THY İletişim Hattı

Hemen ARA : 0850 500 0 777

Türkiye için yalnız yerel ücretlere tabidir.

Thy Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Thy İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Plusfly Thy Telefon Numarasını arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Alanlarından bilgili ve yetkili temsilcilerimiz ile kişisel tercihleriniz bazında ister ucuz, promosyonlu, kampanyalı biletleri kontrol edebilirsiniz isterseniz de business biletleri kontrol edebilirsiniz. Durmayın Dünya’nın her noktasına biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi yapmak için ücretsiz çağrı merkezimizi hemen arayın.

THY İstanbul Telefon : (0850) 500 23 11

THY Ankara İletişim : (0850) 707 01 62

THY Antalya İletişim : ( 0850) 707 03 78

 

Thy Uçuş Noktaları sayfamızı ziyaret ederek THY nin uçuşları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Thy Çağrı Merkezinden Yapılabilen İşlemler

uçak bileti iletişim

Her hangi ekstra bir ücretle karşı karşıya kalmadan 0850 500 0 777 nolu uçak bileti thy iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Bilet hattımızın Türkiye’de tüm mobil ve sabit operatörler tarafınkşdan yerel araba ücretlendirmesi ile ücretlendirilir. Ekstra ücret almayan çağrı merkezimizi arayarak tüm bilet işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Bilet Hattımızdan alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • Uçak Bileti Satın Alabilirsiniz.
 • Bilet Fiyatları Sorgulayabilirsiniz.
 • Bilet değişikliği yapabilirsiniz.
 • Bilet iptal işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
 • Koltuk seçimi yapabilirsiniz.
 • Uçak içi ücretli ikram satın alabilirsiniz.

Thy Eksik Mil Nasıl İşlenir sayfasını ziyaret ederek geçmiş 1 yıla dönük milleri mil hesabınıza işleyebilirsiniz.

Thy Uçak Bileti İletişim ile Nasıl Satın Alınır?

telefonda uçak bileti satın alma

Türk hava yolları uçak bileti satın almak için çeşitli yollar bulunmaktadır. Bu yolların bir tanesi online olarak uçak bileti satın almaktır. İkincisi ise telefon ile arayarak telefon üzerinden kart numaranızı tuşlayarak uçak biletinizi satın almak olacaktır. Çoğu müşterinin tercihi çeşitli web sitelerinden online olarak bilet satın almaktır. Fakat bazı müşterilerimiz de thy telefon numarasını arayarak uçak biletini telefondan dan satın almaktır. Eğer çağrı merkezi numaramızı arayarak uçak biletinizi satın almak isterseniz sırasıyla aşağıda belirttiğimiz şekilde uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

 • 0850 500 0 777 nolu Numarasını Arayın.
 • Müşteri Temsilcimize Kalkış, varış, Uçuş Tarihi, Dönüş Tarihi, ve kişi sayısı gibi bilgileri verin.
 • Müşteri temsilcimiz sizin için en uygun uçuş seçeneklerini sizin için araştıracak ve bilginize sunacaktır.
 • Dilediğiniz uçuşu seçerek Yolcu isim, soy isim, doğum tarihi, tc numarası gibi bilgileri çağrı merkezi çalışanımıza vermelisiniz.
 • Kredi kartı numaranızı güvenli tuşlama sistemi ile telefonunuz ile girerek ödemeyi yapabilirsiniz.
 • Uçak bileti bilgileriniz çağrı merkezi çalışanımıza vereceğiniz telefon ve mail bilgilerine gönderilir.
 • Kimliğinizle hava limanına bir saat önce giderek uçuş kartınızı alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

Bu işlemlerin dışında bazı işlemler içinde thy çağrı merkezi hattını aramanız gerekmektedir. Bizi aradığınızda eğer yetkili olduğumuz bir işlem olmadığını anlarsak sizi yetkili müşteri hizmetleri numarasına yönlendiririz ve işlemlerinizin yapılması için size elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışırız. Bu gibi durumlarda anlayışınız göstereceğinizi umuyoruz.

Thy Bagaj Kuralları sayfasını ziyaret ederek Bagaj taşıması konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Hakkında

thy uçak bileti iletişim

Türk Hava Yolları kendini sadece Türkiye’de değil Dünya üzerinde de ispatlamış bir markadır. Uçuşlardaki kalite çok yönlü destinasyon seçenekleri ile oldukça popüler olmayı başarmıştır. Ayrıca bunların bakış açımızı biraz daha uzaktan yaparsak, reklam alanında da dünyaca ünlü bir çok markayla, film ile özdeşleşmiştir dersek yanlış bir şey söylemiş olmayız herhalde. Türkiye içerisinde ağırlıklı olarak gidiş-dönüş düzenini İstanbul (Atatürk) Hava limanından yapan Türk Hava Yolları bunun haricinde de birçok noktaya uçuş düzenlemektedir. Ayrıca yurt dışı uçuş seçenekleri için diğer bir çok yabancı firmanın önüne geçerek oldukça verimli noktalara aktarmasız uçuş sağlamaktadır.

Grup uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek grup uçak bileti rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Thy İletişim İle İlgili Sorular

 • Thy Çağrı Merkezi Ücretli mi ?
  Hayır, Thy Çağrı Merkezi ücretli değildir. 0850 500 0 777 nolu Çağrı merkezini aradığınızda ekstra sizden ekstra bir ücret talep edilmez. Mevcut konuşma tarifenize göre sabit hatları arama fiyatıyla ücretlendirilir.
 • Thy Müşteri Hizmetlerine Nasıl Direkt Bağlanırım?
  0850 500 0 777 nolu Thy Müşteri hizmetleri hattımızı aradığınızda her hangi bir tuşlama yapmadan uçak bileti satış temsilcimize direk olarak bağlanabilirsiniz.
 • Thy İletişim 444 Numarası Nedir?
  Thy iletişim 444 numarasına alternatif olarak kolay ulaşılabilir ve rahatça işlem yaptırabileceğiniz (0850) 500 0 777 nolu numaradan Thy uçak bileti, bilet değişikliği gibi işlemleri yaptırabilirsiniz. Thy iletişim 444, numarası hala çalışıyor olmasına rağmen ülkemizdeki çağrı merkezleri arasında popülerliğini yitirmiş durumdadır. Daha az maliyetli ve daha hatırlanabilir olduğundan dolayı şirketler artık 0850 çağrı merkezi numarası kullanmayı tercih ediyorlar. Tüm işlemleriniz için 0850 500 0 777 numara ile bizi arayabilir ve tüm işlemleriniz için yardım alabilirsiniz.

Thy Ankara İletişim sayfamızı ziyaret ederek Thy Ankara Çağrı merkezi ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.