Business Class Uçak Bileti Fiyatları, Avantajları

Business Class Uçak Bileti Fiyatları, Avantajları

Business Class Uçak Bileti Fiyatları, Avantajları

Business Class Uçak Bileti 0850 500 0 777

 

Hava yolunda business class deyiminin anlamı üst sınıf, özel sınıf anlamı taşımaktadır. Ekstra ücret ödeyerek daha iyi bir yolculuk yapılmasını sağlar. Business class farklı alanlarda hizmet ayrıcalığı olarak yolcuya yarar sağlıyor. Uçak biletlerinde, hava limanında, uçak içinde ve seyahat sonrasında avantajları var. Yazımızın devamında size bu avantajlardan bahsedeceğiz.Business Class Avantajları

  • Business class uçak bileti ayrıcalıkları: Bu biletler ekonomi sınıfına göre daha yüksek fiyatta satılır. Firmalar arasında küçük farklar olsa da genelde aynı özellikleri var. Bilete kesintisiz iptal, ücretsiz değişiklik, ücretsiz açığa alma gibi özellikler verir.
  • Hava limanında business class ayrıcalıkları: Business class bilete sahip yolcular bazı hava limanlarında firmaların CIP salonlarına ücretsiz olarak alınabilmektedir. Bunun için firmaya ait bir CIP salonu olup olmadığına bakılmalı ve salona giriş için hangi koşullar isteniyor bilinmelidir. CIP salonu hakkında daha fazla bilgi almak için “CIP salonları nedir?” sayfamıza bakabilirsiniz. Ayrıca bazı hava yolu şirketleri hava limanına özel transfer de düzenlemektedir. Bu sayede yolcular evlerinden hava limanına kadar ulaşımını kolaylıkla yapmaktadır. Transfer işlemi her firmada yoktur bu yüzden bilet alırken sorabilirsiniz.
  • Uçak içinde business class ayrıcalıkları: Genel olarak özel koltuklarda yolculuklar yapılır ve ücretsiz uçak içi ikramları bulunur. İkramlar ise özenle hazırlanmış yemekler, içecekler olarak sunulur. Hatta kaşıklar, bardaklar, tabaklar bile yolcu memnuniyeti sağlansın diye ayrıcalıklıdır.
  • Seyahat sonrası business class ayrıcalıkları: Yine bazı firmalar transfer hizmeti vermektedir. Ayrıca firmalara üye olan yolcular business class ile uçuş sonunda daha çok puan kazanırlar. Bu puanları ise ileriye dönük olarak kullanabilirler.Business Class Uçak Bileti Fiyatları

Pegasus, Anadolujet gibi firmaların business class kabinleri olmadığı için bilet satışı yapmamaktadırlar. Türkiye’de Business class uygulaması olan hava yolları Thy ve Atlas Global dir. Business Class Uçak Bileti fiyatları 400 TL den başlamakta ve kabin doluluğuna göre bu fiyat 700-800 TL civarlarına kadar yükselebilmektedir. Ekonomi biletlerde olduğu gibi Business biletlerde de erken alan uçak biletini daha uygun fiyatlarla satın alabilmektedir. Business class bilet almak için 0850 500 0 777 nolu numarayı arayabilir ve biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Grup uçak bileti rezervasyonunuz için Grup uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek formu doldurabilirsiniz.