Özel Uçak ve Jet Kiralama


Özel Uçak ve Jet Kiralama

Özel uçak kiralamak için uçuş detaylarınızı bize yukarıdaki formdan gönderebilir ya da 0541 650 03 03 nolu numaradan ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

Özel Uçak kiralama işleminin asıl ismi Charter yani tarifeli olmayan sefer demektir. Kişilerin bu hizmeti özel olarak aldığı gibi seyahat acenteleri hava yollarından uçak kiralayarak kendi uçuşlarını kendileri yapmaktadırlar. Uçak kiralama işleminde kullanılan Özel jetler ağırlıklarına göre hafif jet, orta ağır jet, ağır jet, ve vip olmak üzere 4 kategoriye ayrılmaktadırlar. Motor tipine göre sınıflandıracak olursak tek motor, tyrboprop ve turbojet olarak sınıflandırılmaktadır. Kıtalar arası ucun mesafe uçuş yapan jetlerde yakıtın yeterli olabilmesi için ek depo taşımaktadırlar.

Herhangi bir sebep ile uçak kiralamak istediğinizde size sürecin nasıl ilerleyeceği hakkında bilgi verelim, ister telefon aracılığı ile ister murat@aymilaturizm.com mail adresi üzerinden bize talebinizi iletebilirsiniz. Daha sonra talebinizi değerlendirecek olan uzman ekibimiz seyahat edeceğiniz ülkeden iniş izni, hava limanı ppr, slot izinleri gibi işlerin yanında seyahat esnasında üstünden geçilecek ülkelere uçuşla ilgili bilgi ve izinlerin alınması gibi işlemleri yürüteceklerdir. Bu gibi işlemler seyahatinizn sorunsuz şekilde ilerlemesi için uzman ekibimizce titizlik ile yürütülecektir. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra size yapması gereken tek şey hava limanına giderek özel jetiniz ile seyahatinizin keyfini çıkarmak olacaktır.

plusFLY tarafından kiralama hizmeti sunulan tüm uçaklar, özel uçak kiralama hizmet kategorisinde yetkili otoriteler olan EASA/JAR/FAR kurallarına göre hava operasyonu yapabilen, kendi sahipliğinde özel uçak işletme ruhsatı (AOC) olan özel uçak kiralama işletmeleridir.

Uçak kiralayarak seyahat edeceğiniz özel jetler çeşitli avantajları sayesinde konforlu yolculuğun tek yoludur. Özel Uçak kiralama yaptığınızda özel jetinize özel salonlardan ulaşırsınız. Bir çok uçuşta wifi bağlantısı ile internet erişimi duş, toplantı salonu ve yatak odası gibi bir çok ayrıcalıktan kolayca yararlanabilir ve seyahatinizi kendinize özgü kılmış olursunuz.

özel uçak kiralama

Özel uçak kiralama fiyatları

Özel uçak kiralama fiyatları herkes tarafından merak edilen bir sorudur. Bu bölümde size bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Fiyatlandırma destinasyona göre ülkeye göre uçağın modeli gibi bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Ücretler uçuşla ilgili tüm ücretlerin toplamı ile paket halinde yolcuya sunulur. Paket ücrete dahil olmayan özel istekler olduğunda fiyatlar artış gösterebilmektedir.

Ayrıca boş bacak olarak adlandırılan uçuşlar çok daha avantajlı ve ucuz jet kiralama avantajı sağlamaktadır. Boş bacak uçuşların ne demek olduğunu ve neden daha ucuz olduğunu sizlere anlatalım. Diyelim ki bir müşteri İstanbul- Madrid arası bir uçak kiraladı ve bedelini ödedi bu uçak Madrid-İstanbul arasını mecburen boş döneceği için eğer bu destinasyonda özel uçak kiralama talebi alırsa bu uçuşu çok daha ucuz fiyatlarla yolcularına temin etmektedirler. Plusfly özel uçak kiralama ekibi tüm boş bacak uçakların takibini yapmakta ve tarafımıza gelen taleplerde eğer varsa ilk olarak yolcularımızı boş bacak uçuşlara yönlendirme yapmaktadırlar.

plusFLY özel uçak kiralama hizmeti kapsamında aşağıdaki kategorilerde emniyetli uçuşlar düzenlemiştir.

  • İş adamlarının yaptığı iş amaçlı seyahatler
  • Siyasi parti liderleri yada üst düzey kadrolarının yaptığı seyahetler
  • Konser gibi organizasyonlara daha konforlu ve hızlı ulaşım sağlayan sanatçılar
  • Lüks Tatil seyahatleri v.b

Özel uçak kiralama hizmetine alternatif olarak grup uçak bileti sayfamızıda ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.