Thy Uçuş Noktaları 2020

Thy Uçuş Noktaları 2020

Thy Uçuş Noktaları 2020



Thy uçuş noktaları Türkiye’nin en fazla gelişmiş hava yoludur. Thy filosuna eklediği yeni uçaklar ile her geçen gün uçuş ağını ve uçuş noktalarını hızla artırmaktadır. Thy firması kurulduğu günden bu güne gelişimini önemli ölçüde artırarak sadece Türkiye’nin değil Dünya’dada uçuş noktasını hızlı bir şekilde artırarak en fazla noktaya uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında ilk sıralarda yer almayı başarmıştır.

 

THY Yurt içi Uçuş Noktaları

Thy yurt içi uçuş noktaları ile Thy firması ile yurt içinde bir çok noktaya seyahat edebilirsiniz. 2020 yılı itibari ile THY’nin iç hatlarda uçuş gerçekleştirdiği hava alanı sayısı 86 dır.



Thy’nin iç hatlar uçuş noktaları ; Adana, Adıyaman, Ağrı, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bandırma, Batman, Bingöl, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Dalaman, Diyarbakır, Denizli, Edremit, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Ordu/Giresun, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van ve Zonguldak dır.

Daha detaylı bilgi için Thy İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.