekonomik Transfer Hizmeti

Sabiha gökçen hava limanı ekonomik transfer

Ekonomik transfer hizmetleri havalimanına iniş yaptıktan sonra yolcuların varış noktasına ulaşmak için en çok tercih ettiği hizmetlerden biridir. Yolculuk boyunca bütçenizi korurken konforlu bir yolculuk süreci geçirmeniz de mümkün. PlusFly yolcularına ekonomik transfer hizmetleri kapsamında sabit fiyat listesi sunar. Böylece yolcu için yolculuğun ne kadar tutacağı gibi bir soru işareti ortadan kalkmış olur. Güvenli, konforlu ve düşük ücretli ekonomik transfer hizmetleri en çok tercih edilen özel transfer hizmetleri arasında yer almaktadır.

Sabit fiyat listesi ve bütçe dostu fiyat ayrıcalıkları ile ekonomik transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Transfer hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanmak için mutlaka erken rezervasyon ayrıcalıklarını deneyimleyin.

Sabiha Gökçen Havalimanı Grup Transferi

Sabiha gökçen hava limanı grup transferi

Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan şehrin farklı konumlarına grup ile ulaşım gerçekleştirecekseniz faydalanabileceğiniz en sağlıklı ve hızlı transfer yolu grup transferleridir. Grup transferleri ile arkadaşlarınız, aileniz hatta iş arkadaşlarınız ile kendi aranızda yolculuk yapabilirsiniz. Özellikle yolculuk boyunca grubun dağılmaması, farklı araçlar ile yolculuk yapmak zorunda kalmamaları için grup transferi hizmeti tercih edilir.

Grup transferleri ile grubunuz için uygun nitelikte araçlar ile hizmet verilir. Grubun kaç kişi olduğuna bağlı olarak araç seçilir ve yolculuk için yolcuların uçaklarının iniş saatinde araçlar yolcu çıkışında olur. Böylece grup transferi hizmeti ile grubunuzdan ayrılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Grup transferi hizmetleri hakkında merak edilenler PlusFly resmi web sitesinde.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Rezervasyonu

Sabiha gökçen hava limanı transfer rezervasyonu

Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra hangi yöntem ile varış noktasına ulaşacağınızı düşünmek ve hareket etmek için plan yapmak vakit alacaktır. Bu nedenle havalimanı transferi söz konusu olduğunda uçuşunuzdan önce transfer rezervasyonu yaptırmanız daha hızlı bir şekilde yolculuk yapmanız için gerekli işlemlerden biridir.

Havalimanına varmadan transfer yaptırmak aynı zamanda yolculuğunuz boyunca yoğunluğun olumsuz yönlerinden korunmanızı da sağlayacaktır. Havalimanına iniş yapmadan önce PlusFly iletişim hattı üzerinden transfer rezervasyonu yaptırın ve yolculuğunuzu garantiye alın. Böylece rahat ve huzurlu bir yolculuk yapmak mümkün hale gelebilir. Transfer rezervasyonu işlemleri için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumsal web sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabiha Gökcen Hava Limanı Transfer Fiyatları

Sabiha gökçen hava limanı transfer fiyatları

Destinasyon Transfer Ücreti
Havalimanı – Harem
Havalimanı – Kadıköy
Havalimanı – Üsküdar
Havalimanı – Bostancı
Havalimanı – Beşiktaş
Havalimanı – Taksim
Havalimanı – Sultanahmet
Havalimanı – Eminönü
Havalimanı Transfer Rezervasyonu 0850 500 0 777 – 0542 711 37 24

Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım Rehberi

Sabiha Gökçen Havalimanı her yıl oldukça büyük yolcu akışı olan havalimanlarından biridir. Yolcuların havalimanına iniş yaptıktan sonra İstanbul’un farklı konumlarına ya da civar şehirlere ulaşım için tercih ettiği birden fazla yöntem vardır. Özel transfer hizmetleri ile ulaşımı kafanıza dert etmeden halledebilir ya da araç kiralama hizmetleri sayesinde aracınız ile istediğiniz konuma yolculuk yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra tercih edilen toplu taşıma araçları da bulunmaktadır.

Toplu taşıma araçları arasında ticari taksiler, otobüsler ve HAVABUS servisleri bulunmaktadır. Her bir toplu taşıma aracının fiyat tarifesi ve hizmet verme şekli birbirinden farklıdır. Özel transfer hizmetlerinin ayrıcalıkları, araç kiralama seçenekleri, HAVABUS servisleri, taksi ile ulaşım seçenekleri ve otobüs ile yolculuk hizmetleri hakkında merak edilenleri yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Özel Transfer İle Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra hangi araç ile yolunuza devam edeceğiniz konusunda tercih edebileceğiniz farklı seçenekler bulunmaktadır. Özel transfer ile ulaşım hizmetleri hedeflediğiniz varış noktasına en güvenli ve konforlu şekilde ulaşmanızı sağlayan hizmetlerdir. İster grup olarak isterseniz tek başınıza yolculuk yapmanız mümkündür.

Yolculuğunuza başlamadan önce özel transfer rezervasyonu yaptırarak konforlu bir şekilde varış yerinize olan yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Araç kovalamadan, ne kadar ödeyeceğinizi bilmeden yolculuk yapmayı bir kenara bırakın ve özel transfer ile ulaşım seçeneklerinin ayrıcalıklarını keşfedin. VIP transfer hizmetleri ile kendinizi şımartabilir, grup transfer hizmetleri ile grubunuz ile birlikte yolculuk yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ekonomik transfer seçenekleri ile bütçe dostu sabit fiyat listesi seçeneklerinden de yararlanmanız mümkün. Her durumda özel transfer hizmetleri size ayrıcalıklı hizmet almanın rahatlığını sunar.

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Havalimanına iniş yaptıktan sonra bazıları için gidilecek tek bir yer yoktur. İş gezileri, kültürel geziler ya da farklı aktiviteler için şehirde araca ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Havalimanına iniş yaptığınız andan itibaren sizi yolcu çıkışında bekleyen aracınız ile sözleşmeniz kapsamında dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz.

Araç kiralama hizmetleri kendi aracınız konforunda yolculuk yapma imkânı sunar. Böylece şehirde kaldığınız süre boyunca toplu taşıma araçlarını kovalamak ve yolda uzun zaman kaybı yaşamaktan kurtulabilirsiniz. PlusFly araç kiralama hizmetlerinden faydalanın. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak aracınızı ayırtın. Havalimanına iniş yaptığınız andan itibaren kapıda sizi bekleyen aracınızla şehirde ihtiyacınız olan tüm yolculukları gerçekleştirebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı HAVABUS Servisleri

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin farklı bölgelerine ulaşım için tercih edilen başka bir yol da HAVABUS otobüsleridir. Bu servisler belediye tarafından temin edilen toplu taşıma araçlarına oranla daha kullanışlı ve konforlu bulunmaktadır. Bu servisler ile Yenisahra, Taksim ve Kadıköy konumuna ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. HAVABUS servisleri ile gerçekleştirilen yolculuklarda 6 yaşına kadar olan çocuklardan ücret alınmamaktadır. Güzergâh ve servislerin kalkış saatleri hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı HAVABUS servisleri uçakların iniş saatlerine göre hareket etmektedir. Bu nedenle tek bir gün/saat bilgisi vermek mümkün değildir. Yolcuların uçaklarının inişi ile birlikte yolcu çıkışında HAVABUS servislerini görmeleri için servis saatleri özellikle ayarlanmaktadır. Servislerin gittikleri konumlar ve ulaşım boyunca takip ettikleri servis güzergâhları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı – Yenisahra HAVABUS Güzergâhı:

Havalimanından Yenisahra konumuna ulaşım gerçekleştiren servisler haftanın her günü sabah 4.30 ile gece 01.00 saatleri arasında 30 dakikada bir olarak kalkmaktadır. Yolculuk boyunca seyahat süresi yaklaşık 45 dakika kadar sürmektedir. HAVABUS servisleri ile Yenisahra konumuna ulaşım için bilet ücreti ise tek yön olarak 14 TL olarak biliniyor. Yolculuk güzergâhı ise aşağıdaki gibidir;

 • Havalimanı – TEM Bağlantı Yolu – Yenisahra

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy HAVABUS Güzergâhı:

Havalimanından Kadıköy istikametine giden HAVABUS servisleri yaklaşık 1 saatte varış noktasına ulaşmaktadır. Tek yön kişi başı biniş ücreti ise 14 TL’dir. Servislerin çalışma süresi sabah 04.00 ile gece 01.00 arasındadır. Seyahat güzergâhı aşağıdaki gibidir;

 • Havalimanı – TEM Bağlantı Yolu – Yenisahra – Kadıköy

Sabiha Gökçen Havalimanı- Taksim HAVABUS Güzergâhı:

Havalimanından Taksim istikametine giden HAVABUS servisleri yaklaşık 30 dakikada bir hareket etmektedir. Servislerin varış noktasına ulaşması ise 1 saat 30 dakika civarında sürmektedir. Seyahat için ödemeniz gereken kişi başı tek yön ücret ise 18 TL olarak biliniyor. Yolculuk güzergâhı aşağıdaki gibidir;

 • Havalimanı – Kavacık – 15 Temmuz Şehitler Köprüsü – 1. Levent – Zincirlikuyu Metrobüs – Dolapdere – Taksim

Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüs İle Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da şehrin farklı konumlarına ulaşım için otobüsleri kullanmanız mümkündür. Otobüsler ile aşağıda yer alan konumların her birine ulaşım sağlayabilirsiniz

 • Pendik,
 • Bostancı,
 • Kadıköy,
 • Sultanbeyli,
 • Levent.

Havalimanından şehrin farklı bölgelerine ulaşım gerçekleştiren halk otobüsleri yaklaşık 20 dakikada bir havalimanından kalkış yapmaktadır. Uçağınız indikten sonra gitmek istediğiniz konuma uygun otobüsün bekleme noktasına ulaşmanız yeterli olacaktır. En geç 20 dakikanın sonunda aracın yola çıkacağı bilinmektedir.

Otobüs aracılığı ile Kadıköy’e ulaşım gerçekleştirmek için E10 ve E11 numaralı otobüslere binmeniz gerekir. Otobüslerin varış noktasına ulaşma süresi yaklaşık 1 saattir. Süre trafik nedeni ile uzayabilmektedir. Kadıköy’e ulaştıktan sonra Eminönü gibi farklı noktalara gitmek için vapurlar ile karşıya geçiş yapmanız da mümkündür.

Otobüs ile Bostancı konumuna gitmek için E9 numaralı otobüs hattını; 4. Levent konumuna ulaşmak için ise E3 numaralı otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bütün otobüs hatları yolcu çıkışında bulunan yolun karşı tarafından yer almaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Taksi İle Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için kullanabileceğiniz yollardan biri de taksidir. Ticari araçlar olarak faaliyet gösteren taksiler ile şehrin sadece merkezine değil farklı birçok noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ulaşımı için yolcu çıkışında bekleyen taksilerden birine binmeniz yeterli olacaktır.

Havalimanında yolcular için hizmet veren taksiler günün her saati aktif olarak kullanılabilir durumdadır. Taksi hizmeti almak için önceden arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz ancak çoğu zaman taksiler yolcu çıkışında bekler konumda bulunduğundan fazla gerek duyulmaz.

Havalimanına iniş yaptığınızda farklı taksi seçenekleri görebilirsiniz. Sarı renkli taksiler bilinen ekonomik taksilerdir. Turkuaz renkte olan taksiler sarı renkli taksilere oranla daha konforludur. Siyah renkli taksiler ise lüks taksi olarak bilinmektedir. Gece ya da gündüz tarife farkı olmaksızın aynı tarifeden yolculuk yapabilirsiniz. Taksilerin türlerine göre fiyat listeleri ise aşağıdaki gibidir;

 • Sarı Taksiler için açılış ücreti 5 TL’dir. KM başına eklenen ücret ise 3.10 TL olarak biliniyor. Kısa mesafe yolculuk yapacaksanız ödemeniz gereken miktar 13 TL’dir.
 • Turkuaz renkteki taksiler için açılış ücreti 5.75 TL’dir. KM başına eklenen ücret ise 3.57 TL olarak biliniyor. Kısa mesafe yolculuk yapacaksanız ödemeniz gereken miktar 14.95 TL’dir.
 • Siyah renkli taksiler için açılış ücreti 8,5 TL’dir. KM başına eklenen ücret ise 5.27 TL olarak biliniyor. Kısa mesafe yolculuk için ödemeniz gereken ödeme miktarı 22.10 TL olarak tahsil edilmektedir.

Farklı renk seçenekleri bulunan taksiler arasında en sık kullanılan taksiler ise sarı renkli taksilerdir. Sarı renkli taksi kullanarak bazı yerlere ulaşmak için ödemeniz gereken miktarları sizin için derledik.

 • Havalimanından Üsküdar konumuna: 130 TL,
 • Havalimanından Kadıköy konumuna; 126 TL,
 • Havalimanından Ataşehir konumuna; 92 TL,
 • Havalimanından Harem Otogar konumuna; 129 TL,
 • Havalimanından Taksim konumuna; 156 TL,
 • Havalimanından Beşiktaş konumuna; 145 TL,
 • Havalimanından Mecidiyeköy konumuna; 129 TL,
 • Havalimanından Sultanahmet konumuna; 175 TL,
 • Havalimanından Esenler Otogar konumuna; 191 TL ücret ile yolculuk gerçekleştirmeniz mümkündür.

Sabiha Gökçen Havalimanı

Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul’un 2. havalimanı olarak bilinen ve oldukça büyük bir yolcu taşıma hacmi olan havalimanlarından biridir. Havalimanı adını dünyanın ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen’den almaktadır. 2001 yılından beri hizmet veren havalimanının sahibi ise HEAŞ olarak bilinmektedir.

Sabiha Gökçen Havaalanı aynı zamanda ülkemizin en fazla trafiği olan 2. havalimanı olarak da bilinmektedir. Airhep.com tarafından gerçekleştirilen bir ankette havalimanı dünya genelinde en iyi 29. havalimanı olarak seçilmiştir. Havalimanı içerisinde iç hat ve dış hat uçuşları tek bir bölümde gerçekleştirilmektedir. İç hatlar ve dış hatlar yol olarak da ayrılmamaktadır. Havalimanının verdiği hizmetler ise aşağıdaki gibidir;

 • 4700 den fazla araç kapasitesi bulunan 4 katlı otopark,
 • 128 adet odalı havalimanı oteli,
 • 112 adet Check-in işlemleri için kontuar,
 • VIP bölümü,
 • Çoklu uçak park ettirme sistemi,
 • 400 m2 büyüklüğünde bekleme salonu,
 • Birçok restoran ve giyim mağazası,
 • Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar,
 • Duty Free mağazaları.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hizmet veren havayolu ulaşım şirketleri ise aşağıdaki gibidir;

 • Türk Hava Yolları,
 • Air Arabia,
 • Air Arabia Maroc,
 • Air Manas,
 • Aradolu Jet,
 • Azerbaycan Hava Yolları,
 • 犀利士
  i>Buta Airways,

 • Emirates,
 • FlyBaghdad,
 • Flydubai,
 • Flynas,
 • Jazeera Airways,
 • Jordon Aviation,
 • Kuwait Airways,
 • Malaysia Airlines,
 • Nile Air,
 • Pegasus Hava Yolları,
 • Pobeda,
 • Royal Air Maroc,
 • Salam Air,
 • Uzbekistan Airways.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hem Türk havayolu firmaları hem de uçuş gerçekleştirilen ilgili ülkelerin havayolları ile doğrudan veya aktarmalı olarak seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Otopark Ücretleri

Sabiha Gökçen Havalimanı çok katlı otoparkı toplamda 4718 araç ve 72 otobüs kapasitesi ile haftanın tüm günü 24 saat hizmet vermektedir. Otopark alanı 4 kattan oluşmakta ve en üst katı açık otoparktır. Engelli yolcular için otoparkın açık ve kapalı katlarında özel park yerleri bulunmaktadır. Havalimanına girişte ve yolcu gelen katında otopark alanını gösteren yön tabelaları mevcut olup ulaşım sağlanması oldukça kolaydır.

Aşağıda, Sabiha Gökçen Havalimanı otopark ücretlerinin 2021 yılı güncel fiyatlarını okuyabilirsiniz.

Araç Türü 0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6,12 Saat 12,24 Saat
Otomobil, Pikap, Midibüs 16,75 TL 21,75 TL 34,00 TL 40,50 TL 54,00 TL
Minibüs, Kamyon, Kamyonet, Otobüs 17,75 TL 24,50 TL 30,00 TL 38,00 TL 51,25 TL
Motorsiklet 8,50 TL 11,00 TL 17,00 TL 20,50 TL 27,00 TL

Abonman kart ücretleri ise aşağıdaki gibidir;

Süre Otomobil, Minibüs, Otobüs Motorsiklet
4 Günlük 156,50 TL 78,50 TL
7 Günlük 256,50 TL 128,50 TL
15 Günlük 350,00 TL 175,00 TL
30 Günlük 382,50 TL 191,50 TL

Sabiha Gökçen Havalimanı otoparkı ile ilgili sorularınız için 0216 588 88 45-47-57, vale hizmeti için ise 0216 588 88 50-53 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı İletişim Bilgileri

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı varışlı veya kalkışlı uçuşlarınız öncesi havalimanı hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Adres: Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal Binası, Pendik/İstanbul

Tel: 0216 588 88 88

İstanbul Hakkında

İstanbul tarihi, kültürel öğeleri ve doğası ile insanların hayranlık duyduğu yüzyıllardır yaşam alanı olarak tercih ettiği bir coğrafyadır. Tarihte uğruna büyük savaşlar verilen defalarca kuşatılan bu harika şehirde gezilecek onlarca tarihi yapı bulunuyor. Asya ve Avrupa kıtaları arasında köprü olarak nitelendirilen İstanbul uzun yıllar farklı devletlerin başkenti olarak adını duyurmuştur.

İstanbul’u gezilecek onlarca yeri, tarihi mekânları, kültür miras listesinde bulunan başyapıtları ile günlerce gezseniz dahi kolay kolay bu kadim şehri gördüm diyemeyeceğiniz illerimizden biridir. Şehir 20 milyona yakın nüfusu ile metropol şehirler arasında yer almaktadır. Şehri gezerken mimari yapıları için ayrı, coğrafi güzellikleri için ayrı vakit ayırmanız gerekir. Birçok hikâye ve masala konu olan efsaneler şehri İstanbul’da yapılacak onlarca aktivite bulunmaktadır. İnsanların her yıl gerek gezi gerekse iş amacı ile seyahat ettiği şehirde yapabileceğiniz birçok aktivite vardır.

Yazmakla bitiremeyeceğimiz bu devasa şehir hakkında daha fazla bilgi almak için bloğumuzu ziyaret edebilir ve İstanbul seyahatinizi planlamak için içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

 • İstanbul Gezilecek Yerler
 • İstanbul Tarihi Yerleri
 • İstanbul Yöresel Yemekleri
,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir