Antalya Helikopter Turu ve Kiralama


2021 Sezonunda Turlarımız Durdurulmuştur.

Seyahat için kiralama dışında aşağıda bilgisini verdiğimiz tur amaçlı Antalya helikopter kiralama hizmetinden faydalanarak Akdeniz’in uçsuz bucaksız güzelliğini görebilirsiniz. Antalya kalkışlı olarak aşağıda belirttiğimiz çeşitli destinasyonlarda helikopter kiralayarak helikopter ile uçuş deneyimi sahip olabilirsiniz. Turlar hava durumu esas alınarak yapılmaktadır havanın rüzgarlı olduğu bazı günler riskli görüldüğü için turlar icra edilmemektedir. Tur Programlarımızı inceleyerek dilediğiniz turu satın alabilirsiniz.

Belek Kemer Helikopter Turu

belek kemer helikopter turu

Antalya Kemer helikopter turumuzda Belek Kadriye ilçesinden kalkan helikopterimiz kemer istikametine doğru deniz istikametinde deniz kıyı doğrultusunda gitmektedir. Akdeniz’in ve adaların eşsiz güzelliğini keşfederken Antalya kıyı şeridinin güzelliklerini görerek eşsiz bir deneyim yaşamış oluyorsunuz. Antalya Kemer helikopter turu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir ve maksimum 6 kişiye kadar tura katılım sağlayabilirsiniz. Tur özel olarak yapıldığı için düşük katılımlarda fiyatlarda her hangi bir farklılık olmayacaktır. Belek – Kemer helikopter turumuzun fiyatı 2.100 Euro’dur.

Belek Manavgat  Köprülü Kanyon Helikopter Turu

belek manavgat helikopter turu

Antalya helikopter turları arasında diğer bir alternatifte Aspendos Köprülü kanyonu yönüne yapılan helikopter turudur. Bu turumuzda kişiye özel olarak gerçekleştirilmektedir. Bu turumuz Belek kalkışlı olarak yapılmakta olup Manavgat üzerinden seyrederek boğazkent civarından dönerek Aspendos köprülü kanyonuna kadar gitmektedir. Kanyonu yukarıdan gördükten sonra aynı istikametten geri dönerek Belek’e güvenle iniş yapmaktadır.

Ayrıntılı rotayı yukarıdaki fotoğraftan görebilirsiniz. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 50 dakika civarı sürmektedir. Aspendos köprülü kanyonuna 6 kişi olarak katılabilirsiniz. Bu turumuzda 2 seçenek mevcuttur ilki köprülü kanyona kadar giden turumuzun fiyatı 2100 Euro dur Bu tur 50 dakika sürmektedir. İkinci seçenek ise köprülü kanyona kadar gitmeyip Aspendos’tan dönüş yapan turdur bu turun fiyatı 1750 Eurodur ve 40 dakika kadar sürmektedir.

Diğer Turlarımız ve Antalya helikopter turu fiyatları

 • Belek içi mini helikopter turu 15 dakika 750 Euro.
 • Roller Couster Helikopter ile heyecan turumuz 15 dakika 750 Euro.
 • Belek – Lara – Belek Helikopter turu 20 dakika 950 Euro.
 • Belek – Aspendos – Belek Helikopter Turu 20 dakika 950 Euro.
 • Belek – Side – Belek Helikopter Turu 30 dakika 1350 Euro.
 • Belek – Side – Aspendos – Belek 35 dakika 1500 Euro.
 • Belek – Antalya – Belek 40 dakika 1650 Euro.
 • Belek – Side – Manavgat- Aspendos – Belek 1750 Euro.
 • Belek – Aspendos – Köprülü Kanyon – Belek 50 dakika 2100 Euro.
 • Belek – Kemer- Antalya- Belek 50 dakika 2100 Euro.
 • Belek – Side – Alanya – Belek 60 dakika 2500 Euro.
 • Belek Kekova Belek 80 Dakika 3200 Euro.

Bilgi ve Helikopter turu satın almak için 0541 650 03 03 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Antalya Helikopter Kiralama Hakkında Detaylı Bilgiler

Antalya Helikopter Kiralama ile ilgili yukarıdaki hatlar dışında özel gezileriniz, iş seyahatleriniz ya da farklı amaçlarla kiralama yapabilirsiniz. Talebinizi iletmeniz ve lokasyonunuzu bildirmeniz halinde ödemeyi yaptıktan sonra size en yakın helikopter dilediğiniz zaman yönlendirilir ve uçuşunuz gerçekleştirilir. Helikopter kiralayarak transfer yapabileceğiniz bazı lokasyon ve fiyat bilgilerini aşağıda sizlerle paylaştık. Farklı destinasyonlar için kiralama fiyatı almak için 0541 650 03 03 nolu numaran bize ulaşabilirsiniz.

Belek Demre Helikopter Transferi

Antalya Belek’ten hareket eden turumuz Demre yönüne ilerlemektedir. Transfere maksimum 6 kişi olarak katılım sağlayabilirsiniz. Bu seyahat tur olarak değil transfer için yapılmaktadır bu yüzden helikopter transferi kısa sürede bitirmek için turdaki hızından daha hızlı hareket etmektedir ve tek gidiştir yaklaşık seyahat süresi 40 dakikadır. Belek Demre seyahati boyunca bir çok güzelliği keşfetme şansını elde edebilirsiniz. Transfer fiyatları iniş yapılan yere göre değişebilmekle birlikte 3400 Eurodur.

Belek Kaş Helikopter Transferi

Helikopterimiz Belek’ten hareket ederek kemer yönünden ilerleyerek Kaş’a kadar gitmektedir. Yaklaşık olarak 50 dakika süren transferimizde en fazla 6 kişi seyahat edebilmektedir. Kişiye özel olan turumuzda kişi sayısı düştüğünde malesef fiyatlarımızda her hangi bir değişiklik olmamaktadır. Belek Kaş helikopter transferi rezervasyonu kiralama departmanı yetkilimiz ile görüşebilirsiniz. Seyahat transfer olarak yapıldığı için tek gidiş olarak fiyatlandırılmıştır. Belek Kaş helikopter transferi fiyatı 4000 Euro’dur. Farklı kalkış ve iniş lokasyonları için lütfen bizi arayarak fiyatlandırma alınız.

Belek Bodrum Helikopter Transferi

Antalya içi yapılan helikopter turları hariç olarak farklı destinsayonlara da uzun transferler de deneyimleyebilirsiniz. Belek Kadriye ilçesinden hareket ederek helikopterimiz 1 saat 40 dakika süren yolculuğun ardından Bodrum’a iniş yapmaktadır. Belek’ten Bodrum’a kadar sahil şeridinden bir tarafta uçsuz bucaksız bir deniz diğer tarafınızda akdeniz ve ege bölgesinin muhteşem doğal güzellikleri ve muhteşem bir manzara göreceksiniz.

Bodrum transferimiz tek gidiş olarak yapılmaktadır. Bodrum helikopter turu kişiye özel talep ile gerçekleşmektedir ve helikopter turumuza en fazla 6 kişi olarak katılım sağlayabilirsiniz. Belek bodrum transferi fiyatı 7500 Euro dur.

, ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir