Trabzon Hava Limanı Transferi


Trabzon Hava Limanı Transfer İletişim

Sinan Bey 0542 711 37 24 

Trabzon’da yapacağınız seyahatlerde özel araçlarımızla istediğiniz her hangi bir yere bırakıyoruz. Bu kolaylıklardan yararlanmak oldukça basit, yapmanız gereken şey Trabzon Vip Hizmetinden faydalanmak. Trabzon transfer fiyatları ve gezi rehberi hakkında gerekli tüm bilgiler için kısa yol linklerini takip edebilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz

Trabzon hava limanından siz değerli yolcularımızı karşılıyoruz ve dilediğiniz yere dilediğiniz tarih ve saatte ulaştırıyoruz. Kişi sayısının problem olamayacağı özel araçlarımız ile de siz değerli yolcularımıza kolaylıklar sağlıyoruz. Bütün bu ayrıcalıklara ulaşmak için Trabzon Hava Limanı Hizmetinden yararlanmayı unutmayın. Trabzon hava limanı kalkışlı olarak tüm transfer ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. 3-4 kişilik binek araçlarımız, Vip araçlarımız, 16 kişilik sprinter, 27 kişilik minibüs ve 46 kişilik otobüslerimiz Trabzon Hava Limanı Transfer hizmeti için hazırdır.

Karadeniz’de merkezi bir noktada yer alan, aynı zamanda ülkemizin en güzide şehirlerinden biri olan Trabzon her yıl düzenli olarak binlerce yerli ve yabancı turiste kapılarını açıyor. Daha çok uçak seferlerini tercih ederek Trabzon Havalimanı‘na iniş yapan yolcular, Trabzon şehir merkezine çeşitli ulaşım araçlarıyla ulaşım sağlayabilir. Bu yazımızda da ele aldığımız üzere Trabzon Havaalanı‘ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif vardır.

Başta belediye otobüsleri olmak üzere, HAVAŞ otobüs servisleri, ilçe dolmuşları, taksi, özel transfer hizmetleri ve araç kiralayarak da yine şehir merkezine ulaşım sağlamak mümkündür. Her bir ulaşım aracının kendine özgü avantaj ve dezavantajları bulunuyor. Yolcular kendilerine ve o anki durumlarına uygun olabilecek ulaşım aracını tercih ederek kolay biçimde şehir merkezine, otellerine ya da evlerine gidebilir.

Hangi ulaşım aracı daha avantajlı? Şehir merkezine en rahat ve en hızlı giden ulaşım yöntemi hangisi? Ekonomik olarak en uygun hangi ulaşım yöntemiyle şehir merkezine gidilir? Belediye otobüsleri, HAVAŞ ve dolmuşların hareket saatleri nedir? Tüm bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Trabzon Havalimanı Transfer Seçenekleri

trabzon hava limanı transfer seçenekleri

Trabzon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için tercih edilen en rahat, en konforlu ulaşım seçeneklerinden biri de özel transfer seçenekleridir. Özellikle de dolmuş ya da otobüs beklemek, dolmuşların sürekli olarak duraklarda durarak yolcu alması ve bununla birlikte rahat olmayan bir yolculuk tercih etmek yerine özel transfer seçeneklerinden yararlanarak sizler de evlerinize, otelinize ya da şehir merkezine çok daha hızlı ve kolay biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı transfer seçenekleri olarak ise VIP transfer hizmeti, ekonomik transfer hizmeti ya da bir topluluk halindeyseniz grup transferi gibi seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. Her bir özel transfer seçeneği farklı avantajlara sahip olup hepsinde yolcular kendilerini rahat hissedebilir aynı zamanda da çok uygun fiyatlara hızlı bir şekilde kalacakları yere güvenle ulaşım sağlayabilir.

Trabzon’da gezilip görülmesi gereken çok fazla yer vardır. Kamp yapmaya müsait alanları, çıkılması gereken yaylaları, kayak merkezi için mevcut Zigana Dağı ve kalabalık bir nüfusa sahip olan şehir merkezi gibi noktalara kişiler gitmekte ve uzun süreler kalmaktadır. Trabzon Havalimanı‘na iniş yapan ve bu aktiviteler için özellikle de grup olarak hareket eden kişiler başta grup özel transfer hizmetlerini tercih ederek gitmek istedikleri yere kadar çok hızlı, rahat ve sorunsuz biçimde gidebilirler. Aile gezileri, grup gezileri, kampçılar ve turistler için eşsiz bir ulaşım hizmeti olan transfer hizmetlerinden sizler de yararlanabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

trabzon hava limanı vip transfer

Trabzon Havalimanı’na iniş yapan yolcuların, Trabzon Havaalanı’ndan evine, oteline ya da şehir merkezine gitmeleri için en ideal ulaşım tercihlerinden biri de VIP transfer hizmeti olmaktadır. PlusFly Trabzon havaalanı VIP transfer hizmetinden yararlanan yolcuların yolculuk sırasında tüm konforu sağlanıyor. En rahat ve konforlu biçimde ulaşım sağlayabileceğiniz PlusFly VIP transfer hizmetiyle birlikte çok daha sağlıklı biçimde ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Yolcuları havalimanından karşılayarak araca alan şoförün birden fazla dil bilmesi bu noktada yabancı yolcular ile iletişimin daha kolay kurulmasında da önemli bir etkendir. Yolculuk esnasında tüm güvenlik tedbirleri de alınarak yine herhangi bir sorunla karşılaşma olmaksızın yolcular ikramlar eşliğinde son varış yerine götürülmektedir.

Rahat, keyifli, sağlıklı ve hızlı bir ulaşım için tercih edilmesi gereken PlusFly VIP hizmeti için sizler de PlusFly ile iletişime geçebilirsiniz. Yolcularının memnuniyetine fazlasıyla önem veren ve yolcu odaklı olarak da hizmetlerini artırarak devam ettiren PlusFly, VIP hizmetini profesyonel biçimde sunarak yolcularına eşsiz bir yolculuk deneyimi yaşatmaktadır.

Trabzon Havalimanı Ekonomik Transfer Hizmeti

trabzon hava limanı ekonomik transfer

Trabzon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek isteyen yolcuların tercih etmesi gereken özel transfer hizmeti, diğer ulaşım araçlarına göre oldukça avantajlı ve rahattır. Havalimanına iniş yapan yolcular şehir merkezine gitmek için o süre zarfında birçok araştırma da yapabilir. Özellikle de gece saatlerinde iniş yapan ve aynı zamanda Trabzon’u da hiç bilmeyen kişiler için eve, otele ya da şehir merkezine ulaşım yapmak daha da zor bir durumdur.

Hangi otobüsün nereden geçeceği, kaçta geleceği; taksilerin ne kadar ücretle ne kadar süre içerisinde şehir merkezine gideceği ya da şehir merkezine giden herhangi başka bir ulaşım aracının olup olmadığı gibi sorular o an için yolcunun aklında olacaktır. Bu gibi soru işaretlerini ortadan kaldırmak, ekstra zaman kaybetmemek ve bütçeyi de korumak amacıyla ekonomik transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tek olmak, birkaç arkadaşınızla birlikte olmak ya da grup halinde olmak fark etmeksizin ekonomik transfer hizmetleriyle birlikte biraz önce belirttiğimiz hiçbir sorunu yaşamadan kolayca istediğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabit fiyat seçeneklerinin olması ekonomik transfer hizmetlerinin daha fazla tercih edilmesinde en büyük etkendir. Sizler de Trabzon Havaalanı’ndan şehir merkezine, evinize, otelinize ya da çevre il/ilçelere çok daha hızlı, güvenli, rahat ve ekonomik olarak avantajlı gitmek için ekonomik transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Transfer Rezervasyonu

trabzon hava limanı transfer rezervasonu

Trabzon’a havayoluyla gelecek olan kişiler havalimanından varacağı yere olan kısımdaki ulaşımını özel transfer hizmeti aracılığıyla gerçekleştirmek istiyorsa mutlaka daha öncesinden transfer rezervasyonunda bulunmalıdır. Uçağa binmeden önce yapılacak rezervasyonla birlikte yolcular Trabzon Havalimanı’na iniş yaptıkları anda özel transfer hizmeti veren firma tarafından kapıdan karşılanarak varış noktasına sorunsuz biçimde götürülecektir. Özel transfer rezervasyonunun yapılmasının en temel sebebi ise kişilerin herhangi bir sorunla karşılaşmaması, bekleme süresi olmadan evlerinin, otellerinin ya da şehir merkezinin yolunu tutması ve mağduriyet yaşamamasıdır.

Özel transfer hizmetlerinden yararlanarak şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyen kişiler PlusFly özel transfer hizmetlerinden en iyi biçimde yararlanabilir. Alanında profesyonel ekipler tarafından karşılanan yolcular, PlusFly özel transfer hizmeti kapsamında varış noktasına olabildiğince sorunsuz, rahat, konforlu ve hijyenik araçlarla sağlıklı ve özel ikramlar eşliğinde ulaştırılır. İletişim anlamında da herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız PlusFly özel transfer hizmetleri için randevu talebi oluşturmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Grup Transferi

trabzon hava limanı grup transfer

Aile ya da arkadaş ortamı ile seyahat eden kişilerin Trabzon Havaalanı’ndan şehir merkezine daha ekonomik ve rahat biçimde ulaşım sağlaması için tercih ettikleri yöntemlerden biri de grup transfer hizmetleridir. PlusFly grup transfer hizmetlerinin ayrıcalıklarından sizler de yararlanabilirsiniz. Bireysel olarak tercih edilen transfer hizmetlerine göre daha geniş ve konforlu araçlarla ulaşım imkânı sağlanan grup transfer hizmetleri aynı zamanda bireysel olarak tercih edilen transfer hizmetlerine göre ekonomik olarak avantajlı tercih olacaktır.

Özellikle de grup olarak gezilere katılan ve faaliyetlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin PlusFly ile iletişime geçerek Trabzon Havalimanı grup transfer hizmeti için rezervasyon oluşturması gerekiyor. Trabzon Havalimanı’ndan özel olarak karşılanacak olan yolcular profesyonel ekipler ile birlikte sağlıklı, rahat, konforlu, ekonomik ve hızlı biçimde ev, otel ya da şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Aynı zamanda Trabzon’a inen ancak çevre il ya da ilçelere de gitmek isteyen gruplar yine grup transfer hizmetlerinden yararlanabilir. ,

Son derece avantajlı olan grup transfer hizmetinden yararlanmak için sizler de PlusFly ile iletişime geçerek rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon Transfer Fiyatları

trabzon hava limanı transfer fiyatları

 • Trabzon hava limanı ya da merkezden dilediğiniz noktadan Trabzon şoförlü transfer hizmeti satın alabilirsiniz. Trabzon hava limanından yapacağınız yolculuklar araç çeşitlerine göre fiyatlandırılmaktadır. Tabi ki siz değerli yolcularımız için en uygun fiyatlandırmalar yapılmakta. Uygun fiyatların yanında kişiye özel araç çeşitliliğimiz ve güvenli yolcuğumuz da farkımızı yansıtmakta. Detaylı tüm bilgiler için sayfanın başında ki numarayı arayabilirsiniz.

Trabzon Hava Limanı Şehir Merkezi Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Şehir Merkezine yapacağınız yolculuğun mesafesi 20 km’dir. Trabzon Şüphesiz Karadeniz’in en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Eşsiz doğası, nefes kesen manzarası, toprağının zenginliği ile göz ardı edilemez bir yerdir.

Trabzon Hava Limanı Yomra Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Yomra’ya transfer mesafesi 9 km’dir.

Trabzon Hava Limanı Akçaabat Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Akçaabat transfer mesafesi 21 km’dir. İlçeler arasında en kalabalık nüfusu bulunan Akçaabat, doğal güzelliği, dillere destan köftesi ve horonuyla meşhur bir yerdir.

Trabzon Hava Limanı Darıca Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Darıca transfer mesafesi 25 km’dir. Darıca, Trabzon ili Akçaabat ilçesine bağlı bir mahalledir ve 2012’de mahalle olmuştur.  Lezzetli bir çok restoranları bulunan bir bölgedir.

Hava Limanı Maçka Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Maçka transfer yolculuğun mesafesi 33 km’dir. Turizm bakımından oldukça önemli bir ilçe olan Maçka, önemli tarihi eserlerinin yanı sıra vadileri ile doğal güzellikler bakımından Trabzon’un en güzel ilçeleri arasında yer alıyor.

Trabzon Hava Limanı OF Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından OF transfer yolculuğun mesafesi 47 km’dir. Of, Trabzon ilinin doğusunda yer alan ve tarihi çok eskilere dayanan köklü bir ilçedir.

Trabzon Hava Limanı Çaykara-Uzungöl Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Çaykara Uzungöl transfer yolcuğu 91 km’dir. Tarihi dokusu, kültürel yapısı ve coğrafi özellikleri açısından birçok zenginliği içinde barındıran bir bölge olmuştur.

Trabzon Hava Limanı Arsin Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Arsin transfer mesafesi 16 km’dir. Trabzon il merkezine çok yakındır, deniz kıyısında, şirin ve yeşillikler içinde olması nedeniyle manzarasıyla da ön planda olan bir yerdir.

Trabzon Hava Limanı Araklı Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Araklı transfer mesafesi 28 km’dir. Karadeniz’in tipik ve şirin ilçelerinden birisidir.

Trabzon Hava Limanı Sürmene Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Sürmene transfer yolculuğun mesafesi 33 km’dir. Trabzon’un en meşhur ilçelerinden biridir. Güzelliği ve yeşilliği ile öne çıkar.

Trabzon Hava Limanı Sürmene-Zarha Mountain Otel Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Sürmene Zarha Mountain Otel transfer yolculuğun mesafesi 39,3 km’dir. Sürmene ilçesinin bir oteli olan Zarha Mountain Otel. kendi bir çok iyi özelliği bulunmasının yanında etrafında çeşitli restoranlar ve gezilecek yerler de bulunmakta. Müşterileri tarafında sevilen bir otel’dir.

Trabzon Hava Limanı Rize Merkez Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Rize Merkeze transfer yolculuğun mesafesi 72 km’dir. Karadeniz bölgesi’nin Doğu Karadeniz Bölümünde yer alan Rize yemyeşil yaylaları,ormanları, tertemiz havası ve dillere destan lezzetleri ile ülkemizin önde gelen şehirlerinden biridir.

Trabzon Hava Limanı Çamlıhemşin-Ayder Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Çamlıhemşin Ayder  yaylası’na transfer yolculuğun mesafesi 145 km’dir. Turizm açısından oldukça gelişmiş bir bölgedir. Tertemiz duru havası yemyeşil çeşitli ağaçlarıyla Türkiye’nin en popüler yaylası unvanını almıştır.

Trabzon Hava Limanı Rize-Pazar Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Rize Pazar transfer yolculuğun mesafesi 110 km’dir. Burası tepelik bir bölgedir ve temel ekonomisi çay yetiştiriciliği etrafında döner. Aynı zamanda Pazar ilçesinde balıkçılık, ticaret ve hafif sanayisi bulunur.

Trabzon Hava Limanı Artvin-Merkez Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Artvin Merkez transfer yolculuğunun mesafesi 232 km’dir. Zorlu ve engebeli coğrafyaya sahip olmasına rağmen doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve tarihi yapısıyla öne çıkan bir şehirdir.

Trabzon Hava Limanı Artvin-Borçka Karagöl Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Artvin Borçka transfer yolculuğun mesafesi 273 km’dir. Borçka denilince ilk akla gelen, yemyeşil bir doğa ve özellikle Karagöl, Karagöl özellikle Karadeniz turlarında mutlaka uğranılması gereken bir yer, tam bir doğa harikası bir yer olarak önem kazanıyor.

Trabzon Hava Limanı Artvin – Şavşat Karagöl Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Artvin Şavşat’ transfer yolculuğun mesafesi 301 km’dir. Artvin’de kamp denildiğinde yer sıralamalarında ilk 3’ün içine girebilecek olan Şavşat Karagöl, el değmemiş doğallığı ile göze çarpıyor. Kaliteli fotoğraflar için mükemmel bir mekan aynı zamanda doğa sevenlerin uğrak yeridir.

Trabzon Hava Limanı Hopa-Sarp Kapı Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Hopa-Sarp Kapı transfer yolculuğun mesafesi 182 km’dir. Artvin’in yoğun ilçelerinden olan Hopa, Türkiye-Gürcistan sınırı olan Sarp Sınır Kapısı’na yaklaşık 20 kilometre uzaklıktadır.

Trabzon Hava Limanı Batum Merkez (Georgia) Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Batum transfer yolculuğun mesafesi 198 km’dir. Batum sıcak hava koşulları etkisinde hareketli bir sahil beldesidir. Rahat ortamı, çok sayıda otel bulundurması ve kaliteli restoranları ile tercih edilen bir şehirdir.

Trabzon Hava Limanı Gümüşhane- Merkez Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Gümüşhane transfer yolculuğun mesafesi 107 km’dir. Yayları ile ön planda olan Gümüşhane, bu yaylalarda şenlikler, festivaller düzenlemekte ve çeşitli eğlenceler organize etmekte. Yaylalar tarihe mal olmuş bir şahsın ya da bir objenin konu olduğu yerler olması bakımından kültürel bir değer taşır.

Trabzon Hava Limanı Giresun – Merkez Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Giresun transfer yolculuğunun mesafesi 139 km’dir. Yeşilin maviyle buluştuğu eşsiz doğal güzelliği barındıran bir ildir. Giresun, gezilecek görülecek yerler başlığı altında hem tarihi hem doğal bakımından bir çok seçenek sunar. Karadeniz bölgesinin en zengin illerinden birisidir.

Trabzon Hava Limanı Ordu – Merkez Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Ordu transferi yolculuğun mesafesi 189 km’dir. Turizm potansiyelini her geçen yıl yükselten Ordu el değmemiş doğası, yaylaları, uzun kumsalları ve yeni açılan kayak merkezi işle dört mevsim hem yerli hem de yabancı turistleri ağırlamaktadır.

Trabzon Hava Limanı Samsun – Merkez Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Samsun transfer yolculuğun mesafesi 333 km’dir. Türkiyenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesi olan Samsun,  Karadeniz’in başkenti olarak anılıyor. Zengin kültürü, gezilmeye değer sahili, coğrafi ve kültürel açıdan da sizleri kendisine bağlayabilecek bir şehirdir.

Trabzon Hava Limanı Bayburt -Merkez Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Bayburt transfer yolculuğun mesafesi 136 km’dir. Tarihi zengin olan şehrimiz, el değmemiş doğası, dağ gölleri, ormanları, kamp ve piknik alanları gibi mükemmel anlar yaşayabileceğiniz bölgeleri ile adeta saklı bir cennettir.

Trabzon Hava Limanı Erzincan-Merkez Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Erzincan transfer yolculuğun mesafesi 239 km’dir. Anadolu’nun en eski kültür merkezlerinde biri olmasının yanı sıra büyüleyici doğal güzellikleri ile turizm potansiyelini giderek artıran şehirlerin başında gelmektedir.

Trabzon Hava Limanı Erzurum – Merkez Transfer Fiyatları

Trabzon hava limanından Erzurum transfer mesafesi 251 km’dir. Evliyalar Beldesi olarak da bilinen Erzurum, gezip görülecek tarihi yerlerinin yanı sıra coğrafi yapısının elverdiği doğal güzellikleriyle de dikkat çekiyor.  Medreseleri, şelalesi, ovaları, tarihi yapıları ile sizlere bir çok seçenek sunuyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım Rehberi

trabzon hava limanı ulaşım rehberi

Trabzon Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da çevre illere, ilçelere çeşitli yöntemlerle ulaşımlar gerçekleştirilebilir. Buna göre fiyatı açısından en çok tercih edilen ulaşım yöntemlerinden biri olarak belediye otobüsleri ve HAVAŞ otobüs servislerini örnek verebiliriz. Bununla birlikte taksiyle de ulaşım sağlanabilen şehir merkezine ayrıca yolcular araç kiralayarak da gidebilir. Şehir merkezi ile havaalanı arası 5 kilometre olan Trabzon’da otobüs veya HAVAŞ servislerini beklemek fazlasıyla zaman alabilir.

Bu gibi sorunlardan uzak ve daha rahat, konforlu ulaşımı sizlere sağlayan özel transfer hizmetleriyle de yine çok kolay biçimde şehir merkezine ya da diğer varış noktalarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Trabzon Havalimanı’ndan şehir merkezine genel olarak;

 • Özel transfer hizmetleri
 • Belediye otobüsleri
 • HAVAŞ servis otobüsleri
 • Araç kiralama
 • Taksi

gibi ulaşım araçlarından size en uygun olanını tercih ederek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Özel Transfer İle Ulaşım

Trabzon Havalimanı’na iniş yapan yolcuların kapıdan karşılanarak özel araçlarla varış noktasına kadar bırakılan ulaşım hizmeti özel transfer hizmetleri kapsamına girer. Özel transfer hizmetleri kendi arasında VIP transfer hizmeti ve grup transfer hizmeti olarak farklılaşmakta olup en hızlı, konforlu, sağlıklı ve güvenilir olan bir ulaşım türüdür. PlusFly transfer hizmetleri ile birlikte sizler de alanında uzman, tecrübeli, profesyonel ve eğitimli şoförler tarafından istediğiniz noktaya en güvenli biçimde bırakılırsınız.

Çok uygun fiyatlara sahip olan PlusFly özel transfer hizmetlerini tercih ederek sizler de çok kolay biçimde evlerinize, otelinize ya da çevre il, ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Trabzon Havalimanı özel transfer seçenekleri arasında değerlendireceğiniz trabzon grup transfer hizmeti ise özellikle grup halinde seyahate çıkan aile ve arkadaş grubu gibi gruplara özel hizmettir. Bireysel özel transfer hizmetlerine göre daha ekonomik olup daha geniş araçlarla hizmet veriliyor.

Trabzon VIP özel transfer hizmetiyle de yine bireysel olarak özel ikramların da içerisinde bulunduğu geniş kapsamlı ulaşım hizmetlerinden yararlanarak çok kolay biçimde evinize kadar ulaşım sağlayabilirsiniz. PlusFly özel transfer hizmeti kapsamında yer alan şoförlerin birden fazla dil bilmesi de yine, özellikle yabancı uyruklu yolcular açısından oldukça önemli bir durum oluşturacaktır.

İletişim açısından daha kolay bir iletişim kurabilecek olup ayrıca evinize, otelinize daha hızlı, konforlu, güvenilir ve sağlıklı biçimde varış yerinize gidebileceksiniz. Bu gibi özel transfer hizmetlerinden sizler de yararlanmak için yolculuğunuzdan önce PlusFly ile iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

trabzon hava limanı araç kiralama

Trabzon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için tercih edilecek yöntemlerden biri de araç kiralama yöntemidir. Çoğuna göre daha avantajlı ve uygun fiyatlı olması sebebiyle tercih edilen araç kiralama yöntemi özellikle de grup olarak seyahate çıkan kişilerin daha fazla tercih ettiği ulaşım alternatiflerinden biridir. Trabzon Havaalanı’na inmeden önce ilgili araç kiralama firması ile iletişime geçerek araçların kiralanması için taleplerde bulunması gereken kişiler iniş yaptıktan sonra havalimanı araç kiralama firmalarıyla tekrardan iletişime geçmelidir.

Trabzon Havalimanı’na varışınız öncesi araç kiralamak için tercih edeceğiniz birkaç araç kiralama firması şu şekildedir;

Yukarıdaki Trabzon’da bulunan araç kiralama firmaları ile iletişime geçerek tercih edeceğiniz araç ile birlikte 5 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine, evinize, otelinize, Trabzon’un ilçelerine ya da Rize, Giresun gibi yakın illere de kolay biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle de şehir merkezine gitmek için otobüs beklemek istemeyen, zamanını verimli biçimde kullanmak isteyen kişiler araç kiralama yöntemini tercih edebilir.

Trabzon Havaalanı’ndan şehir merkezine araç kiralama yöntemiyle gitmek isteyen kişiler ayrıca PlusFly araç kiralama hizmeti kapsamından da yararlanabilir. Uygun fiyatlar karşılığında en iyi araçlar ile sizler de Trabzon Havalimanı’ndan istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı HAVAŞ Servisleri

trabzon hava limanı havaş servisleri

Trabzon Havaalanı’na inen yolcuların şehir merkezine ulaşmaları için tercih ettiği ulaşım araçlarından biri de HAVAŞ otobüs servisleridir. Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafenin oldukça kısa olması sebebiyle en çok tercih edilen ulaşım yöntemlerinden biri olan HAVAŞ servisleriyle birlikte birçok farklı noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı iç hat seferlerine göre düzenlemekte olan HAVAŞ servisleri yolcuları kolay ve sorunsuz biçimde çeşitli noktalara ulaştırıyor. Havalimanına inen yolcular salon çıkışının ardından hareket etmekte olan HAVAŞ otobüsleriyle şehir merkezine, şehir merkezinin çeşitli noktalarına çok kolay biçimde erişim sağlayabiliyor. HAVAŞ otobüs servislerini tercih ederek şehir merkezine gitmek isteyen yolcular trafiğin de yoğunluğuna göre yaklaşık 30 dakika içerisinde şehir merkezine varabiliyor.

Trabzon Havalimanı – Şehir Merkezi HAVAŞ Servis Güzergâhı:

Trabzon Havalimanı, Tanjant Yolu, Tanjant Erdoğdu Kavşağı, Yavuz Selim Bulvarı, Uzunkum ve Beşirli.

Trabzon Havalimanı’ndan şehir merkezine HAVAŞ ile ulaşım ücretleri aşağıdaki gibidir;

 • Trabzon Havaalanı – Şehir Merkezi 8 TL,
 • Trabzon Havaalanı – Akçaabat, Çarşıbaşı, Beşikdüzü, Vakfıkebir, Of 16 TL,

Trabzon HAVAŞ otobüs servisleri aynı zamanda çevre illere de ulaşım sağlıyor. Trabzon Havalimanı’nda inerek Rize, Hopa, Artvin, Tirebolu ve Giresun gibi yerlere de gitmek isteyenler yine HAVAŞ otobüs servislerini tercih edebilir. Özellikle de şehir merkezine gidişlerde belediye otobüslerine göre çok daha rahat ve konforlu olan HAVAŞ servisleri aynı zamanda hızlı bir ulaşım imkânı sağlıyor.

 • Trabzon Havaalanı – Eynesil, Çavuşlu, Görele ve Tirebolu 23 TL,
 • Trabzon Havaalanı – Rize 18 TL,
 • Trabzon Havaalanı – İyidere ve Derepazarı 16 TL,
 • Trabzon Havaalanı – Çayeli 23 TL,
 • Trabzon Havaalanı – Pazar ve Ardeşen 25 TL,
 • Trabzon Havaalanı – Fındıklı 30 TL,
 • Trabzon Havaalanı – Arhavi ve Hopa 35 TL.

Trabzon Havalimanı’na geliş/gidiş ulaşımı için HAVAŞ servislerini kullanmayı düşünüyorsanız otobüs hareket saatleri ve daha fazla bilgi için HAVAŞ ile iletişime geçebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Otobüs İle Ulaşım

Trabzon Havalimanı‘ndan şehir merkezine gitmek için tercih edilen ve binilmesi için de mutlaka kent karta sahip olunması gereken belediye otobüsleri belirli saatlerde havalimanı önünden geçiş sağlıyor. Havaalanı nizamiye çıkışında yer alan otobüs duraklarından şehir içi çalışmakta olan belediye otobüsleri kullanılarak şehir merkezine ya da çevre ilçelere ulaşım sağlanabilir.

121, 122, 125, 139, 426 ve 501 numaralı belediye otobüsleri bu duraklardan geçiş sağlayarak şehir merkezine doğru hareket eder. Yaklaşık 10 dakika sürebilecek olan şehir merkezi yolculuğunda tam bilet 1.10 TL ilen öğrenci ise 0.75 TL’dir.

Trabzon’a günübirlik değil de birkaç günlüğüne kalmaya gelenler mutlaka şehir içi ulaşımı daha ekonomik biçimde yapması adına Metropol Trabzon Kart satın alma işlemini gerçekleştirmelidir. Buna göre Trabzon Büyükşehir Belediyesi kapsamındaki bütün toplu taşıma araçları ve özel halk otobüsleri kent kart ile birlikte çok daha ekonomik biçimde tercih edilebilir. Kent Karta sahip olabilmek için Kart İşlem Merkezleri ya da dolum bayilerine gidilerek müracaat edilebilir.

Trabzon Havalimanı Taksi İle Ulaşım

trabzon hava limanı taksi ulaşımı

Trabzon Havalimanı‘na inen yolcular herhangi bir bekleme süresi olmadan şehir merkezine gitmek için 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet vermekte ola havalimanı taksilerini şehir merkezi ulaşımı için tercih edebilir. Havalimanı gelen yolcu salonu çıkışında yer alan taksiler ile daha hızlı ve rahat biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha hızlı ulaşımın tercihlerinden biri olan taksiler ile şehir merkezine ulaşım yaklaşık olarak 50 TL civarındadır.

Ayrıca Trabzon Havaalanı’ndan Trabzon’daki diğer yerlere ulaşım için belirlenen ücretler de şu şekildedir:

 • Trabzon Havalimanı – Konaklar, Pelitli, Polis Okulu 15 TL
 • Trabzon Havalimanı – Otogar 40 TL
 • Trabzon Havalimanı – Karadeniz Teknik Üniversitesi 20 TL
 • Trabzon Havalimanı – Çaykara (Uzungöl) 250 TL
 • Trabzon Havalimanı – Sümela Manastırı 170 TL

Taksi ile ulaşım sağlamak HAVAŞ otobüs servisleri ve belediye otobüslerine göre çok daha hızlı bir ulaşım alternatifidir. Ancak fiyat açısından daha pahalıya gelen taksiler özellikle de evine daha rahat ve hızlı gitmek isteyen kişilerin tercihleri arasında yer alıyor.

Trabzon Havalimanı

Toplamda 1.377.244 metre kare alana sahip olan Trabzon Havalimanı, yılda 3,5 milyon yolcu kapasitesine sahip büyük bir havalimanıdır. İç hatlar terminal binasıyla birlikte otopark 22 Kasım 2008 tarihinde hizmete girmiştir. Havaalanında 2.640×45 metre ölçülerinde bir adet pist yer alıyor. Trabzon şehir merkezine yakın en yakın havalimanı olan Trabzon Havalimanı, şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Trabzon Havalimanı, çeşitli havayolu firmalarına da ev sahipliği yapıyor. Başta Türk Hava Yolları olmak üzere Onur Air, Pegasus Hava Yolları, Sun Express ve Anadolu Jet gibi firmalara ait uçaklar Trabzon Havaalanı’na iniş yapıyor, yurt içi ve yurt dışı seyahatler için de yine Trabzon Havalimanı’nı kullanıyorlar.

Türkiye’nin en yoğun 10 havalimanından biri olan Trabzon Havalimanı’nda 10 adet araç kiralama bürosu yer alıyor. PTT ve banka mahalleri de olan Trabzon Havalimanı’nda 2 adet kafe bar, emanet eşya ofisi, DHMİ sağlık merkezi ve lokantalar da yer almaktadır. İç hatlar kapsamında 18 tanesi bagajlı, 10 tanesi de bagajsız olmak üzere toplamda 28, dış hatlar kapsamında ise 10 tane check-in kontuarı yer alan Trabzon Havalimanı dış hatlarında gümrüksüz satış (duty free) dükkânına da ev sahipliği yapmaktadır.

Bekleme salonlarının oldukça geniş tutulduğu Trabzon Havalimanı‘nda akıllı telefonlar için şarj istasyonları da mevcut. 385 kapasiteli büyük bir otoparka sahip olan Trabzon Havalimanı’nda ayrıca mescit ve bay bayanlar için WC’ler de bulunmaktadır.

Yaz aylarında çok fazla yabancı turisti çeken, kış aylarında da on binlerce öğrenciyi kapsayan Trabzon, Karadeniz’deki en büyük havalimanlarından birine sahip olup yılda 3 milyondan fazla yolcu kapasitesini de barındırır. Birçok önde gelen uçak firmalarına ait uçaklara da seyahat izni vermesi sebebiyle ulaşım açısından çok tercih edilen Trabzon Havalimanı, şehir merkezine olan yakınlığıyla da ulaşımı büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Trabzon Havalimanı Otopark Ücretleri

trabzon hava limanı otopark

Uçuşları öncesi Trabzon Havalimanı’na özel araçlarıyla gelen kişiler araçlarını Trabzon Havalimanı’na bırakabilmektedir. 400’e yakın araç kapasitesine sahip Trabzon Havalimanı otoparkı giden yolcu terminal binasının dışında yer almaktadır. Havalimanı nizamiye girişinden itibaren otoparkı gösteren yön tabelaları ile rahatça ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Aşağıda, Trabzon Havalimanı otopark ücretlerinin güncel bilgilerini bulabilirsiniz.

Süre Otomobil-Minibüs-Pikap Midibüs-Otobüs-Kamyon-Kamyonet Motor-Motorsiklet
0-1 Saat 12,75₺ 18,75₺ 6,00₺
1-3 Saat 18,75₺ 26,50₺ 9,25₺
3-6 Saat 26,50₺ 33,00₺ 12,00₺
6-12 Saat 29,25₺ 40,75₺ 13,25₺
12-24 Saat 40,75₺ 55,50₺ 20,25₺

Trabzon Havalimanı İletişim Bilgileri

Trabzon Uluslararası Havalimanı iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Havalimanı haftanın 7 günü 24 saat yurtiçi ve yurtdışı terminal binaları, kafeterya, restoran ve yolcu hizmetlerine yönelik birimleriyle aralıksız olarak hizmet vermektedir.

Adres: Konaklar, Merkez/Trabzon

Telefon: 0462 328 09 40 – 0462 328 09 49

Trabzon Hakkında

Yeşilin ve mavinin bir arada olduğu ve insanın içini açan, yaylaları ve yeşil doğa manzaralarıyla dikkat çeken Trabzon, ülkemizin büyükşehirleri arasında, en kalabalık 7. şehri olarak yer alıyor. Karadeniz iklimini yaşayan bölgede her mevsim yağmur yağışı görülür. Trabzon’u gezmek isteyenlerin mutlaka gidip görmesi gereken çok önemli yerleri de bu şehirde bulabilmek mümkündür.

Sümela Manastırı, Uzungöl, Sera Gölü, Trabzon Meydan Park, Zağnos Vadisi Parkı, Boztepe ve Trabzon Şehir Müzesi gibi yerler özellikle gezilip görülmesi gereken yerler arasındadır. Trabzon pidesi, muhlama, Hamsiköy sütlacı ve mısır ekmeğiyle de zengin bir yemek kültürüne sahip olan Trabzon’da özellikle de yemyeşil doğa manzarasına karşı kahvaltı yapmak herkesin isteyeceği türden aktivitelerden biridir.

Karadeniz’de çok önemli bir yere sahip olan Trabzon’a sizler de gelerek hem tarihi kültüründen hem de yemek kültüründen fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Transfer Rezervasyonu

Trabzon Havalimanı Transfer Rezervasyonu: 0542 711 37 24 (Sinan Bey)

Trabzon’a havayoluyla gelerek havalimanına iniş yapan yerli ya da yabancı yolcuların şehir merkezine, evlerine ya da otellerine gitmeleri için birçok ulaşım aracı arasından birini tercih etmelidir. Belediye otobüsleri başta olmak üzere HAVAŞ otobüs servisleri, araç kiralama ya da taksiyle de ulaşım sağlamak mümkündür. Ancak varış noktasına en rahat, sağlıklı, hızlı ve kolay ulaşım tercihi olarak özel transfer hizmetini tercih edebilirsiniz.

PlusFly özel transfer hizmetlerinden yararlanarak havalimanında profesyonel sürücüler tarafından karşılanır ve gitmek istediğiniz yere kadar tüm özel fırsatlardan yararlanarak en kolay biçimde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı’na varışta gitmek istediğiniz yere olan ulaşımınızda PlusFly’ın uygun fiyatlı özel transfer hizmetlerinden yararlanmak için iletişime geçebilir ve rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir