Thy Eksik Mil İşleme Nasıl Yapılır

Thy Eksik Mil İşleme Nasıl Yapılır

Thy Eksik Mil İşleme Nasıl Yapılır

Thy ve Anadolu jet uçuşlarında kullanılan Miles&Smiles hesabınıza bazı uçuşlarda mil işletmeyi unutuyor ve daha sonra eksik mil işleme işlemlerini nasıl yapacağını bilmiyorsanız sizin için adım adım bu işlemi nasıl gerçekleştirmeniz konusunda bilgi vermek istedik.

Bir yıl süresinde yaptığınız tüm uçuşlarınızı eğer daha önceden işlenmedi ise mil hesabınıza işleyebilir mil kazanabilir ve kazanılan mil ler ile uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Peki nasıl yapılır eksik mil işleme işlemi ?Eksik mil işlemek için öncelikle mil numaranızı ve şifrenizi bilmeniz gerekiyor. Bu bilgiler ile Thy resmi internet sitesinden miles&smiles hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra Mil işlemlerim sekmesine girerek eksik mil işleme talebi gönder butonuna tıklayak bu talebinizi THY firmasına iletmeniz gerekmektedir.

Bu talebinizi iletirken Uçak biletinizi, boarding kartınızı ve miles&smiles üyeliğiniz uçuştan sonra açıldı ise geçerli kimlik kartı ya da pasaport görüntünüzü iletmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra gerekli birim tarafından talebiniz incelenir ve eksik olan mil tutarları mil hesabınıza işleme işlemi gerçekleştirilecektir.

Uçak bileti satın almak için Thy uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.