Adana Anadolu Jet İletişim


Adana Anadolu Jet iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Adana Anadolu Jet Telefon Numarasından uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

sivas pegasus iletişim

Adana Anadolu Jet Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Anadolu Jet Adana Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Anadolu Jet Adana Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Anadolu Jet Adana Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Anadolu Jet Adana Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Anadolu Jet Adana Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Anadolu Jet Adana Bilet Al (0850) 500 23 11
Anadolu Jet Adana Telefonu (0850) 500 23 11
Anadolu Jet Adana Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Anadolu Jet hava yolları Adana hava limanını sık kullanmaktadır. Her gün İstanbul ve Ankara’ya seferler düzenlenmekte ve gün geçtikçe sefer sayılarını arttırmaktadır. Bileti almak için de Adana’da açık bir acente bulmanıza yada hava limanına gitmenize gerek yok. Oturduğunuz yerden plusfly.com’a girerek uçak biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca Anadolu Jet iletişim olarak ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Adana Hakkında

Adana şehri Akdeniz bölgesinde yer alan ülkemizin en önemli ve büyük şehirleri arasında yer alır. Türkiye’nin en büyük 6. büyük şehri olma özelliğini taşıyan Adana’nın toplam nüfusu ise 2.183.166 dır. Adana şehrinin konumundan bahsedecek olursak deniz yaklaşık mesafesi 35 km olup merkezinde deniz yoktur. Şehirdeki vatandaşlar geçimlerini daha çok pamuk yetiştirerek ve satarak sağlamaktadırlar. Adana şehri sınırlarında hava limanı mevcut ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Adana uçak bileti sorgulamak ve satın almak için yukarıdaki arama formundan faydalanabilirsiniz.

Adana 3.45 milyona varan nüfusu ile Türkiye’nin nüfusu en fazla olan şehirlerimiz arasında yer alır. Ayrıca toprak olarak ta büyük şehirlerimizden bir tanesidir. Kış aylarında Akdeniz ikliminden dolayı kar yağışı görünmesi çok nadir olup. Yaz aylarında da bunaltıcı sıcaklıklarıyla bilinir.
Adana’da sizlere önereceğimiz gezebileceğiniz yerler de şu şekildedir. Tepe bağ oyuğu en eski şehir olarak bilinir ve Çukurova civarlarındadır, egzotik manzaralarıyla büyüsüne kapılacağınız Seyhan nehri, Taşköprü roma döneminden günümüze ulaşan eserlerdendir, Kazancılar çarşısı ise ünlü büyük saat civarındadır, Ramazan oğulları konağı, bölgenin en büyük hamamlarından biri olan çarşı hamamı, ırmak hamamı özelliği suyu nehirden gelmesidir, ayrıca 1700 lu yıllarda yapılan Yeni cami de Adana da görünmesi gereken önemli yerlerdir.

Adana’daki gezilecek yerler

Adana Anadolu Jet Şubeleri İletişim Bilgileri

Anadolu Jet Ceyhan Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Anadolu Jet Çukurova Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Anadolu Jet Seyhan Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Anadolu Jet Pozantı Acente Telefonu (0850) 500 23 11

Plusfly.com olarak Dünya’nın her tarafına hizmet veriyoruz. İnternet erişiminin olduğu her yerden sayfamıza girebilirsiniz. Uçuş öncesi/sonrası bilgilere, hava limanı ve servis bilgilerine, firmalar arasındaki fiyat farklarına ve daha birçok şeyi sayfamızdan görebilirsiniz. Daha kaliteli hizmet almanız için sayfamızı gerekli bilgiler ile donatıyoruz.

Adana Anadolu Jet acentesi için isterseniz ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden bilet işlemlerini halledebileceğiniz gibi istediğiniz şekilde ödeme seçenekleri de bulunuyor. Sadece kart ile değil nakit olarak da havale ve eft seçeneklerini kullanıyoruz. Böylelikle internet bankacılığı yada atm kullanarak bilet işlemlerinizi nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Plusfly ile uçak bileti almak çok kolay!

Adana Hava Limanı Anadolu Jet İletişim

Adana Hava Limanı Anadolu Jet Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

Hava limanın ismi Şakir Paşa dır. Adana Şakir Paşa Hava Limanı Adananın merkezine yaklaşık 15 km olan Seyhan ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Hava limanında iç ve dış hat terminallerine ilaveten kargo terminali de hizmet vermektedir. Oldukça büyük ve gösterişli olan hava limanının iç hatlar terminalin de bebek bakım odası, beklerken çayınızı yudumlayacağınız bir kafe, araç kiralama ofisleri ve arabalarınızı park edebileceğiniz bir otopark malesef barındırmamaktadır.

Adana Hava Limanı Ulaşım

Belediye Otobüsü

Belediyenin sahip olduğu otobüslerden 135 ve 159 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. 135 numaralı otobüs aracılığı ile her gün saat sabah 06:00 – 23:00 aralığında saatte bir olarak, 159 Numaralı otobüs aracılığı ile de Seyahat Uygulama Hastanesi ile Adana Şakir Paşa hava limanı arasında karşılıklı olarak yine her saat başı sabah 06:00 – 19:00 saatleri arasında belediye otobüsü ulaşım sağlanmaktadır.

Dolmuş ve minibüsler

Adana meydandan 1 numaralı dolmuşa binerek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bunun dışında Girne ve Turhan Cemil Beriker bulvarlarından şehir merkezi dolmuşlarını kullanmak suretiyle Adana hava limanına ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Taksi

Hava limanına ulaşırken daha rahat bir ulaşım şekli olan taksi kullanabilirsiniz.  Taksi ile yaptığınız ulaşımın ücreti yaklaşık olarak 32 TL civarında olmaktadır.  Ayrıca hava limanına kendi aracınız ile gitmek isterseniz hava limanı özel aracınızla 10-15 dakika arası mesafededir.

Mersin – Adana Havaş Servisleri

Tarsus ve Mersin’den Adana hava limanına servisler bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak hava limanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Adana Havaş sayfasına giderek havaş servisleri ile detaylı ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Osmaniye – Adana Havaş Servisleri

Osmaniye’den Adana hava limanına servisler bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak hava limanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir