sivas pegasus iletişim

Plusfly Uçak Bileti İletişim Telefon Numarası (0850) 707 09 26 arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak Bileti Telefon Numaraları

Uçak Bileti satın almak için 0850 707 09 26 nolu Uçak Bileti Telefon Numaralarını ücretsiz arayabilirsiniz. Ücretsiz hattımızda sadece operatörün ücretlendirmiş olduğu ücreti ödersiniz. Bilet hattımızdan uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gerçekleştirebilir. fazla bagaj ekleme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki numaraları arayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Uçak Bileti İletişim (0850) 707 09 26
Uçak Bileti Telefon (0850) 707 09 26
Müşteri Hizmetleri (0850) 707 09 26
Bilet Alma Telefon Numarası (0850) 707 09 26

Bilet İşlemleri 5502 Türsab Numarası ile Aymila Turizm Seyahat Acentesi Üzerinden Yapılmaktadır.

Operatörünüzün Yurt içi arama tarifesi ile ücretlendirilir. Çağrı Merkezi aramalarınızda ekstra ücretlendirme yapılmamaktadır.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Uçak Bileti Çağrı Merkezi Hakkında

Web sitemizde yüzlerce hava yolunun fiyatlarını listeleyebilir ve satın alabilirsiniz. Online olarak satın alabilmemizin yanında 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz aracığı ile biletinizi telefon aracılılığı ile de satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi aramak ve müşteri temsilcimiz ile birlikte bilgilerinizi ileterek biletinizi satın almak olacaktır.

Bilet Telefon Hattı sabah saat 9 dan itibaren olmak üzere gece saat 01:00 e kadar hizmet vermektedir. Hava yolu çağrı merkezileri aksine bilet hattımızdan yapacağınız görüşmeler normal telefon görüşmesi ücretlendirmesi dışında ekstra hiç bir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Bazı hava yolu firmalarında telefon firmanızın uyguladığı ücretler dışında dakikasına 1,5 TL – 2 TL gibi ücretle gerçekleştiriyorsunuz. Bilet değişikliği, bilet iptali ve bilet satın alma gibi işlemler için telefon görüşmenize 10-20 hatta daha fazla ücretlerde ödemek durumunda kalabiliyorsunuz. Bu gibi ücretlendirmeleri yapmadan uçak bileti satın alma işlemlerinizi uçak bileti telefon numarasını arayarak kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak Bileti Pegasus İletişim

pegasus uçak bileti telefon

Pegasus İletişim 444 : 0850 500 0 777

Sabiha gökcen hava limanı kalkışlı yolcular daha çok Pegasus hava yolları müşteri hizmetleri telefon numarasına ihtiyaç duyarlar bunun sebebi bu hava limanını Pegasus hava yollarının yoğun olarak kullanması diyebiliriz. Eğer sizinde Pegasus hava yolları ile ilgili bilet satın alma ya da farklı bir işleminiz varsa Pegasus Uçak Bileti Telefon Numarası 0850 500 0 777 arayabilirsiniz.

Pegasus hava yolları Sabiha gökçen kalkışlı uçuşları ile yurt içi ve yurt dışında bir çok nokta da hizmet veren ülkemizin önemli hava yolu markalarından bir tanesidir. Müşterilerine Low cost olarak hizmet vermektedir. Bu yüzden uçakta verilen ikram vb hizmetler ücretli olarak verilmektedir. Ücretli verilen hizmetlerden bir tanesi de çağrı merkezi hizmetidir. Ancak web sitemiz çağrı merkezini aradığınız zaman her hangi bir ek ücretle ücretlendirilmezsiniz. Uçak bileti, bilet değişikliği, koltuk rezervasyonu gibi işlemler için uçak bileti telefonu bölümündeki numaralar ile çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Uçak Bileti Telefon Numarası

thy iletişim
THY İletişim : 0850 500 23 11

İstanbul Hava limanı kalkışlı uçuşları oldukça yoğundur. Sayısı fazla olmamakla birlikte Sabiha Gökçen hava limanından da İzmir gibi büyük destinasyonlara uçmaktadır. Ülkemizin en önemli bayrak taşıyıcı hava yolları olma özelliğini taşımaktadır. THY ile Türkiye’nin bir çok noktasına seyahat edebilmenin yanında. Dünya’nın da bir çok noktasına rahatça seyahat edebilirsiniz. Thy nin uçuşları ile ilgili bilgi almak, uçak bileti satın almak, bilet değiştirmek ve biletinizi iptal etmek gibi işlemleriniz olabilir. Bu gibi durumlarda ise Thy telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu bağlamda Thy acentası olan firmamız birçok işleminizi 0850 500 0 777 nolu numaradan deneyimli müşteri hizmetleri personelimiz ile gerçekleştirebiliyor. Uçak bileti, bilet değişikliği, koltuk rezervasyonu gibi işlemler için uçak bileti numarası bilgileri bölümündeki numaralar ile çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sun Express Bileti İletişim

sun express iletişim

Sun Express İletişim : 0850 500 23 11

Sun Express İletişim hattı numarasına ihtiyacınız olabilir. Yoğun olarak İzmir şehrinden çıkışlı uçuşları ile İzmirlileri Anadolu’ya ve Avrupa’ya taşıyan ülkemizin en önemli hava yolu şirketlerinden biridir. Pegasus kadar olmasada low-cost olarak hizmetlerini sunmaktadır. Uçak içerisinde ikramlar tercihe göre ücretli ve zengindir. Dilerseniz Sun Express iletişim hattından uygun fiyatlarla uçak biletinizi hemen satın alabilirsiniz.

Telefonla Uçak Bileti Nasıl Satın Alınır ?

 • Uçak Bileti Çağrı Merkezi : 0850 500 0 777
 • Telefon ile uçak bileti satın alırken güvenilir olup olmadığına dikkat etmeniz gereklidir. Uçak bileti satın aldığınız telefonun Türsab üyesi seyahat acentesi olup olmadığını teyit etmeniz oldukça önemlidir. Yazımızın devamında detaylı olarak uçak bileti satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar hakkında size bilgi vermeye çalışacağız.
 • Telefon ile uçak bileti satın alırken 0850 500 0 777 numarasını telefonunuzdan aramanız gerekmektedir. Bu numara telefonunuzun yerel ücretleri ile ücretlendirilmekte ve ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Bilet hattını aradıktan sonra karşınıza çıkan müşteri temsilcisi sizi karşılayacak ve kalkış noktası, varış noktası uçuş tarihi ve kişi sayısı gibi bilgileri edindikten sonra sizin için tüm hava yollarını karşılaştıracak ve tercih ettiğiniz saat ve fiyata göre size uçuş alternatifleri hakkında gerekli bilgiyi iletecektir.
 • Uçuş alternatifleri içerisinden tercih edeceğiniz uçuşu seçerek isim, soyisim, telefon numarası ve tc kimlik numarası gibi bilgileri sizden talep ederek sisteme girişi yapılacaktır. Daha sonra son adımda kredi kartı numaranızı güvenli tuşlama sistemi ile girerek uçak biletinizi satın almış olursunuz. Dilerseniz uçak biletiniz mail adresinize ve telefonunuza sms olarak gönderilecektir.

Telefonla Uçak Bileti Al  bölümündeki numaraları inceleyerek bilet alma işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Hangi İşlemler Yapılabilir?

Uçak bileti satın alma dışında değişiklik, iptal gibi yapılması gereken işlemlerde de yolcular hava yolu müşteri hizmetleri numarası araştırma yoluna girebilirler. Çağrı Merkezimizden alacağınız hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • Uçak Bileti Satın Alabilirsiniz.
 • Bilet Fiyatları Sorgulayabilirsiniz
 • Bilet değişikliği yapabilirsiniz.
 • Bilet iptal işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
 • Koltuk seçimi yapabilirsiniz.
 • Uçak içi ücretli ikram satın alabilirsiniz.
 • Bu işlemlerin dışında bazı işlemler içinde hava yolları çağrı merkezlerini aramak isteyebilirsiniz. Bizi aradığınızda eğer yetkili olduğumuz bir işlem olmadığını anlarsak sizi yetkili müşteri hizmetleri numarasına yönlendiririz. Hava yolları resmi çağrı merkezlerine aşağıdaki bağlantılara tıklayarak resmi web sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Hava Yolları Resmi Çağrı Merkezleri

Uçak Bileti Alırken Dikkat Edilecekler

Yazımızda daha önce belirttiğimiz gibi uçak bileti satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Bunları aşağıda listeleyerek size daha detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

 • Telefon ile aradığınızda nereyi aradığınızı göremediğiniz için aradığınız yerin bir seyahat acentası ya da hava yolunun yetkili çağrı merkezi olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Aradığınız çağrı merkezinin arama için yerel telefon ücretlerine ilave olarak telefon ücretleri uygulayıp uygulamadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı çağrı merkezleri 5-10 TL gibi dakikasına ücret yansıtmakta buda telefon faturanıza oldukça fazla bir ücretlendirme ile karşılamanıza neden olacaktır.
 • Aradığınız yer kredi kartı bilgilerinizi kopyalayan bir sahtekarlık girişimi olabilir. Günümüzde maalesef yetkisi olmamasına rağmen bir takım reklamlar vererek internetten bilet satışı sağlayan ve kart bilgilerinizi kopyalayan sahtekarlar vardır. Yetkisiz yerleri arayıp bilet almak istediğinizde bu tür olaylar başınıza gelebilmektedir.
 • Bilet almak istediğiniz çağrı merkezi her ne kadar acenta olsa dahi eğer uçak biletinin fiyatını daha önce araştırmadıysanız aradığınız çağrı merkezi hakkından fazla olarak biletinize hizmet bedeli ekleyebilmektedir. Hizmet bedeli bedelleri iç hatta 20 TL dış hatta 20 Euro standart olarak uygulanmaktadır. Bu Ücretler bizim çağrı merkezimizde 10 TL ve 10 Euro olarak uygulanmaktadır.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizi arayarak biletinizi deneyimli personellerimiz ile satın alabilirsiniz.