Hava Ambulansı, Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları

Hava Ambulansı, Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları

Hava ambulans ihtiyacınız olduğunda yıllardır bu konuda hizmet veren firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz hızlı bir şekilde sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hava ambulans kiralama işlemini gerçekleştireceklerdir. Hava ambulansı helikopter ve uçak olarak ihtiyaca göre tercih edilmektedir.

Hava ambulans Kiralama için 0541 650 03 03 nolu numarayı hemen arayabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Ambulans Uçak Kiralama

ambulans uçak kiralama

Hava ambulansı ihtiyacınız uzun mesafe ise helikopter yeterli olmayacağından ambulans uçak kiralamak daha akıllaca bir seçim olacaktır. Uçak kiraladığınız zaman yanında refakatçi yolcuda seyahat edebilir fakat helikopter kiralamalarında sadece hasta nakline izin verilmektedir. Ambulans uçak seçiminin bir diğer avantajlı tarafı ise hızdır. Hastanızı hızlı bir şekilde nakil yapmak istiyorsanız ambulans uçak kiralama daha doğru bir seçim olacaktır. Uçak hızı helikoptere oranla 2 kat daha hızlıdır. Fakat uçağın dezavantajı ise kalkışın sadece hava limanlarından yapılması gerekliliğidir. Bu anlamda helikopterin iniş ve kalkışı daha rahat olmaktadır.

Ambulans Uçak Fiyatları

Ambulans uçak kiralama fiyatları seyahet edilecek destinasyona göre değişiklik göstermektedir. Net fiyatı almak için lütfen bizimle aşağıdaki iletişim bilgilerinden ya da yukarıdaki iletişim formunu doldurarak ulaşarak öğrenebilirsiniz.

 

Ambulans Helikopter Kiralama

ambulans helikopter kiralama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ambulans helikopter ise uçak kiralamadan farklı olarak kısa mesafeler için kullanımı daha uygun olacaktır. Fakat helikopterdeki dez avantaj ise yanınızda refakatçi yolcu taşınmaması ve sadece yolcu naklinin yapılmasıdır. Fakat uçak sadece hava limanından kalkarken helikopter zor şartlardaki yerlere dahi inebilmekte hatta inemediği yerlerden bile hasta nakli yapabilmektedir.

Ambulans Helikopter Fiyatları

Ambulans helikopter kiralama fiyat olarak ta yakın mesafelerde uçak kiralama ya oranla daha uygun olurken mesafe uzadıkça fiyat avantajı kaybolarak daha pahalı olmaktadır. Örnek olarak kısa mesafe olan Bursa İstanbul destinasyonunda ambulans helikopter kiralama ücreti 4.500,00 Euro + KDV olmaktadır.

 

Hava Ambulansı Kullanım Durumları

Hava ambulansı genel olarak aşağıdaki durumlarda kiralama ihtiyacı doğmaktadır. Fakat bu gibi durumlarla karşılaşmadığınızda da tercihinizi hava ambulansı kiralama yönünde kullanmak sizin seçiminize kalmıştır.

  • Yoğun bakımda olan hastaların nakli
  • Silah ya da bıçak ile yaralanan hasta nakli
  • Beyin felci geçiren hasta nakli
  • Batın Cerrahisi gibi fazla riskli olan hastaların nakli
  • Besin zehirlenmesi geçiren hastaların nakli

Hava Ambulansı İletişim

Ambulans uçak kiralama iletişim için 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimize ya da 0541 650 03 03 nolu numaradan direk yetkilimiz ile iletişime geçerek kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uçak kiralama hakkında daha detaylı bilgi için Özel uçak kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.