Özel Jet Kiralama İletişim  0541 650 03 03

Özel Jet Kiralama 16 kişiye kadar olan seyahatleriniz için yapabilirsiniz. 6 – 8 -12 ve 16 kişilik özel jetlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Kaç kişi olduğunuz , seyahat edeceğiniz destinasyon ve müsaitliliğimize göre özel jet seçimi yaparak bu bağlamda size fiyat teklifi yapıyoruz.

Özel jet Kiralamak için tek yapmanız gereken şey  0541 650 03 03 nolu numarayı arayarak seyahatiniz ile ilgili müşteri temsilcimizden fiyat teklifi istemek olacaktır.

16 kişiden fazla kiralama yapmak için özel uçak kiralama sayfamıza göz atabilirsiniz.

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır?

  • Müşteri Temsilcimizi Arayarak Jet Kiralama Teklifi Alın
  • Size verilen fiyatı değerlendirerek onaylayın
  • Müşteri temsilcimiz tarafından sizin için hazırlanmış sözleşmeyi imzalayın
  • Verilen hesap numarasına ilgili ücreti gönderin
  • Daha sonra tek yapmanız gereken şey müşteri temsilcimizin size bildirdiği uçuş saatinde hava limanında olarak uçuşunuzu gerçekleştirmeniz olacaktır. Teklif aldığınız dakikadan uçuşunuzu bitirene kadar müşteri temsilcimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Özel Jet Kiralamada Kullanılan Uçaklar

Özel Jet kiralama işleminde kullanılan Özel jetler ağırlıklarına göre hafif jet, orta ağır jet, ağır jet, ve vip olmak üzere 4 kategoriye ayrılmaktadırlar. Motor tipine göre sınıflandıracak olursak tek motor, tyrboprop ve turbojet olarak sınıflandırılmaktadır. Kıtalar arası mesafe uçuş yapan jetlerde yakıtın yeterli olabilmesi için ek depo taşımaktadırlar. Ek depo bulunmayan uçaklarla yapılacak seyahatlerde ara noktaya iniş yapılması gerekebilmektedir.

Özel Jet Modelleri

Cessna Citation Bravo Özel Jet

Citation Bravo en fazla kullandığımız özel jet modellerinden bir tanesidir hem ekonomik olması hemde ergonomik olması Citation Bravo’yu en fazla tercih edilen özel jet olmasını sağlamaktadır. Çift motorlu olan özel jet konforu ve güvenliği aynı anda sağlamaktadır. Citaton Bravo’nun kapasitesi 7 kişi ile sınırlıdır. 1300 mil menzile sahip olan uçak iş ve tatil seyahatleriniz için tam size göre.

Cessna Citation Bravo Dış Görüntüsü

özel jet citation bravo

Cessna Citation Bravo İç Görüntüsü

citation bravo iç görüntüsü

Hawker 400 XP Özel Jet

Son derece pratik ve kullanışlı olan Hawker 400 XP özel jeti ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde 4 tane bulunan özel jet tıpkı citation bravo gibi kısa seyahatleriniz ve 7 kişiye olan seyahatleriniz için oldukça uygun bir özel jet olacaktır. Aynı zamanda ambulans uçak olarak ta kullanılabiliyor.

Hawker 400 XP Dış Görüntüsü

hawker 400 özel jet

Hawker 400 XP İç Görüntüsü

hawker 400 iç görüntüsü