Trabzon Uçak Bileti Satış Noktaları


Trabzon uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Trabzon Uçak Bileti Telefon Numarasından Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Uçak Bileti Bilet Alma Telefonu

trabzon uçak bileti satış noktaları

Trabzon Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Trabzon Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Trabzon Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Trabzon Numarası (0850) 500 23 11
Trabzon Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Trabzon Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Trabzon Bilet Al (0850) 500 23 11
Trabzon Telefonu (0850) 500 23 11
Trabzon Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Trabzon Uçak Bileti satın almak için 0850 500 0 777 yada 0850 500 23 11 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

Trabzon uçak bileti iletişim bilgileri uçak bileti satın almak, bilet değişikliği ve bilet iptal gibi bir çok işlem için gereklidir. Trabzon büyük bir şehir olduğu için acente aramak ve bulmak oldukça güç bir işlemdir.

Bu sebepten dolayı 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizi arayarak Trabzon uçuşları ile ilgili bilgi alabilir ve Sun Express başta olmak üzere Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların biletleri ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Trabzon Uçak Bileti Satış Noktaları

Trabzon THY Uçak Bileti Satış Noktaları

Trabzon Thy Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir.

Uçak bileti satın almak için  Trabzon THY ofisine kadar gidip yorulmanıza gerek yok. THY Uçak bileti satın almak, değiştirmek gibi işlemleriniz için tek yapmanız gereken şey Trabzon Thy Ofisi İletişim telefon numarasını aramak olacaktır.

Trabzon Pegasus Uçak Bileti Satış Noktaları

Trabzon Pegasus Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 23 11 dir.

Pegasus hava yolları en fazla sefer düzenlediği hava limanlarından bir tanesi de Trabzon hava limanıdır. Bir çok iç ve dış hat seferi bulunmaktadır. Trabzon kalkışlı Pegasus uçak bileti satın almak isterseniz Trabzon Pegasus Ofisi İletişim numarasından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Trabzon Anadolu Jet Uçak Bileti Satış Noktaları

Trabzon Anadolu Jet Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 737 dir.

Trabzon kalkışlı Anadolu jet hava yolları uçak bileti satın almak için Trabzon Anadolu Jet Ofisi aramanıza gerek yok bize telefonla ulaşarak en kısa sürede uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Trabzon Sun Express Uçak Bileti Satış Noktaları

Trabzon Sun Express Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 737 dir.

Trabzon kalkışlı Sun Express hava yolları uçak bileti satın almak isterseniz Trabzon gibi büyük bir şehirde köşe bucak seyahat acentesi aramanıza gerek yoktur. Bu işlemleri telefondan kolaylıkla halledebilirsiniz. Trabzon Sun Express Uçak Bileti Ofisi telefon numarası 0850 500 0 737 yi arayabilirsiniz.

Trabzon Kalkışlı ve Varışlı Uçuşlar

Trabzon’dan iç hatlarda direkt olarak Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, İzmir, Kocaeli, Bursa gibi şehirlere direkt olarak Trabzon uçak bileti bulmanız mümkün. Bu durumu firmalar düzenlediği için seferler kaldırılabilir ya da değişiklik gösterebilir. Türk hava yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global ve Onur Air firmaları Trabzon hava limanını kullanarak uçuş yapmaktadır.

Bunun dışında dış hatlarda da belirli noktalara uçuşlar bulunmaktadır. Yaz/kış döneminde seferler değişebildiği için buraya ne şehirler yazamıyoruz maalesef. Pegasus, Atlas Global ve Türk hava yollarının dış hat uçuşlarını bulmanız mümkün. Ayrıca hac dönemlerinde Arabistan yarım adasına da direkt olarak uçuşlar açılabilmektedir.  Yine sayfamızdan Trabzon uçak bileti alırken uçuşları kontrol edebilirsiniz.

Trabzon Hakkında

Trabzon, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. 760 bin üzerinde bulunan nüfusu ile oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehir, tarihi olarak ta birçok sahneye tanıklık etmiştir. Bu olaylar ise kültürel olarak bir miras ve oldukça cezbedici yapılar olarak bize armağan olmuştur. Trabzon’da “Karadeniz Teknik Üniversitesi” bulunmaktadır.

Eğitim bakımından oldukça gelişmiş bu üniversite ile şehir her yıl binlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlamaktadır. En popüler ulaşım araçları otobüs ve uçaktır. Trabzon’dan birçok şehre uçuş bulunmaktadır ve siz de Trabzon uçak bileti alarak bu güzel şehre ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trabzon Hava Limanı Pegasus İletişim

Trabzon Hava Limanı Pegasus İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

Trabzon Hava Limanı Karadeniz Bölgesine olan uçuşların büyük bir kısmını kapsamaktadır. Civar illerinde uçuşları bu hava limanı üzerinden gerçekleşmektedir. Şehir merkezine yakın hava limanları arasındadır. 1957 yılında hizmete girmiştir. Türkiye’de bulunan Pegasus, Türk Hava Yolları, Onur Air, Anadolu Jet, Atlas Global gibi firmaların uçuşları bu hava limanından gerçekleşmektedir.

Şehir merkezine en yakın hava limanları arasında yer almaktadır. Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Cafe & Restaurant hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca hava limanın kendine ait özel otoparkı bulunmaktadır. Özel araçlarınızı park edebileceğiniz otoparkın kapasitesi 385 araçtır.

Trabzon Hava Limanı Ulaşım

Havaş

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Hava limanından şehir merkezine Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Hopa, Ardeşen, Rize ve Giresun Servisleri

Trabzon Hava limanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek için Havaş sitesini kontrol edebilirsiniz.

Transfer

Plusfly’ın sağlamış olduğu transfer hizmetini satın alarak inişinizde sizi bekleyecek olan özel araç ile gitmek istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Trabzon Hava Limanı Transfer sayfasını ziyaret ederek transfer hizmeti hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Terminalin hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir