Trabzon Restaurantlar, Yemekleri ve Fiyatları


Ülkemizin Karadeniz’e kıyısı bulunan oldukça gelişmiş şehirlerimizden birisi olan Trabzon’un tadılması gereken bir çok lezzeti olduğunu düşünüyoruz. Deniz ürünleri ve yeşillik üzerine birçok çeşit bulabilirsiniz. Hemen herkesin gözünde belki de şu an hamsi canlanmıştır bile. Peki nerelere gidebiliriz, neler yapabiliriz? Trabzon’da ne yenir ne içilir? İsterseniz biraz da bunlardan bahsedelim.

Trabzon Restoranları :

Trabzon’da restoranınız varsa ve bu sayfada yüzlerce kişi görsün istiyorsanız 0542 711 37 24 nolu numaradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Trabzon Tarihi Kalkan oğlu Pilavı

Trabzon Tarihi Kalkan oğlu Pilavı

Hemen her yemeğin yanına yakışan pilavın oldukça lezzetli yapıldığı mekan. Pilav en fazla ne kadar iyi yapılabilir sorusuna şaşırtıcı cevaplar bulabilirsiniz. Pilav ve etin dostluğundan olan tavsiye ettiğimiz çok hoş bir mekan.Trabzon Bordo Mavi Balık Restoran

Trabzon Bordo Mavi Balık Restoran

Trabzon’da kendinizi misafirden çok ev sahibi gibi hissedebileceğiniz ambiyansı ile oldukça lezzetli balıklar yapan mekan. Hangi balık çeşidini denemek istiyorsanız, merak ediyorsanız deneyebilirsiniz. Güler yüzlü hizmeti ile sizin de beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.


Trabzon Fevzi Hoca Balık-Köfte

Trabzon Fevzi Hoca Balık-Köfte

Manzara, lezzet ve çeşit. Bu üç kelimeyi yan yana kullanabileceğimiz oldukça hoş bir mekan. Balık ile aranız iyiyse uğrayabilirsiniz.


Trabzon Beton Helva

Trabzon Beton Helva

“Balık öldüğünü anlasın diye üzerine helva yenilir.” ? Anlatımıza dönecek olursak helva ya da dondurma yemek için tavsiye edebileceğimiz, birçok insan için şehrin simgelerinden birisi haline gelmiş bu mekanı tavsiye ediyoruz.


Trabzon Nejla Hanım Ev Tatlıları

Trabzon Nejla Hanım Ev Tatlıları

Yöreye ait bir lezzet olarak Laz Böreği’nin usta eller tarafından hazırlanan lezzeti. birçok şubesi bulunan mekanın herhangi bir şubesine gidebilirsiniz. Tatlı ve laz böreğinin yanı sıra iyi bir kahvaltı içinde tavsiye ediyoruz.


Trabzon Balıkçım Restoran

Trabzon Balıkçım Restoran

Lezzeti ile, sunumu ile, tazeliği ile uğrak nokta olarak ekleyebileceğiniz mekanlardan birisi. Çalışanları oldukça ilgililer. Trabzon’da yediğiniz balıktan keyif alabileceğiniz ender mekanlardan birisi demek yanlış olmaz diye düşünüyoruz.

Uçak bileti satın almak için Trabzon Uçak Bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir