THY İletişim HattıThy İletişim 444 Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Plusfly Thy Telefon Numarasını arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

Türkiye için yalnız yerel ücretlere tabidir. İşlemler 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm Seyahat acentesi tarafınca yapılmaktadır. Uçak bileti iptali yada alınmış bilet üzerince yapacağınız işlemler için THY resmi müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir.

Thy İletişim Bilgileri

Thy İletişim çağrı merkezinde alanlarında bilgili ve yetkili temsilcilerimiz ile kişisel tercihleriniz bazında ister ucuz, promosyonlu, kampanyalı biletleri kontrol edebilirsiniz isterseniz de business biletleri kontrol edebilirsiniz. Durmayın Dünya’nın her noktasına biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi yapmak için ücretsiz çağrı merkezimizi hemen arayın.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Thy Çağrı Merkezinden Yapılabilen İşlemler

Her hangi ekstra bir ücretle karşı karşıya kalmadan 0850 500 0 777 nolu uçak bileti Thy iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Bilet hattımızın Türkiye’de tüm mobil ve sabit operatörler tarafından yerel araba ücretlendirmesi ile ücretlendirilir. Ekstra ücret almayan çağrı merkezimizi arayarak aşağıdaki bilet işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimizden Pegasus hava yollarından destek almak için plusfly.com/pegasus-iletisim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bilet Hattımızdan alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • Uçak Bileti Satın Alabilirsiniz.
 • Bilet Fiyatları Sorgulayabilirsiniz.
 • Bilet değişikliği yapabilirsiniz.
 • Bilet iptal işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
 • Koltuk seçimi yapabilirsiniz.
 • Uçak içi ücretli ikram satın alabilirsiniz.

Bilet değişikliği ile ilgili daha detaylı bilgiyi kolaybilethatti.com/thy-bilet-degisikligi sayfasını ziyaret ederek edinebilirsiniz.

Telefon ile Nasıl Bilet Satın Alınır?

telefonda uçak bileti nasıl alınır

 • Tıklayarak 0850 500 0 777 nolu Numarayı Arayın.

 • Müşteri Temsilcimize Kalkış, varış, Uçuş Tarihi, Dönüş Tarihi ve kişi sayısı gibi bilgileri verin.
 • Müşteri temsilcimiz sizin için en uygun uçuş seçeneklerini sizin için araştıracak ve bilginize sunacaktır.
 • Dilediğiniz uçuşu seçerek Yolcu isim, soy isim, doğum tarihi, tc numarası gibi bilgileri çağrı merkezi çalışanımıza vermelisiniz.
 • Kredi kartı numaranızı güvenli tuşlama sistemi ile telefonunuz ile girerek ödemeyi yapabilirsiniz.
 • Uçak bileti bilgileriniz çağrı merkezi çalışanımıza vereceğiniz telefon ve mail bilgilerine gönderilir.
 • Kimliğinizle hava limanına bir saat önce giderek uçuş kartınızı alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

Türk Hava Yolları Hakkında

Türk Hava Yolları, kendini sadece Türkiye’de değil Dünya üzerinde de ispatlamış bir markadır. Uçuşlardaki kalite çok yönlü destinasyon seçenekleri ile oldukça popüler olmayı başarmıştır. Ayrıca bunların bakış açımızı biraz daha uzaktan yaparsak, reklam alanında da dünyaca ünlü bir çok markayla, film ile özdeşleşmiştir dersek yanlış bir şey söylemiş olmayız herhalde. Türk hava yollarının resmi web sitesi turkishairlines.com dur.

Türkiye içerisinde ağırlıklı olarak gidiş-dönüş düzenini İstanbul (Atatürk) Hava limanından yapan Türk Hava Yolları bunun haricinde de birçok noktaya uçuş düzenlemektedir. Ayrıca yurt dışı uçuş seçenekleri için diğer bir çok yabancı firmanın önüne geçerek oldukça verimli noktalara aktarmasız uçuş sağlamaktadır.

İşitme Engelliler İçin Görüntülü Thy Çağrı Merkezi

Thy Görüntülü Çağrı Merkezi, sadece işitme engeli olan yolcular için kullanılmaktadır. turkishairlines/goruntulu-cagri-merkezi merkezi sayfasına giderek THY’nin görüntülü çağrı merkezi hizmetinden işaret dili ile faydalanarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu hizmet sadece kameralı akıllı telefonları desteklemektedir ve bilgisayar üzerinden bu hizmeti almak mümkün değildir. Bu hizmeti ile Türkiye’de yolcularına sadece Türk hava yolları vermektedir.

THY İletişim Sıkça Sorulan Sorular

Thy Çağrı Merkezi Ücretli mi ?

Hayır, Thy Çağrı Merkezi ücretli değildir. 0850 500 0 777 nolu Çağrı merkezini aradığınızda ekstra sizden ekstra bir ücret talep edilmez. Mevcut konuşma tarifenize göre sabit hatları arama fiyatıyla ücretlendirilir.

Thy Müşteri Hizmetlerine Nasıl Direkt Bağlanırım?

0850 500 0 777 nolu Thy Müşteri hizmetleri hattımızı aradığınızda her hangi bir tuşlama yapmadan uçak bileti satış temsilcimize direk olarak bağlanabilirsiniz.

Thy İletişim 444 Numarası Nedir?

Thy iletişim 444 numarasına alternatif olarak kolay ulaşılabilir ve rahatça işlem yaptırabileceğiniz (0850) 500 0 777 nolu numaradan Thy uçak bileti, bilet değişikliği gibi işlemleri yaptırabilirsiniz.

Türk Hava Yollarından Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Rezervasyon yaptırmak için online kanallardan ya da çağrı merkezine direk bağlanabileceğiniz 0850 500 0 777 nolu numarayı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. plusfly.com/bilet-rezervasyonu-nasıl-yapilir sayfamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Thy Dış Hatlar İletişim Telefon Numarası Nedir ?

THY Dış Hatlar Telefonu 0850 500 0 777 dir. Bu numara üzerinden thy dış hat uçak bileti satın alabilirsiniz.