Adana Pegasus İletişim


Adana Pegasus iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Adana Pegasus Telefon Numarasından uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

adana pegasus iletişim

Adana Pegasus Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Pegasus Adana Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Pegasus Adana Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Pegasus Adana Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Pegasus Adana Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Pegasus Adana Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Pegasus Adana Bilet Al (0850) 500 23 11
Pegasus Adana Telefonu (0850) 500 23 11
Pegasus Adana Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Adana şehrinde büyük şehir olmasından dolayı seyahat acentesi bulmak ve uçak bileti satın almak güç olabilir. Bundan dolayı Adana’da bulunan uçak bileti satın almak ya da bilet değişikliği, koltuk satın almak gibi işlemleri yaptırmak isteyen insanlar bu işlemleri Pegasus telefon numarası aracılığı ile yaptırmak isterler. Pegasus hava yolları kendi çağrı merkezi ücretli olarak hizmet verdiğinden dolayı Pegasus iletişim hattını arayarak işleminizi ya da uçak bileti satın alma işleminizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Adana Hakkında

Adana şehri Akdeniz bölgesinde yer alan ülkemizin en önemli ve büyük şehirleri arasında yer alır. Türkiye’nin en büyük 6. büyük şehri olma özelliğini taşıyan Adana’nın toplam nüfusu ise 2.183.166 dır. Adana şehrinin konumundan bahsedecek olursak deniz yaklaşık mesafesi 35 km olup merkezinde deniz yoktur. Şehirdeki vatandaşlar geçimlerini daha çok pamuk yetiştirerek ve satarak sağlamaktadırlar. Adana şehri sınırlarında hava limanı mevcut ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Adana uçak bileti sorgulamak ve satın almak için yukarıdaki arama formundan faydalanabilirsiniz.

Adana 3.45 milyona varan nüfusu ile Türkiye’nin nüfusu en fazla olan şehirlerimiz arasında yer alır. Ayrıca toprak olarak ta büyük şehirlerimizden bir tanesidir. Kış aylarında Akdeniz ikliminden dolayı kar yağışı görünmesi çok nadir olup. Yaz aylarında da bunaltıcı sıcaklıklarıyla bilinir.
Adana’da sizlere önereceğimiz gezebileceğiniz yerler de şu şekildedir. Tepe bağ oyuğu en eski şehir olarak bilinir ve Çukurova civarlarındadır, egzotik manzaralarıyla büyüsüne kapılacağınız Seyhan nehri, Taşköprü roma döneminden günümüze ulaşan eserlerdendir, Kazancılar çarşısı ise ünlü büyük saat civarındadır, Ramazan oğulları konağı, bölgenin en büyük hamamlarından biri olan çarşı hamamı, ırmak hamamı özelliği suyu nehirden gelmesidir, ayrıca 1700 lu yıllarda yapılan Yeni cami de Adana da görünmesi gereken önemli yerlerdir.

Adana Pegasus Şubeleri İletişim Bilgileri

Pegasus Ceyhan Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Pegasus Çukurova Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Pegasus Seyhan Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Pegasus Pozantı Acente Telefonu (0850) 500 23 11

Köşe bucak acente aramaya hiç gerek yok tüm işlemlerinizi gerçekleştirmek için çağrı merkezi ofisimizi arayabilirsiniz. Pegasus hava yolları bilet satın alma, değiştirme, iptal ettirme ya da buna benzer işlemler için Pegasus airlines e ulaşma ihtiyacınız duyabilir ve bunun için Adana’da acente aramayı düşünebilirsiniz fakat bu gerçekten uzun bir işlem olacaktır. Verdiğimiz ücretsiz çağrı merkezi hizmeti ile gerçekten bütün bunlara gerek yoktur. Hemen Pegasus Çağrı Merkezi’mizi arayarak tüm işlemlerinizi beklemeden ve ücret ödemeden hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Adana Hava Limanı Pegasus İletişim

Adana Hava Limanı Pegasus Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

Hava limanın ismi Şakir Paşa dır. Adana Şakir Paşa Hava Limanı Adananın merkezine yaklaşık 15 km olan Seyhan ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Hava limanında iç ve dış hat terminallerine ilaveten kargo terminali de hizmet vermektedir. Oldukça büyük ve gösterişli olan hava limanının iç hatlar terminalin de bebek bakım odası, beklerken çayınızı yudumlayacağınız bir kafe, araç kiralama ofisleri ve arabalarınızı park edebileceğiniz bir otopark malesef barındırmamaktadır.

Adana Hava Limanı Ulaşım

Belediye Otobüsü

Belediyenin sahip olduğu otobüslerden 135 ve 159 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. 135 numaralı otobüs aracılığı ile her gün saat sabah 06:00 – 23:00 aralığında saatte bir olarak, 159 Numaralı otobüs aracılığı ile de Seyahat Uygulama Hastanesi ile Adana Şakir Paşa hava limanı arasında karşılıklı olarak yine her saat başı sabah 06:00 – 19:00 saatleri arasında belediye otobüsü ulaşım sağlanmaktadır.

Dolmuş ve minibüsler

Adana meydandan 1 numaralı dolmuşa binerek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bunun dışında Girne ve Turhan Cemil Beriker bulvarlarından şehir merkezi dolmuşlarını kullanmak suretiyle Adana hava limanına ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Taksi

Hava limanına ulaşırken daha rahat bir ulaşım şekli olan taksi kullanabilirsiniz.  Taksi ile yaptığınız ulaşımın ücreti yaklaşık olarak 32 TL civarında olmaktadır.  Ayrıca hava limanına kendi aracınız ile gitmek isterseniz hava limanı özel aracınızla 10-15 dakika arası mesafededir.

Mersin – Adana Havaş Servisleri

Tarsus ve Mersin’den Adana hava limanına servisler bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak hava limanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Adana Havaş sayfasına giderek havaş servisleri ile detaylı ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Osmaniye – Adana Havaş Servisleri

Osmaniye’den Adana hava limanına servisler bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak hava limanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir