THY Uçak Bileti Ofisi İletişim Hattı

THY Uçak Bileti Ofisi İletişim Hattı

Thy iletişim : (0850) 500 0 777

 

Online uçak bileti için Thy uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Türk Hava Yolları kendini sadece Türkiye’de değil Dünya üzerinde de ispatlamış bir markadır. Uçuşlardaki kalite çok yönlü destinasyon seçenekleri ile oldukça popüler olmayı başarmıştır. Ayrıca bunların bakış açımızı biraz daha uzaktan yaparsak, reklam alanında da dünyaca ünlü bir çok markayla, film ile özdeşleşmiştir dersek yanlış bir şey söylemiş olmayız herhalde. Türkiye içerisinde ağırlıklı olarak gidiş-dönüş düzenini İstanbul (Atatürk) Hava limanından yapan Türk Hava Yolları bunun haricinde de birçok noktaya uçuş düzenlemektedir. Ayrıca yurt dışı uçuş seçenekleri için diğer bir çok yabancı firmanın önüne geçerek oldukça verimli noktalara aktarmasız uçuş sağlamaktadır.

Türk Hava Yolları Uçuş Bilgileri

thy iletişim

Uçuşlar hakkında bilgi almak ve biletleme işlemleriniz gerçekleştirmek istiyorsanız thy iletişim hattını arayabilir ayrıca İnternet üzerinden de biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alanlarından bilgili ve yetkili temsilcilerimiz ile kişisel tercihleriniz bazında ister ucuz, promosyonlu, kampanyalı biletleri kontrol edebilirsiniz isterseniz de business biletleri kontrol edebilirsiniz. Durmayın Dünya’nın her noktasına biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi yapmak için ücretsiz çağrı merkezimizi hemen arayın 0850 500 0 777

Thy’den Telefon ile nasıl uçak bileti satın alınır?

Türk hava yolları uçak bileti satın almak için çeşitli yollar bulunmaktadır. Bu yolların bir tanesi online olarak uçak bileti satın almaktır. İkincisi ise telefon ile arayarak telefon üzerinden kart numaranızı tuşlayarak uçak biletinizi satın almak olacaktır. Çoğu müşterinin tercihi çeşitli web sitelerinden online olarak bilet satın almaktır. Fakat bazı müşterilerimiz de Thy iletişim hattı nı arayarak uçak bileti satın almaktır. Çağrı merkezi numaramızı yazımızın başında görebilirsiniz.

Thy Uçak Bileti İletişim ile Değişimi nasıl yapılır ?

Bir şekilde thy uçak bileti satın alan yolcularımız çeşitli sebeplerden ötürü bu bileti değiştirmek zorunda kalabilirler. Fakat bilet değiştirmek her zaman malesef bilet almak kadar kolay olmayabiliyor. THY online olarak kendi web sitesinden alınan biletler için aynı şekilde online olarak bilet değişikliği fırsatı sunuyor fakat bilet üzerine check in gibi işlemler yapıldıktan sonra bilet üzerinde online olarak değişiklik gibi işlemler yapılamamaktadır.

Biletin online olarak değiştirebilmesi için bilet satın alma dışında hiç bir işlemin yapılmamış olmaması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda bilet değişikliği için thy iletişim hattını arayabilirsiniz. Fakat Thy değişiklik işlemlerini acente çağrı merkezleri yapamamaktadır. Bu işlem için THY nin resmi çağrı merkezi hattını aramanız gerekmektedir. Thy çağrı merkezi 444 0 849 nolu numaradan ulaşarak değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Thy Bagaj Taşıma İletişim

Türk Hava Yolları uçak altına koyabileceğiniz ücretsiz olarak yolcularına tanıdığı ekonomi sınıfında ki yolcular için en fazla 20 kg dır.

Yolculuğunu business kabinde yapacak yolcularımız için ise bagaj hakkı en fazla 30 kg olarak belirlenmiştir.

Bazı promosyon sınıfı biletlerde ise bagaj hakkı daha az olmakla birlikte 15 kg olmaktadır.

Eğer yolculuğunuzda yanınızda bir de bebek var ise bebeğe ait 10 kg dır. (bagaj taşıma hakkı ile birlikte bir adet de bebek arabası götürme şansı verilmektedir.

Bagaj kuralları ile daha fazla bilgi almak için Thy Bagaj Kuralları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Thy iletişim Konusunda Yaşanabilecek Problemler

thy müşteri hizmetleri

İnternet üzerinden işlem ve arama yaptığınızda Türk Hava Yolları gibi firma için oldukça fazla yanıt alacaksınız. Yerli ve yabancı bir çok site üzerinde alaka ve popülarite düzeyine göre karşınıza sayfalar çıkacaktır. İnterneti çok iyi kullanamıyor olabilirsiniz ya da dalgın bir anınıza denk gelebilirsiniz; Bu karmaşık yapı içerisinde sade ve düzenli bilgiden kopmadan işlem yapmanız için Türk Hava Yolları iletişim i sunuyoruz size. Yapacağınız işlemlerde eğer İnternet üzerinden aksama yaşayacak olursanız bunun içinde ücretsiz çağrı merkezimiz ile iletişim kurarak destek alabilirsiniz. 0850 500 0 777 . Bilet işlemlerinin yanında Havaş servis bilgilerine de Havaş sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sürekli büyüyen kadromuz ile yolcularımız arasındaki interaktif bağlardan yararlanarak kendimizi güncellemekteyiz. Sektörün ne kadar yapısı komplike ve derin olursa güncellemek ve güncellenmekte o kadar büyük önem arz ediyor. Yaptığımız işin kalite düzeyi ile sizlerin yaşanacak problemleri daha yaşanmadan çözmeye çalışıyoruz.