Samsun Hava Limanı Transferi


Samsun Hava Limanı Transfer İletişim

Sinan Bey 0542 711 37 24 

Samsun hava limanından şehir merkezine ve bir çok noktaya binek, vip araçlarımız ve dilediğiniz sayıda kişi için uygun araçlarımız ile Samsun Hava Limanı Transferi hizmetini kullanabilirsiniz. Samsun transfer fiyatları ile ilgili aşağıdaki kısa yol linkine tıklayarak daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Samsun ülkemizin Karadeniz bölgesinde bulunan ve oldukça fazla ziyaretçisi olan şehirlerimizden biridir. Denize kıyısı, tarihi güzellikleri, ticari faaliyetleri ve daha birçok özelliği ile hem yerli hem de yabancı yüzlerce ziyaretçisi bulunuyor. Bu ziyaretçilerin havayolu ulaşımı ile şehre ulaştıklarında havalimanından şehir merkezine yaklaşık 30 km boyunca ulaşım sağlamaları gerekiyor. Havayolu ulaşımını tercih eden yolcular Samsun Havalimanı’ndan şehir merkezi ya da şehrin farklı konumlarına ulaşmak üzere transfer seçeneklerini değerlendirmek durumunda kalıyor. Bu transfer süreci birbirinden farklı birçok yol ile sağlanabiliyor.

Her bir transfer hizmetinin farklı özellikleri bulunuyor. Yolcunun ihtiyacına bağlı olarak doğrudan şehir merkezine giden araçlardan faydalanmak mümkün ya da özel araç kiralama hizmetleri ile yolcu rotasını kendi çizmeyi tercih edebilir. Özel araç kiralama hizmetleri beraberinde yolcunun kendi güzergâhını da bilmesini gerekli kıldığından şehre yabancı yolcular özel transfer hizmetlerini de tercih edebilir. Özel transfer hizmetleri yolculuğu daha konforlu ve dinlenerek geçirme imkânı sağlar.

samsun hava limanı transferi

Bu yazımızda Samsun Havaalanı’ndan şehir merkezine ve şehrin farklı noktalarına ulaşım için kullanabileceğiniz transfer seçeneklerini derledik. Ulaşım süreleri, ulaşım saatleri gibi merak edilen birçok bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. Peki, hangi ulaşım aracı ile transfer gerçekleştirmek daha hızlıdır? En avantajlı ulaşım yöntemi nedir? Toplu taşıma araçları (HAVAŞ) hangi saatlerde hareket ediyor? Merak edilen soruların cevapları için okumaya devam edebilirsiniz.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz

Samsun Havalimanı Transfer Seçenekleri

Samsun Havaalanı üzerinden gerçekleştirilecek transfer işlemleri birden fazla yol ile yapılabilir. Toplu taşıma araçlarından tutun da özel transfer hizmetlerine kadar birçok hizmet bulunmakta. Günümüzde hem hijyen şartları hem de konforlu bir yolculuk talebinden dolayı en sık tercih edilen transfer hizmetleri özel transfer seçenekleridir. Özel transfer hizmetleri arasında da birbirinden farklı seçenekler bulunuyor. Bu seçeneklerin bulunmasının ana nedeni yolcuların taleplerine uygun hizmetler verilme amacıdır. Samsun Havalimanı transfer seçenekleri ise aşağıdaki gibidir;

 • Samsun Havalimanı VIP Transfer Hizmeti
 • Samsun Havalimanı Ekonomik Transfer Hizmeti
 • Samsun Havalimanı Grup Transferi

Bu hizmetlerin her biri temelde yolcuların daha konforlu, hızlı ve güvenli bir yolculuk geçirmelerini amaçlar. Özel olarak da hizmetlerin çeşitlenmesi ile birlikte transfer ayrıcalıkları da farklılaşabilir. Grup transferi hizmeti ile bütçe dostu fiyat seçeneğinden faydalanabilir, VIP transfer hizmeti ile sadece size özel ve konforlu, hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz. PlusFly özel transfer hizmetleri arasında her talebe ve bütçeye uygun bir transfer hizmeti bulunur. Transfer seçenekleri hakkında daha detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Samsun Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

samsun hava limanı vip transferi

Samsun Havalimanı VIP transfer hizmeti, PlusFly tarafından verilen hizmetlerden biridir. Yolculuk boyunca hizmet kapsamında yolcunun konforu için gerekli tüm şartlar sağlanmaktadır. Sağlıklı, güvenli, hijyenik ve konforlu bir ulaşım için doğrudan VIP transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bu hizmetler ile birlikte yolcunun güvenliği açısından oldukça güvenli araçlar temin edilmektedir. Her bir araç güvenli olmasının yanı sıra yolcuların rahat etmeleri için özellikle hazırlanır. Yolculuk boyunca rotayı ve civar rotaları bilen eğitimli ve profesyonel bir şoför eşliğinde yolculuk gerçekleştirilir. Araçlar yolcu ile sürücü iletişim kurması gereken herhangi bir durum olmasına karşın birden fazla dil bilen eğitimli sürücüler tarafından sürülmektedir.

VIP transfer hizmeti ile birlikte yolculuk boyunca yolcunun ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yolculuk öncesinde hazırlık yapılır. Yolcunun ihtiyaçları, aracın dezenfekte işlemleri gibi işlemler bu süreçte halledilir. Rezervasyon ile belirlenen rota sürücü tarafından kontrol edilir. Mevcut rotada herhangi bir sorun olması durumunda civar rotalar hesaplanır. Her bir hizmet için varış zamanının önem taşıdığı mutlaka göz önünde bulundurulur.

Böylece konforlu, hızlı, güvenli ve sağlıklı bir yolculuk geçirirken dinlenebilir ve zamanında varış noktasına ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Söz konusu transfer hizmetleri olduğunda tecrübe ve profesyonelliği bir arada bulabileceğiniz PlusFly transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Samsun Hava limanı Ekonomik Transfer Hizmeti

samsun hava limanı ekonomi transfer

Samsun Havaalanı üzerinden yapacağınız transferlerde tercih edebileceğiniz başka bir transfer hizmeti de PlusFly ekonomik transfer hizmetleridir. Transfer işlemleri için sıkça tercih edilen bir diğer yöntem olan ekonomik transfer hizmetleri ile bütçe dostu fiyat listesinden faydalanarak taleplerinize uygun bir şekilde yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik transfer hizmetleri otobüs ile ulaşım, taksi ile ulaşım ya da HAVAŞ servisleri ile ulaşım yollarına göre çok daha konforludur. Bu hizmeti alırken varış noktasına zamanında ulaşacağınızdan emin olursunuz. Tecrübeli ve profesyonel olarak hizmet veren sürücüler, güvenli araçlar ile konforlu bir yolculuğu mümkün hale getirebilirsiniz. Kimi zaman oturacak bir yer bile bulamadan gerçekleştirilen yolculuklar yerine sizin için hazırlanmış özel yerlerinizde seyahat etmenin rahatlığı ile tanışın. Yolculuk boyunca dinlenebilir, yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

PlusFly ayrıcalıklarından yararlanırken aynı zamanda bütçe dostu fiyat avantajlarından da faydalanmak için Samsun Havalimanı’nda ekonomik transfer hizmeti rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Grup Transferi

samsun hava limanı grup transferi

Samsun Havaalanı üzerinden alabileceğiniz bir başka hizmet de grup transferidir. Grup transferleri ile daha uygun fiyat seçeneklerinden faydalanmanız mümkün. Özellikle grup halinde yapılan yolculuklar, iş seyahatleri ya da gezi amaçlı yapılan seyahatlerde grup transferi hizmetleri satın alarak hem uygun fiyatlı hem de sağlıklı bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Samsun Havalimanı grup transferi hizmetleri grupların büyüklüklerine göre planlanmaktadır. Grupta bulunan yolcu sayısına bağlı olarak araç temin edilir. Araçların her biri transfer öncesinde dezenfekte edilerek yolculara hazırlanır. Yolcuların ihtiyacı olan tüm hizmetleri tek bir adreste bulabilirsiniz. Grup transferi hizmeti almadan önce rezervasyon yaptırarak PlusFly avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlar ve transfer talebi için PlusFly müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Özellikle de kamp yapmak, gezi turları düzenlemek ya da aile gezileri yapmak isteyen kişilerin grup halinde hareket etmelerinde daha hızlı, rahat ve kolay ulaşım sağlayabilmeleri adına Samsun Havalimanı’ndan istedikleri yerlere PlusFly özel grup transferi ile ulaşım sağlayabilir.

Samsun Havalimanı Transfer Rezervasyonu

samsun hava limanı transfer rezervasyonu

Samsun Havalimanı özel transfer rezervasyonu yaptırarak yerinizi güvenceye alabilir, sizin için özel transfer hizmetlerinin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Transfer işlemleri öncesinde rezervasyon yapılması oldukça önemlidir. Araçların ve sürücülerin hazırlanması, yolcu için verilecek hizmetlerin kontrolü gibi aşamalar rezervasyon sonrasında yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırarak hizmet alırken sıra beklemez, doğrudan havalimanına inişinizi gerçekleştirdikten sonra hızlıca aracınız ile yolculuk yapabilirsiniz.

Samsun Havaalanı başlangıçlı transfer hizmetleri hakkında rezervasyon yaptırırken uçuş öncesinde ya da hizmet almak istediğiniz zaman diliminden 24 saat önce rezervasyon yaptırmanız mümkün. Rezervasyon yaptırmak olası sorun ve sıkışıklıklara karşı önlem almak gibidir. Önceden planlanan ve hazırlanan hizmetler ile kolayca yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. PlusFly özel transfer hizmetleri için online rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte müşteri temsilcilerinden destek alarak da rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür. Samsun Havaalanı transfer rezervasyonu yaptırmak için tıklayın.

Samsun Transfer Fiyatları

samsun hava limanı transfer fiyatları

Samsun merkezde dilediğiniz noktadan Samsun şoförlü transfer hizmeti satın alabilirsiniz. Samsun transfer kapsamında araç çeşitliliğine göre fiyatlandırma yapılmakta. Yazının devamında transfer bölgeleri, araç çeşitleri ve uygun fiyatlandırmaları göreceksiniz. Detaylı tüm bilgiler için sayfanın başında ki numarayı arayabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım Rehberi

Samsun Havalimanı’na iniş yapan yolcular şehir merkezine ya da şehrin farklı konumlarına yolculuk yapmak için farklı araçlar tercih edebilirler. Özel transfer yöntemleri ile ulaşım sorununu çözebilir ya da farklı yöntemler tercih edebilirsiniz. Samsun Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlamak için taksi tercih edebilir, araç kiralayabilir, toplu taşıma araçlarını ya da HAVAŞ servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ servisleri kısa süreli olarak kullanım dışı olması nedeni ile kullanılamamakta.

Bununla birlikte taksi gibi hizmetler de tercih edilebilir. Ancak taksi ile ulaşım sağlamak bazı durumlarda taksi beklemek gibi bir durumla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Ayrıca taksi kullanımı beraberinde ulaşım maliyetini tam olarak bilmeden yolculuk yapmanıza neden olur. Trafiğin durumu, taksi tarifesi gibi farklı faktörler nedeni ile ödenecek toplam bakiye önceden belli olmamaktadır.

Samsun Havaalanı üzerinden ulaşım sağlamak için araç kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Araç kiralama hizmetleri PlusFly tarafından verilen ve oldukça çok tercih edilen hizmetler arasında yer alıyor. Bu hizmeti tercih nedeni yapan faktör ise yolcuların varış noktalarının birden fazla olması, araca uzun süre ihtiyacı olması gibi nedenlerdir. Araç kiralama hizmetleri beraberinde yolcunun kendi aracını kendi kullanmasını gerekli kılar. Bu da oldukça yorucu bir yolculuğu beraberinde getirebilir. Özel transfer hizmetleri ile rahat, huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Özel Transfer İle Ulaşım

Samsun Havalimanı üzerinden özel transfer ile ulaşım sağlamak birçok yönden yolcular için avantajlıdır. Özel transfer hizmetleri her bütçeye ve her talebe göre farklı seçeneklere sahiptir.  Özel transfer hizmetleri diğer tüm ulaşım seçeneklerine göre çok daha konforludur. Bununla birlikte yolcu güvenliği, konforu ve ulaşım hızı gibi konularda maksimum performans sağlanır. Özel transfer araçlarının düzenli bakımlarından tutun da araç sürücülerinin eğitimlerine kadar birçok yönden güven içerisinde bir yolculuk yapmak için PlusFly özel transfer ile ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Özel transfer hizmetleri için PlusFly resmi web sitesi üzerinden rezervasyonunuzu garanti altına alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı transfer olanakları, yolcuların şehir merkezine ya da şehrin farklı noktalarına ulaşım sağlamak için tercih ettiği ilk ulaşım alternatiflerinden biridir. Güvenli, konforlu, hızlı ve hijyenik bir yolculuk için özel transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. PlusFly bütçe dostu ve sabit fiyat tarifeleri ile her bütçeye ve her talebe uygun transfer hizmeti vermektedir.

Samsun Havaalanı’ndan şehir merkezine, otele ya da çevre ilçelere daha kolay ve profesyonel ulaşım sağlamak amacıyla özel transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hem daha uygun fiyatlara hem de kaliteli, güvenli ve profesyonel ulaşım için uçuş gün ve saatinizden önce PlusFly ile iletişime geçebilir ve size özel transfer hizmetinizi garanti altına alabilirsiniz. Transfer hizmeti hakkında fazla bilgi almak için PlusFly ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsun Havalimanı Araç Kiralama

samsun hava limanı araç kiralama

Samsun Havaalanı araç kiralama hizmetleri, şehirde birden fazla varış noktasına ulaşması gereken yolcular tarafından tercih ediliyor. Birkaç günlük iş seyahatlerinde ya da benzeri faaliyetlerde otobüs gibi toplu taşıma araçları ile zaman kaybetmek yerine araç kiralama hizmetleri tercih edilebilir. PlusFly araç kiralama hizmetleri ile bütçe dostu fiyatlar ve talebe bağlı araç tercihi sayesinde istediğiniz gibi bir aracı kiralayabilir, kaliteli hizmet almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları ve araç kiralama işlemleri gerçekleştirmek için doğrudan PlusFly resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Havalimanı HAVAŞ servis ve belediye toplu taşıma otobüslerine göre hızlı ve kolay ulaşım sağlamak amacıyla tercih edilen araç kiralama yöntemleri ile birlikte kişiler bireysel ya da grup olarak hareket ederek istedikleri yerlere ulaşabilir.

Samsun Havalimanı HAVAŞ Servisleri

samsun hava limanı havaş servisleri

Samsun Havalimanı üzerinden şehir merkezine ya da şehrin farklı noktalarına ulaşım sağlamak için sık tercih edilen yöntemlerden biri de HAVAŞ servisleri olarak biliniyor. Normal şartlarda Samsun uçuşlarına uygun olarak inişten 25 dakika sonrasında şehir merkezine gitmek üzere kalkan HAVAŞ otobüsleri ile merkeze ulaşım sağlanabilmektedir. Servislerin saatleri şehre yapılan uçuşlara göre belirleniyor. Uçuşa bağlı olarak havaalanına inen yolcular yaklaşık 25 dakika sonra kalkmak üzere olan HAVAŞ servislerini kullanabilmekte.

HAVAŞ servisleri Samsun Havalimanı ile Ordu arasında da hizmet vermektedir. Havalimanı, Ünye, Fatsa, Kumbaşı ve Ordu’ya sırası ile uğrayan servisler ortalama 2 saat 30 dakika kadar yolculuk yapmanıza olanak tanır. Bu yolculuk boyunca ödemeniz gereken ücretler ise varış noktasına göre değişiklik gösteriyor. Güncel Samsun Havaalanı HAVAŞ servisleri kişi başı ücretleri ise aşağıdaki gibidir;

 • Samsun Havalimanı – Kumbaşı ve Ordu arası 40 TL,
 • Samsun Havalimanı – Fatsa arası 32 TL,
 • Samsun Havalimanı – Ünye arası 28 TL.

HAVAŞ servislerinin duraklarındaki kalkış bölgelerini de sizler için derledik. HAVAŞ Ordu durağı Otogar-Kumbaşı; HAVAŞ Fatsa durağı Metro Yazıhanesi Önü-Dolunay Kavşağı istikametindeki Otogar’da; HAVAŞ Ünye durağı ise Otogar 1 numaralı Peron Metro önünde bulunuyor. Bu güzergâhlarda HAVAŞ servislerinden inebilir ya da havalimanına gitmek üzere servislere binebilirsiniz.

NOT: Samsun Havalimanı HAVAŞ servislerinin Samsun Belediyesi tarafından kısa bir süre hizmet vermeyeceği duyurulmuştur. Servislerin tekrar ne zaman ulaşım hizmeti vereceği ile ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor. Güncel bilgi için HAVAŞ’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Havalimanı Otobüs İle Ulaşım

Samsun Havalimanı’ndan şehir merkezine BAFAŞ firmasının servis araçları ile ulaşabilirsiniz. Şehir merkezine ulaşmak için tercih edilen bu yöntemi kullanmanız durumunda tek yön için 15 TL ödemeniz gerekiyor. Bununla birlikte şehrin farklı noktalarına ulaşım sağlamak için ödemeniz gereken miktarlar aşağıdaki gibidir;

 • Samsun Havalimanı – Tekkeköy 10 TL,
 • Samsun Havalimanı – Şehir Merkezi 15 TL,
 • Samsun Havalimanı – Çarşamba 15 TL,
 • Samsun Havalimanı – İlk Adım 15 TL,
 • Samsun Havalimanı – Atakum 17 TL,
 • Samsun Havalimanı – Terme Merkez 20 TL,
 • Samsun Havalimanı – 19 Mayıs 25 TL,
 • Samsun Havalimanı – Bafra 25 TL,
 • Samsun Havalimanı – Yakakent 35 TL.

Samsun Havaalanı’ndan şehir merkezine otobüs ile ulaşım sağlamak birçok yönden yolcuları daha da fazla yorduğu biliniyor. Bu tarz toplu taşıma araçları genellikle yoğun kalabalık nedeni ile insanların konforsuz bir yolculuk yapmalarına neden olmakta.  Özellikle uzun süreli ulaşım gerçekleştiriliyor olması, araçların birçok noktada durakları olması gibi faktörler hem varış noktasına ulaşım süresini uzatırken hem de yolculuğu rahatsız hale getirebilir. Havalimanından şehir merkezine ulaşımda tercih edilebilecek bir başka yol da taksi ile ulaşımdır.

Samsun Havalimanı Taksi İle Ulaşım

samsun hava limanı taksi ulaşımı

Taksi ile ulaşım imkânları neredeyse her şehirde olduğu gibi Samsun’da da bulunuyor. Taksi ile ulaşım sağlamanın belli avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Taksi kullanımı yolcunun hızlı bir ulaşım gerçekleştirmesine olanak tanırken aynı zamanda diğer ulaşım alternatiflerine göre de oldukça maliyetlidir. Samsun Havalimanı ile şehir merkezi arasında taksi ile ulaşım sağlamak isterseniz taksi çağırma noktaları üzerinden taksi çağırabilir ya da taksi toplanma noktalarından birini arayarak iniş saatinize uygun bir araç rezerve edebilirsiniz.

Taksi çağırmak için saatler öncesinden bu işlemi yapmak birçokları tarafından pek bilinmese de oldukça etkili olabilmektedir. Havalimanı içerisinde taksi beklemek kimi zaman oldukça uzun sürebiliyor. Bu durum havalimanı ile taksi durağı arasındaki mesafeden de kaynaklanmakta.

Samsun Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile ulaşım ortalama 150 TL tutmaktadır. Bununla birlikte ulaşım süresi 40 dakika olarak biliniyor. Verilen fiyat bilgisi tarife değişikliğine göre artabilir ve aynı şekilde yol durumuna göre sürede farklılık olabilir. Şehir merkezi ile havalimanı arasında yaklaşık 30 kilometre kadar mesafe olduğu biliniyor. Yolculuğunuzu taksi ile tamamlamak isterseniz 150 ile 200 TL arasında bir ödeme yapmanız gerekebilir.

Hızlı ulaşım için tercih edilse de fiyat konusunda belediye otobüsü ve HAVAŞ servis otobüslerine göre daha pahalı olan taksiler daha çok hızlı ulaşımı tercih edenler tarafından talep ediliyor. Samsun Havaalanı civarında yer alan taksi duraklarından yararlanarak istediğiniz noktalara taksi ile ulaşım sağlayabilir ve neticesinde varmak istediğiniz yere kolayca varabilirsiniz.

Samsun Havalimanı

Samsun Havalimanı 1998 yılında hizmete açılan havaalanlarımızdan biridir. Sivil havalimanı 3000 metre genişliğinde bir piste sahip. Bu pistin uzunluğu da 45 metre olarak biliniyor. Ortalama olarak havalimanı bir yılda 2 milyon yolcunun ulaşımını sağlayabilecek kapasiteye sahip. Kısa süreli olarak bakım nedeni ile ulaşıma kapanan ve sonrasında açılan havalimanı iç hat ve dış hat uçuşlarında kullanılmaktadır. Açıldığından bu zamana kadar sürekli olarak kullanılan Samsun Havaalanı üzerinden ulaşım sağlamak isterseniz aşağıdaki havayolu şirketlerini tercih edebilirsiniz;

 • Borajet,
 • Onur Air,
 • Pegasus Havayolları,
 • Sun Express,
 • Türk Hava Yolları,
 • Anadolu Jet.

Samsun Havalimanı içerisinde yolcular ihtiyaçlarını karşılamak için bazı işletmelerden faydalanabilir. Özellikle bebek emzirme odası, WC, kafe ve büfe gibi çok sık ihtiyaç duyulan birçok işletmeye terminal içerisinde kolaylıkla ulaşmak mümkün. Samsun’dan Ankara, Bursa, İstanbul, Antalya ve aktarmalı olarak yurt dışı uçuşları gerçekleştirebilirsiniz. Birçok yönden ulaşıma açık olan havalimanı oldukça kullanışlı olması nedeni ile sıkça tercih ediliyor.  İç hat ve dış hat olarak tek bir hizmet binası üzerinden hizmet verilmektedir. Havalimanının tam adı 2012 yılından itibaren Samsun Çarşamba Havalimanı olarak bilinmekte.

Samsun Havalimanı Otopark Ücretleri

samsun hava limanı otopark ücretleri

Samsun Havalimanı’na uçuşları öncesinde kendi araçlarıyla gelecek olan kişiler araç model ve park sürelerine göre ödeyecekleri ücret bilgisi aşağıdaki gibidir. Samsun Havaalanı otoparkı yaklaşık 700 araç kapasiteli olup, 2 ve 3 no’lu terminal binalarında yer almaktadır. Otopark alanına havalimanı iç ve dışında yer alan yön tabelalarını kullanarak ulaşım sağlamak oldukça kolaydır.

Süre Otomobil, Pikap ve Minibüs Midibüs, Otobüs, Kamyon ve Kamyonet Motor ve Motosiklet
0-1 Saat 9,25₺ 10,50₺ 4,50₺
1-3 Saat 10,50₺ 12,75₺ 6,00₺
3-6 Saat 13,25₺ 18,75₺ 6,50₺
6-12 Saat 18,75₺ 26,50₺ 10,00₺
12-24 Saat 26,50₺ 35,25₺ 12,75₺

Samsun Havalimanı İletişim Bilgileri

Haftanın tüm günü 24 saat yurtiçi ve yurtdışı uçuş trafiğine açık olan Samsun Havalimanı’na ulaşımınızı aşağıdaki adresten yapabilir, uçuşunuz öncesi olası sorularınızı yine aşağıdaki havalimanı merkez telefonunu arayarak öğrenebilirsiniz.

Adres: Çınarlık Mahallesi, Samsun Çarşamba Havaalanı, 55506 Çarşamba/Samsun

Telefon: 0362 844 88 30

Samsun Hakkında

Samsun Orta Karadeniz bölgesinde bulunan ve bölgenin en kalabalık şehirlerinden biri olarak biliniyor. Şehrin tam olarak 17 adet ilçesi bulunuyor. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan coğrafyası ile zengin bir kültürü olduğu söylenebilir.

Yeşil doğası, denize nazır evleri ve tarihi değerleri ile insanları kendine çeken şehirde vakit geçirmek için gidilecek birçok mekân bulunuyor. Yöresel restoranları, modern kafeleri, denize nazır işletmeleri ve yeşil yaşam şartları ile insanların gittiklerinde gezilecek birçok doğa harikası bulduğu bir şehirdir. Bununla birlikte Samsun’un ülkemizin tarihinde de büyük yeri vardır. Kurtuluş mücadelesi için merkez yeri olan şehrin gezilecek yerleri ve tarihi değerleri birkaç güne sığmayacak kadar geniş. Samsun’da araç kiralama yaparak uzun süreli geziler yapabilir, şehrin farklı noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

Samsun kalkışlı turlar sayfasını ziyaret ederek Samsun’dan kalkışlı turlara göz atabilirsiniz.

 

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir