Anadolu Jet İletişim Hattı

Anadolujet Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

Online uçak bileti için Anadolujet uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anadolu Jet düşük bilet fiyatları ve en çok ihtiyaç duyulan bölgelere uçuş gerçekleştirmekte oldukça iyi bir firmadır. Tüm hizmetleri Türk Hava Yolları sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Standartlarının aynı olmaması ise tamamen maliyeti düşürüp bunu yolcuya yansıtmaktır. Daha fazla yolcunun bu uçuşlardan yararlanabilmesi için çalışan bir markadır. Anadolu Jet iletişim üzerinden biletleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet uçuşlarını genelde İstanbul (Sabiha Gökçen) ve Ankara (Esenboğa) hava limanlarından karşılıklı olarak gerçekleştirir. Hatta bir çok ilden Ankara’ya aktarmasız uçuş imkanı ile yolculara oldukça kolaylık sağlamaktadır. İstanbul’da ise sadece Sabiha Gökçen hava limanından uçuşları bulunmaktadır. Uçak içi ikramlar mevcuttur. Koltuk aralıkları biraz dardır; Bunun sebebi koltuk sayısını arttırarak maliyeti düşürmek ve tüm yolculara ekonomik seyahat imkanı sağlamaktır.

Anadolu jet iletişim kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız sizde ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 0850 500 0 777 . Çağrı merkezi temsilcilerimizi de bu bilgiler ile donatmaktayız. Sadece biletleme işlemlerini yapmak ya da sistemi iyi kullanmak değil sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yorumsal ve kitlesel düşünce konularında da hizmet içi eğitimlerimiz bulunmaktadır. Durmayın hemen arayın! biletleme ve rezervasyon işlemlerini donanımlı temsilcilerimiz ile paylaşarak sağlayın 0850 500 0 777

Anadolu Jet iletişim Üzerinden Yapabileceğiniz İşlemler

Çağrı merkezi üzerinden yapabileceğiniz işlemlerin başında biletleme ve rezervasyon işlemleri gelmektedir. Yaptığınız biletleme işlemleriniz için Check-in işlemlerinizi sağlayabilir, koltuk ve yemek seçimi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Anadolu Jet iletişim bilet işlemlerinin yanında , Havaş servis bilgilerine de BURADAN ulaşabilirsiniz.

Tabi tüm bunları söylemekteyiz ama siz sadece bilgi almak için bile arasanız yeterlidir. Çünkü önceliğimiz şeffaf bir politika ile içeriğimizi genişletme ve görmek istediğimiz hizmetleri sizlere sunabilmektedir.
“Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir.” (H.Ford)

Anadolu Jet Uçuş Bilgileri

Yapacağınız işlemlerde yoğunluk ile karşılaşabilirsiniz ya da sistemleri tam anlamıyla kullanamıyor olabilirsiniz. Biletleme yaparken Anadolu Jet iletişim 444 in hangi güzergahlardan hangi fiyatlar ile uçuş yaptığını öğrenmek için bizi aramanız yeterli. İnternet üzerinden hizmet almak ve işlemlerini kendileri yapmak isteyen yolcularımız ise sitemiz üzerinden bu işlemleri gerçekleştirebilirler. Alanlarından bilgili ve yetkili temsilcilerimiz ile kişisel tercihleriniz bazında ister ucuz, promosyonlu, kampanyalı biletleri kontrol edebilirsiniz isterseniz de business biletleri kontrol edebilirsiniz. Durmayın ücretsiz uçak bileti iletişim hattımızı hemen arayın 0850 500 0 777