Dalaman Uçak Bileti İletişim


Dalaman uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir.  Dalaman Uçak Bileti Telefon Numarasından Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği işlemlerinizi yapabilirsiniz.

dalaman uçak bileti iletişim

Dalaman Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Dalaman Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Dalaman Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Dalaman Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Dalaman Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Dalaman Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Dalaman Bilet Al (0850) 500 23 11
Dalaman Bilet Telefonu (0850) 500 23 11
Dalaman Uçak Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Dalaman Uçak Bileti İletişim

Dalaman uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Dalaman hava yolu bürosu ile Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Dalaman THY Ofisi İletişim

Dalaman Thy Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir.

Dalaman Thy iletişim bilgilerini alabilir ve bu bilgilerle uçak bileti işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Thy Dalaman Hava Limanına Türkiye’nin bir çok noktasından direk uçuş yapılmaktadır..  Bilet hattımıza bağlanarak bu uçuşlar hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Dalaman Pegasus Uçak  Ofisi İletişim

Dalaman Pegasus Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir.

Pegasus hava yolları Dalaman hava limanına İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir Adnan Menderes hava limanından seferler düzenlemektedir. Seferler sezon yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Güncel ve detaylı bilgi için yukarıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Dalaman Anadolu Jet Ofisi İletişim

Dalaman Anadolu Jet Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir.

Dalaman kalkışlı Anadolu jet hava yolları uçak bileti satın almak için  Dalaman Anadolu Jet Ofisi aramanıza gerek yok bize telefonla ulaşarak en kısa sürede uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Dalaman Sun Express Ofisi İletişim

Dalaman  Sun Express Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir.

2020 yılı itibari ile Sun Express hava yollarının Dalaman kalkışlı uçuşları bulunmamaktadır. Ancak Dalaman kalkış noktalı bir çok seferi bulunmaktadır. Telefon numarasından bize ulaşarak Sun Express biletinizle ilgili işlemleri yaptırabilir ya da yeni bilet satın alabilirsiniz.

Dalaman Hava Limanı Ulaşımı

Hava limanından şehir merkezine olan ulaşım oldukça kolaydır. Zaten 6 km lik bir mesafe bulunmaktadır. Hava limanından uçuş tarifelerine göre servisler bulunmaktadır. Bunun dışında araç kiralama, taksi gibi hizmetleri kullanarak ta ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Dalaman hava limanından ulaşım için HAVAŞ servisleri

Dalaman hava limanından Marmaris’e ve Fethiye’ye servisler düzenlemektedir. Express servisler değildir yol üzerinden önceden belirlenmiş noktalarda yolcular iniş gerçekleştirebilmektedir. Yol üzerinden bulunan noktalara da bu servisleri kullanarak gidebilirsiniz. Marmaris’e yolculuk süresi yaklaşık 90 dakikadır ve 15 TL ücreti vardır ( Fiyatlar değişiklik gösterebilir. İnternet sitesini kontrol ediniz.). Fethiye’ye yolculuk süresi ise 60 dakikadır ve 10 TL ücreti bulunmaktadır. ( Fiyatlar değişiklik gösterebilir. İnternet sitesini kontrol ediniz.)

Dalaman hava limanından ulaşım için MUTTAŞ servisleri

Dalaman hava limanı ile Marmaris (Yaklaşık 1,5 saat sürüyor) ve Fethiye (Yaklaşık 1saat sürüyor) arasında servisler bulunmaktadır.

Dalaman hava limanı taksi ulaşımı

Dalaman hava limanı çıkışında 24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.

Dalaman hava limanından özel araçlarla ulaşım

Hususi araçlarını kullanmak isteyen yolcular için Dalaman hava limanında otopark bulunmaktadır.

Dalaman Hava Limanı

Dalaman, Muğla’nın 2 hava limanından birisidir. Diğeri ise Bodrum’dur. Özellikle yaz dönemi hava trafiği oldukça yükselmektedir. Sefer sayıları artarak uçuş yapılan güzergahlar çoğalmaktadır. Kış döneminde ise daha çok yörenin insanlarının uçuşları gözlenmektedir.

Dalaman’a uçuş yapmak isteyen yolcular Pegasus, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet gibi firmaları kullanabilirler. Ankara, İstanbul hava limanlarına direkt olarak ve karşılıklı Dalaman uçuşları bulabilirsiniz. Antalya hava limanı ise Dalaman hava limanına alternatif olabilir. Yurt dışından bir çok yerden Dalaman uçak bileti satın alabilirsiniz. Yaz dönemlerinde charter uçuş olarak bilinen kiralık uçaklar da yurt dışından tatil için sıkça Dalaman hava limanına gelmektedir.

Dalaman Hava Limanı ülkenin en çok yaz dönemlerinde yoğun kullanılan hava limanıdır. Yurt içi ve yurt dışına bu hava limanından direkt uçuşlar bulunabilmektedir. Yazın charter uçuşlar ile yurt dışında bazı noktalara kapı niteliği taşımaktadır. Türk Hava Yolları ve Pegasus gibi hava yolları ile bu hava limanına uçuş yapabilirsiniz. Her noktaya direkt uçuşu olmadığı için Ankara ve İstanbul’dan aktarmalı olarak bu hava limamıza gelebilirsiniz.

Dalaman Hava Limanı teknik bilgilere gelecek olursak; hava limanı 1981 yılında açılmıştır.Sivil/Askeri hava limanı statüsünde yer almaktadır. Hava limanı ile şehir merkezindeki arası uzaklık 6 Km’dir. Otobüs, taksi, servis gibi imkanlardan yararlanarak hava limanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel araç kullanan yolcular içinde 1355 araçlık otopark bulunmaktadır. Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Banka Hizmetleri, Sağlık hizmetleri bulunmaktadır.

Dalaman Hakkında

Dalaman, Muğla’nın bir ilçesidir. Ege bölgesinde yer almaktadır. Ege’nin iklimi ve denizi ile birlikte ise harika bir tatil noktasıdır. Her yıl binlerce turist Dalaman’a gitmektedir. Dalaman, tatil bölgesidir. Ve eğer tatil için, özellikle de yaz dönemlerinde biletler fiyat olarak yüksek olabilir. Dalaman uçak bileti için erken rezervasyonların önemi burada ortaya çıkmaktadır. Çünkü yaz dönemleri için biletler ocak, şubat aylarında satılmaya başlar. Hatta daha da erken satılmaya başlar ama ağırlıklı olarak ocaktan sonra tüketilir. Bunun dışında uçak bileti kampanyalarını takip ederek de uygun bilet alabilirsiniz. Bazı biletler bedava, bazı biletler çok indirimli bazı biletlerde ek hediyeler yanında getirmektedir.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir