Özel Uçak ve Jet Kiralama

Özel Uçak ve Jet Kiralama

Murat OĞRAK : 0541 650 03 03

Whatsapp üzerinden İletişim için TIKLAYIN.

Uçak kiralama talebinizi yukarıdaki iletişim bilgilerinden kiralama uzmanımıza iletebilirsiniz. Seyahatinize uygun uçak için size en kısa sürede fiyatlandırma telifi yapılacak ve dönüşünüz olumlu olursa uçuş operasyonuyla ilgili ekimiz çalışmaya başlayacaktır. Seyahatiniz başında sonuna kadar tüm işlemleri şirketimiz yapmaktadır. Örneğin iniş izinleri, slot izinleri gibi önemli ve resmi işlemler bu sürece dahildir. Size sadece sevdiklerinizle uçuşunuzun keyfini sürmek düşer.

özel jet kiralama

Özel uçak kiralama fiyatları

Özel uçak kiralama fiyatları herkes tarafından merak edilen bir sorudur. Bu bölümde size bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Fiyatlandırma destinasyona göre ülkeye göre uçağın modeli gibi bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Ücretler uçuşla ilgili tüm ücretlerin toplamı ile paket halinde yolcuya sunulur. Paket ücrete dahil olmayan özel istekler olduğunda fiyatlar artış gösterebilmektedir.

Ayrıca boş bacak olarak adlandırılan uçuşlar çok daha avantajlı ve ucuz jet kiralama avantajı sağlamaktadır. Boş bacak uçuşların ne demek olduğunu ve neden daha ucuz olduğunu sizlere anlatalım. Diyelim ki bir müşteri İstanbul- Madrid arası bir uçak kiraladı ve bedelini ödedi. Bu uçak Madrid-İstanbul arasını mecburen boş döneceği için eğer bu destinasyonda özel uçak kiralama talebi alırsa bu uçuşu çok daha ucuz fiyatlarla yolcularına temin etmektedirler. Plusfly özel uçak kiralama ekibi tüm boş bacak uçakların takibini yapmakta ve tarafımıza gelen taleplerde eğer varsa ilk olarak yolcularımızı boş bacak uçuşlara yönlendirme yapmaktadırlar.

özel jetler

plusFLY özel jet kiralama hizmeti kapsamında gerçekleştirilen uçuşlar

  • İş adamlarının yaptığı iş amaçlı seyahatler
  • Siyasi parti liderleri yada üst düzey kadrolarının yaptığı seyahetler
  • Konser gibi organizasyonlara daha konforlu ve hızlı ulaşım sağlayan sanatçılar
  • Lüks Tatil seyahatleri v.b

Özel uçak kiralama hizmetine alternatif olarak grup uçak bileti sayfamızıda ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

 

Uçak Kiralama ile ilgili detaylı bilgiler

Uçakların uzun zamandan bu yana yaşamımıza kattığı kolaylıklar tartışma götürmez bir gerçektir. Uçak, kaza riski bakımından en güvenli ulaşım araçlarından biri olarak ön plana çıkar. Şu anki mevcut ulaşım alternatifleri arasında hızı en yüksek olan uçaklar, özellikle hacimsel açıdan geniş bir coğrafyaya yayılan ülkelerde oldukça gelişmiştir.

Ülkemiz yüz ölçümü olarak görece büyük bir ülkedir ve bu da şehir içi uçak trafiğinin oldukça yoğun olmasını doğurmuştur. Türkiye’de şu anda birçok şehirde hava limanı olduğunu görüyoruz. Bu durumun en önemli nedenlerinden bir tanesi uçak şirketlerinin sayısının artması ve insanların ticaret açısından daha kurumsal, evrensel boyutlarda çalışmasıdır. Bu standart ulaşım yönteminin dışında bir de özel jet kiralama konusuna özel bir parantez açmamız gerekiyor.

Özel uçak kiralama insanların son dönemde sıklıkla talep ettiği bir hizmet haline gelmiştir. Literatürde Charter olarak da geçen bu hizmeti birçok aracı şirket organize etmektedir. Bu konu standart şekilde uçak hizmeti almaktan her açıdan farklı bir süreç gerektirir. Başvurudan uçak biniş işlemlerine ve hatta uçağın kalkış yerine kadar kendine özgü bir dinamiği vardır.

Özellikle ilk kez uçak kiralamak isteyenler bu konularda ciddi acemilikler yaşamaktadır. Uçak kiralamanın hatırı sayılır artıları bulunmaktadır. Genellikle bu talep, bir kişi için değil de belli bir grup ya da bir kafile için talep edilmektedir.  Takım sporlarında, hac kafilelerinde, iş gezilerinde, özel eğlence ve aktiviteler de, bürokratik veya siyasi içerikli ziyaretlerde özel uçak tercihi ön planda olmaktadır.  Böyle bir hizmeti aldığınız zaman zaman veya saat konusunda bir sınırlamanın içine girmezsiniz. Hava alanların da koşa koşa uçağa yetişme ya da işlemlerinizi görevliye yaptırmak gibi bir derdiniz olmayacaktır.

jet kiralama

Özel Uçak kiralama işleminin asıl ismi Charter yani tarifeli olmayan sefer demektir. Kişilerin bu hizmeti özel olarak aldığı gibi seyahat acenteleri hava yollarından uçak kiralayarak kendi uçuşlarını kendileri yapmaktadırlar. Uçak kiralama işleminde kullanılan Özel jetler ağırlıklarına göre hafif jet, orta ağır jet, ağır jet, ve vip olmak üzere 4 kategoriye ayrılmaktadırlar. Motor tipine göre sınıflandıracak olursak tek motor, tyrboprop ve turbojet olarak sınıflandırılmaktadır. Kıtalar arası ucun mesafe uçuş yapan jetlerde yakıtın yeterli olabilmesi için ek depo taşımaktadırlar.

Herhangi bir sebep ile uçak kiralamak istediğinizde size sürecin nasıl ilerleyeceği hakkında bilgi verelim, ister telefon aracılığı ile ister murat@aymilaturizm.com mail adresi üzerinden bize talebinizi iletebilirsiniz. Daha sonra talebinizi değerlendirecek olan uzman ekibimiz seyahat edeceğiniz ülkeden iniş izni, hava limanı ppr, slot izinleri gibi işlerin yanında seyahat esnasında üstünden geçilecek ülkelere uçuşla ilgili bilgi ve izinlerin alınması gibi işlemleri yürüteceklerdir. Bu gibi işlemler seyahatinizn sorunsuz şekilde ilerlemesi için uzman ekibimizce titizlik ile yürütülecektir. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra size yapması gereken tek şey hava limanına giderek özel jetiniz ile seyahatinizin keyfini çıkarmak olacaktır.

plusFLY tarafından kiralama hizmeti sunulan tüm uçaklar, özel uçak kiralama hizmet kategorisinde yetkili otoriteler olan EASA/JAR/FAR kurallarına göre hava operasyonu yapabilen, kendi sahipliğinde özel uçak işletme ruhsatı (AOC) olan özel uçak kiralama işletmeleridir.

Uçak kiralayarak seyahat edeceğiniz özel jetler çeşitli avantajları sayesinde konforlu yolculuğun tek yoludur. Özel Uçak kiralama yaptığınızda özel jetinize özel salonlardan ulaşırsınız. Bir çok uçuşta wifi bağlantısı ile internet erişimi duş, toplantı salonu ve yatak odası gibi bir çok ayrıcalıktan kolayca yararlanabilir ve seyahatinizi kendinize özgü kılmış olursunuz.

Daha detaylı bilgi almak için Özel uçak kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Diğer hizmetlerimiz ile detaylı bilgi almak için plusFLY Hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.