İdo Bileti , İdo İletişim Hattı
İdo İletişim Bilgileri

:İdo bileti iletişim numarası 0850 222 44 36 dır. İdo İletişim numarasından bilet alma, değişiklik ve iptal gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Budo İletişim sayfamızı ziyaret ederek Budo İletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

İDO seferleri nerelere yapılmaktadır?

İdo Seferleri, Yenikapı, Bursa, Bandırma, Yalova, Pendik, Armutlu, Armutlu tatil köyü, Avsa adası, Marmara adası, Bostancı, Kadıköy, Çınarcık, Esenköy, Avcılar, Ambarlı, Beşiktaş ve Topçular hatlarına seferler düzenlemektedir. İdo Bileti satın almak için 0850 222 4436 nolu İdo İletişim telefon numaralarımızdan İdo ya  ulaşabilirsiniz.İDO bileti kuralları

İDO hakkında olan genel bilgilerin kısa versiyonlarını bu başlık altında paylaşacağız.

 • İdo Bilet sınıfları

  İDO’da farklı bilet sınıfları bulunmaktadır. Fiyat, bagaj ve  konfor konusunda da farklılıklar farklı bilet sınıfları arasında görülmektedir. Bu sınıflar promosyon, ekonomik, business ve firsclass olarak adlandırılmaktadır. Her kuralın farkı bulunmaktadır.

 • İdo Promosyon bilet kuralları

  Promosyon biletler iade edilmez. Sefer saatine 1 saatten fazla süre varsa %50 kesintili olarak değiştirilebilir, 1 saatten az varsa işlem yapılmaz. Ve bagaj hakkı ise 20 kg’dir.

 • İdo Ekonomik bilet kuralları

  Çocuk, öğrenci gibi sınıflara indirim uygulanabilir. Seferin saatine 12 saatten varsa %10 kesintili olarak işlem yapılır, 12 saat ile 1 saat arasında bir süre varsa %30 kesintili olarak işlem yapılır, 1 saatten az süre varsa işlem yapılmaz. Bagaj hakkı: 20 kg.

 • İdo Business bilet kuralları

  Ekonomik sınıfta olduğu gibi indirim sınıflarına indirim uygulanabilir. Yolculuğun yapılacağı süreye 12 saatten fazla süre varsa değişikliği ve cezasız iptali yapılabilir. 12 saat ile 1 saat arası bir süre varsa %30 kesintili olarak işlem yapılır, 1 saatten az kalan sürede ise bilet üzerinde işlem yapılmaz. Bagaj hakkı ise 30 kg’dir.

 • İdo First class bilet kuralları

  İdo Yenikapı – Bursa hattı için 4 kişilik first class bilet ücretine 1 adet otomobil ya da jip de dahil edilebilmektedir. 8 kişilik first class biletlerinde ise 2 adet dahil edilebilmektedir. İndirim sınıflarına indirim uygulanmaz. Sefer saatine 24 saatten fazla olduğu durumlar %10 kesinti yapılarak işlem yapılabilmektedir. Bagaj hakkı 30 kg’dir.  İDO nedir?

  İDO, İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak açılabilir. İstanbul, Türkiye’nin trafik konusunda en yoğun şehridir. İstanbul büyükşehir belediyesi ise bu duruma bir rahatlık getirmek amacıyla İDO‘yu kurmuştur. Kuruluş tarihi 1987’ye uzanmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren İDO günümüzde kendi içinde gelişerek çok yeni bir boyut kazanmıştır. Yolcuların ulaşımlarını daha kolay ve konforlu hale getirmiştir.  İdo İletişim Numaraları

  Gerek ido bileti satın almak değişiklik, gerekse İdo bilet iptal gibi konularda İdo iletişim numarası arayışında olabilirsiniz. Firmamız işte tamda bu konuda sizlere hizmet vermekte bilet alımlarınızı en kolay şekilde yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bilet almanın yanında iletişim hattımıza tüm sorularınızı da gönül rahatlığı ile sorabilir ve müşteri temsilcimizden gerekli yanıtı alabilirsiniz. İdo iletişim hattı telefon numarası 0850 222 4436 dir. Çok yakında online bilet satışlarımız başlayacak ve bilet alımlarınız daha kolay bir hale gelecektir.

  İdo Bilet İptali Nasıl Yapılır

İdo Bilet iptali işleminizi yaptırmak için çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Bilet iptal işlemi yapmak için 0850 222 44 36 nolu numarayı arayarak biletiniz ile ilgili bilgileri çağrı merkezi personelimize vererek bilet iptalini gerçekleştirebilirsiniz. İptal işleminden sonra bileti aldığınız kredi kartınıza iadeniz geçecektir.

 • İdo Bandırma Telefon Numarası Nedir?
  İdo Bandırma Telefon Numarası 0850 222 4436 dır.
 • İdo Pendik Telefon Numarası Nedir ?
  İdo Pendik Telefon Numarası 0850 222 4436 dır.
 • İdo Bursa Telefon Numarası Nedir ?
  İdo Bursa Telefon Numarası 0850 222 4436 dır.
 • İdo Yenikapı Telefon Numarası Nedir ?
  İdo Yenikapı Telefon Numarası 0850 222 4436 dır.
 • İdo Bandırma Telefon Numarası Nedir ?
  İdo Bandırma Telefon Numarası 0850 222 4436 dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir