Grup Uçak Bileti

Grup Uçak Bileti

Grup Uçak Bileti

Grup uçak bileti rezervasyon talebi için uçuş detaylarını bize aşağıdaki formdan iletebilirsiniz. Talebiniz ilgili departmanımız tarafından fiyatlandırma yapılarak size en kısa sürede en ucuz uçak bileti fiyatları ile geri dönüş yapılacaktır. Yukarıdaki formu doldururken lütfen uçuş tarihlerinizi ve yolcu sayısını belirtmeyi unutmayın.

Murat OĞRAK : 0541 650 03 03

Whatsapp Destek

Grup uçak bileti nasıl alınır?

Münferit uçak biletlerini satın almak için plusfly.com gibi online uçak bileti siteleri, uçak bileti çağrı merkezleri gibi bir çok mecradan faydalanarak biletinizi satın alabiliyorsunuz. Fakat iş grup bileti satın almaya gelince dikkat etmeniz gereken konular bulunmakta sizi bu konuda aydınlatmaya çalışacağız.

  • Çoğu Hava yolu şirketleri direk olarak müşteriye grup uçak bileti fiyat teklifi vermemektedirler arada bir seyahat acentesi olması gerektiği konusunda ısrarcı olmaktadırlar. Bazı hava yolları müşterilerden direk grup talebi almaktadırlar fakat acentalara çok daha uygun fiyat teklifi sundukları için grup biletlerinde uzmanlaşmış seyahat acentelerine başvurmanız en akıllıca seçim olacaktır.
  • Grup rezervasyonu münferit biletlerin aksine ödemenin bir kısmını ödeyerek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. İsim listesinin de tamamını vermenize gerek yoktur. Hava yollarına değişkenli göstermekle birlikte uçuştan belli bir süre öncesine kadar isim listenizi ve kalan ücreti tamamlayarak  uçak biletlerinizi onaylayabilirsiniz.
  • Grup Uçak Bileti alırken dikkat etmeniz gereken başka bir hususta bilet fiyatlarına dikkat etmektir. Çünkü kötü niyetli acentalar yüksek komisyonlar ekleyerek uçak biletlerinizi çok pahalı almanıza sebep olabilirler.
  • Grup uçak biletlerinde yanlış bilinen bir ayrıntıdan bahsedeceğiz size. Grup bileti alacağınız uçuşa internetten tekil olarak fiyat araştırması yaptığınızda gördüğün fiyat örneğin 100 TL olsun. Grup olarak gideceğiniz için bu fiyattan daha düşük bir fiyatla seyahat edeceğinizi düşünebilirsiniz fakat grup bileti fiyat talebinize 120 TL gibi bir fiyat alabilirsiniz. Bu normaldir size bu konuyu şöyle açıklayalım, online mecralardan uçak bileti fiyatını 100 TL görebilirsiniz fakat o ücret sınıfından 2 kişilik yer kalmış olabilir, 110 TL lik sınıfından da 5 kişilik yer kaldığını varsayalım. Pegasus, Thy, Anadolu jet, Bora jet, Atlas global gibi hava yolları grup bileti rezervasyonu teklifi verirken kişi sayısına göre ortalama sınıftan fiyat teklifi verirler. İndirimli olur aslında ama siz daha pahalı alıyorum sanırsınız önemli olan 100 TL fiyatı görmek değil 20 kişinin toplam fiyatının daha uygun olmasıdır.

Toplu uçak bileti teklifi almak için yukarıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Adet bazında Türkiye’deki en çok bilet satış acentasından birisi olduğumuz için hava yollarından çok uygun fiyatlar alabilmekte ve bu fiyatları sizlere vermekteyiz.

 

Toplu uçak bileti alırken dikkat etmeniz gereken noktalar

toplu uçuk bileti

Bir çok kişi uçak biletini acenteden değil de hava yolu firmasından satın alındığında daha uygun fiyatlarla alındığını düşünebilir ve ısrarla hava yoluna ulaşarak toplu uçak bileti satın almak isteyebilir. Acentanın uçak biletine normal uyguladığı komisyon oranları genellikle iç hatlarda 20 TL dir.

Eğer az grup rezervasyonu yapan yerel bir acenteden grup talebinde bulundursanız yüksek ihtimalle aldığını fiyat yüksek olacaktır çünkü bu acentelerin uygulayacağı komisyon yön başına minumum 20 TL olacaktır. Fakat bizim gibi grup uçak bileti konusunda uzmanlaşmış acentelerden satın aldığınızda grubun büyüklüğüne oranlar 5-10 TL arası komisyon uygulamaktayız. Hava yolları grup biletlerinde direk müşterilerle genelde muhattap olmaz ve problemlerinizde sizlere yeteri kadar destek vermeyebilir. Ayrıca hava yollarından alsanız bilet 20 TL lik komisyonun uygulanacağını unutmayın.

Toplu uçuşlarınızı plusfly aracılığı ile yaparak hem daha az komisyon ödersiniz hemde dilediğiniz de grup bileti departmanımızdan sınırsız destek alabilirsiniz. Fakat grup seyahatlerinizin tutarı oldukça yüksek olduğundan dolayı bilet aldığınız acentanın sağlam olduğundan emin olmanız gerekiyor bunun için Türsab web sitesinde girerek acentenin ismi ile sorgulayabilir ya da hava yolları çağrı merkezini arayarak böyle bir acente olup olmadığı konusunda bilgi edinerek biletinizi güvenle satın alabilirsiniz. Bizler ekibimiz ile birlikte grup seyahatlerinizi güvenle yapabilmeniz için her zaman destek vermeye hazırız. Talepleriniz için 0541 650 03 03 Grup departmanı numaramızdan ulaşabilir ya da 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizden seyahat danışmanlarımıza talebinizi iletebilirsiniz.