BUDO İletişim Telefon Numarası
Budo bileti iletişim numarası 0850 850 99 16 dır. Budo İletişim numarasından bilet alma, değişiklik ve iptal gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İdo İletişim sayfamızı ziyaret ederek İdo İletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Budo İletişim Numaraları

Budo İletişim (0850) 850 99 16
Budo Müşteri Hizmetleri (0850) 850 99 16
Budo Mudanya İletişim (0850) 850 99 16
Budo Armutlu İletişim (0850) 850 99 16
Budo Eminönü Telefon (0850) 850 99 16

Budo Nedir ?

BUDO, Bursa Deniz Otobüs İşletmesi anlamını taşımaktadır.

Bursa ile İstanbul arasında Marmara denizi üzerinden seferler düzenlemektedir. Bursa belediyesi tarafından yolcular için daha kolay bir yolculuk amacıyla kurulan Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş. şirketi tarafından faaliyet gösterilmektedir.

BUDO seferleri ve Bilet Fiyatları

budo bileti iletişim

BUDO, Bursa (Mudanya), İstanbul (Eminönü\Sirkeci), İstanbul (Büyükçekmece), Erdek, Avşa, Marmara Adası, Armutlu (İhlas) ve Budo+Teleferik(Uludağ)  hatlarını kullanmaktadır. Bu hatlar üzerinde Budo bileti alarak yolculuk sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda seferleri inceleyebilirsiniz. Bazı günler seferlerde değişiklik olabilmektedir. Güncel bilgiye ulaşmak için lütfen Budo iletişim bilgileri aracılığı ile Budo’ya danışın.

Budo Bursa Mudanya -İstanbul Eminönü – Sirkeci Seferleri ve Fiyatları

Mudanya – Eminönü  07:00 – 09:30 – 14:00 – 18:15
Eminönü – Mudanya 09:30 – 15:30 – 17:30 – 20:30

Bursa Mudanya İstanbul Eminönü budo bilet fiyatı 39 TL dir. Bilet değişim ücreti 3 TL dir. Koltuk istemediğiniz 0- 6 yaş arası çocuklarınız ücretsiz olarak seyahat edebilmektedir.

Budo Bursa Mudanya -Armutlu ( İhlas ) Seferleri ve Fiyatları

Mudanya – Armutlu  09:30
Armutlu- Mudanya 16:55

Bursa Mudanya Armutlu İhlas budo bilet fiyatı 39 TL dir. Bilet değişim ücreti 3 TL dir. Koltuk istemediğiniz 0- 6 yaş arası çocuklarınız ücretsiz olarak seyahat edebilmektedir.

Budo İstanbul Eminönü Sirkeci -Armutlu ( İhlas ) Seferleri ve Fiyatları

Eminönü – Armutlu  15:30
Armutlu- Eminönü 10:00

İstanbul Eminönü sirkeci – Armutlu İhlas budo bilet fiyatı 23 TL dir. Bilet değişim ücreti 3 TL dir. Koltuk istemediğiniz 0- 6 yaş arası çocuklarınız ücretsiz olarak seyahat edebilmektedir.

BUDO bileti İptal ve Değişiklik Kuralları

Bilet değişikliği

Bilet iptali yaparak yeni bilet alabilirsiniz. Online biletler üzerinde bu işlemler yapılabilir. Bazı durumlarda ceza kesintisi olmaktadır. Yolculuğa 12 saatten fazla varsa %15 kesinti olur, 12 ila 1 saat arasın bir süre kalmışsa %35 kesinti olur, yolculuğa 1 saatten daha az bir süre varsa biletin iptali ya da değişikliği olmaz. Bilet değişikliği yaparken kesintiler yanında 3 TL de değişiklik ücreti ödemeniz gerekmektedir.

 • Çocuk indirimi

   0-6 yaş arası ücret alınmaz. 6 yaş üzerinde ise indirim uygulanmaktadır.

 • İptal seferler hakkında

  Sefer iptal olduğu zaman sms ile bilgilendirilirsiniz. Bunun dışında internet üzerinden seferler hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Ayrıca iptal seferlerin ücretlerini alabilirsiniz. Gidiş- Dönüş durumlarında ise ayrı ayrı işlem yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için çağrı merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

 • Online işlemler

  Biletinizi online olarak görüntüleyebilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için PNR(Rezervasyon kodu) bilmeniz yeterli olacaktır.

 • Araçlar ile seyahat

  Yapılmamaktadır.

 • Otopark

  BUDO‘da araç kullanamıyorsunuz. BUDO’nun belirlediği herhangi bir otopark hizmeti henüz bulunmamaktadır. Aracınızı kendi imkanlarınız ile park etmek durumundasınız ya da araç kullanmadan BUDO’ya ulaşmalısınız.

BUDO, deniz otobüsü seferleridir. Yolculukların daha hızlı ve farklı boyutta yapmak isteyen yolcular için birebirdir. Yolculuk süreleri yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir. Bursa ile İstanbul arasında otobüs seferleri çok fazla tercih edilmektedir. Deniz üzerinden ise İDO ve BUDO yardımıyla yolculuk sağlayabilirsiniz.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir