pegasus iletişim 444

Pegasus Uçak Bileti Alma Telefonları

Departman Telefon Numarası
Pegasus Uçak Bileti İletişim (0850) 500 07 77
Pegasus Uçak Bileti Ofisi (0850) 500 07 77
Mail Adresi info@flypgs.com

İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Bizi aradığınızda eğer Acente yetkisi dahilinde bir işlem olmadığını anlarsak sizi hava yolunun yetkili müşteri hizmetleri numarasına yönlendiririz. Pegasus Hava yolları resmi çağrı merkezi numarasına flypgs.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Pegasus Yetkili Acentesi Aymila Turizm’i 0850 500 0 777 yada 0850 500 23 11 nolu telefon numaralarını ücretsiz arayarak uçak bileti satın alma, bilet değiştirme, bagaj ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bu işlemler için operatörünüzün ücretlendireceği ücret dışında her hangi bir ücret ödemezsiniz. Sadece yaptığınız işlem için ödemenizi güvenli tuşlama sistemi ile yapabilirsiniz.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Pegasus İletişim 444 Telefon Numarası Nedir ?

pegasus iletişim 444

Pegasus İletişim 444 numarası artık kullanılmıyor. 444 iletişim numarasına alternatif olarak 0850 500 0 777 telefon numarasını arayabilirsiniz. Pegasus İletişim telefon numarası aracılığı ile Pegasus uçak bileti satın alma, bilet değiştirme, bagaj ekleme gibi tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yaklaşık 5 yıl önceki dönemde çağrı merkezleri 444 ile başlardı. Fakat bu numaralar oldukça maliyetliydi bunun sebebi çağrı merkezi sistemleri henüz geliştirilmediğinden dolayı onlarca hat alınarak hepsini 444 lü numara yönlendirerek aynı anda 10–15 kişiye hizmet verilebiliyordu.

Bu hatların maliyeti ve yönlendirme ücretleri ise hava yolu firmaları başta olmak üzere tüm çağrı merkezlerini oldukça zorluyordu. Bu sebepten dolayı firmalar farklı arayış içerisine girmiş maliyeti oldukça düşük olan 444 lü numaraya geçiş yapılmıştır. Pegasus 444 lü numarasını kapatarak 0850 lü hatlarla çağrı merkezi alt yapısı ile hizmet vermeye başlamıştır.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus Ücretsiz İletişim Numarası Nedir ?

pegasus ücretsiz iletişim

Pegasus hava yolları çağrı merkezi hizmetinden ücret almaya başladıktan sonra, Pegasus müşterileri bu ücreti aramamak için Pegasus Ücretsiz telefon numarasını internette sıklıkla aramaya başladılar. Bunun sebebi uçak bileti satın alma, bilet değiştirme ve buna benzer bir çok hizmetin ücreti üzerine bir de çağrı merkeziyle görüştüğü için telefon ücreti binmesi ile birlikte telefon ile müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmenin oldukça maliyetli bir hal almasıdır.

Pegasus Ücretsiz İletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Ücretsiz İletişim hattından uçak bileti satın alma ve değişiklik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu telefon numarasından yaptığınız görüşmelerde her ne kadar çağrı merkezi hizmet bedeli ödemeseniz de, operatörünüzün tarifenize göre normal şehir içi görüşme tarifesi üzerinden ücretlendirme yapacaktır.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus İletişim 0850 Numarası Nedir ?

pegasus 0850 iletişim numarası

Pegasus 0850 İletişim Numarası 0850 500 0 777 dir.0850 numara ile Pegasus uçak bileti satın alma, bilet değiştirme, bagaj ekleme gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önceleri tüm çağrı merkezleri olduğu gibi hava yolları firmaları da çağrı merkezi hizmeti sunduğu telefon numaraları 444 lü numaralardı ancak değişen teknolojilerle birlikte oldukça pahalı bir hale gelen bu numaralar yerini oldukça maliyetsiz olan 0850 li numaralara bırakmıştır. Böylelikle Pegasus hava yollarıda çağrı merkezini 0850 numara ile değişmiştir.

Dakikası 1.5 TL olan Pegasus resmi çağrı merkezi yerine alternatif olarak bilet satın alma ve değişiklik gibi işleriniz için Pegasus uçak bileti çağrı merkezi numarası olan 0850 500 0 777 nolu numarayı kullanabilirsiniz.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus İç Hatlar İletişim Numarası Nedir ?

pegasus iç hatlar iletişim

Pegasus İç Hatlar İletişim Numarası 0850 500 23 11 dir. İç Hatlar numara ile Pegasus uçak bileti satın alma, bilet değiştirme, bagaj ekleme gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde bir çok şehir de hava limanı bulunmaktadır. Ülke içi hava limanından bir başkasına uçuş yapılmasına iç hatlar denir. Türk firması olan Pegasus’un da Türkiye içerisinde İstanbul merkezli olarak bir çok şehre uçuşları bulunmaktadır. Pegasus İç Hatlar iletişim bilgilerini arayarak iç hatlarla ilgili telefon numarası ihtiyacını karşılayarak yeni bilet alımı ya da mevcut biletiniz ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus Dış Hatlar İletişim Numarası Nedir ?

Pegasus Dış Hatlar İletişim Numarası 0850 500 0 777 dir. Dış hatlar numara ile Pegasus uçak bileti satın alma, bilet değiştirme, bagaj ekleme gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde bulunan tüm hava alanlarından Ülke dışına yapılan seferlere Dış hatlar denir. Türk firması olan Pegasus’un da genellikle İstanbul kalkışlı olarak bir çok şehre dış hat uçuşları bulunmaktadır. Pegasus Dış Hatlar iletişim bilgilerini arayarak dış hatlarla ilgili telefon numarası ihtiyacını karşılayarak yeni bilet alımı ya da mevcut biletiniz ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Hattından Alınabilen Hizmetler

Flypgs İletişim hattından, Her hangi ekstra bir ücretle karşı karşıya kalmadan uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Bilet hattımızın Türkiye’de tüm mobil ve sabit operatörler tarafından yerel araba ücretlendirmesi ile ücretlendirilir. Ekstra ücret almayan çağrı merkezimizi arayarak tüm bilet işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet Hattımızdan alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir.

Ekstre Hizmetler Çağrı Merkezi (0850) 500 07 77

 • Uçak Bileti Satın Alabilirsiniz.
 • Bilet Fiyatları Sorgulayabilirsiniz.
 • Bilet değişikliği yapabilirsiniz.
 • Uçak Bileti iptali işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
 • Koltuk seçimi yapabilirsiniz.
 • Uçak içi ücretli ikram satın alabilirsiniz.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Pegasus Telefonda Uçak Bileti Nasıl Satın Alınır ?

pegasus uçak bileti nasıl satın alınır

Pegasus uçak bileti satın almak için çeşitli yollar bulunmaktadır. Bu yolların bir tanesi online olarak uçak bileti satın almaktır. İkincisi ise telefon ile arayarak telefon üzerinden kart numaranızı tuşlayarak uçak biletinizi satın almak olacaktır. Çoğu müşterinin tercihi çeşitli web sitelerinden online olarak bilet satın almaktır.

Fakat bazı müşterilerimiz de Pegasus Tel No 444 hattı nı arayarak uçak bileti satın almaktır. Eğer çağrı merkezi numaramızı arayarak uçak biletinizi satın almak isterseniz sırasıyla aşağıda belirttiğimiz şekilde uçak biletinizi satın alabilirsiniz. İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

 • 0850 500 0 777 nolu Uçak Bileti İletişim Numarasını Arayın.
 • Müşteri Temsilcimize Kalkış, varış, Uçuş Tarihi, Dönüş Tarihi, ve kişi sayısı gibi bilgileri verin.
 • Müşteri temsilcimiz sizin için en uygun uçuş seçeneklerini sizin için araştıracak ve bilginize sunacaktır.
 • Dilediğiniz uçuşu seçerek Yolcu isim, soy isim, doğum tarihi, tc numarası gibi bilgileri çağrı merkezi çalışanımıza vermelisiniz.
 • Kredi kartı numaranızı güvenli tuşlama sistemi ile telefonunuz ile girerek ödemeyi yapabilirsiniz.
 • Uçak bileti bilgileriniz çağrı merkezi çalışanımıza vereceğiniz telefon ve mail bilgilerine gönderilir.
 • Kimliğinizle hava limanına bir saat önce giderek uçuş kartınızı alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

Bu işlemlerin dışında bazı işlemler içinde Pegasus Müşteri Hizmetleri aramanız gerekmektedir. Bizi aradığınızda eğer yetkili olduğumuz bir işlem olmadığını anlarsak sizi yetkili müşteri hizmetleri numarasına yönlendiririz. Pegasus Hava yolları resmi çağrı merkezi numarasını flypgs.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

 Uçak Bileti İletişim  : 0850 500 0 777

Pegasus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444

pegasus musteri hizmetleri telefonu 444

Direk Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri (0850) 500 07 77

2014-2015 ve 2015-2016 yılları verilerini kontrol ettiğimizde hava yolu taşımacılığının artmış olduğunu görmekteyiz. Yolcu oranlara baktığımızda daha az da olsa, problemlerinde aynı oran doğrusuna yakın bir eğim çizerek arttığını söylemek yanlış olmayacaktır. Oluşabilecek problemlere analitik ve ayrı ayrı spesifik yaklaşacak olursak  bu problemlerin başında yolcu hataları ve İnternet üzerinden oluşan problemler gelmektedir. Burada şunu söylemek istiyoruz;

Yolcular İnternet üzerinden yaptığı işlemlerde hataların oluşturulma ihtimali biraz yüksek oluyor. Bir hata oluştuğunda ,aksaklıkla karşılaştığınızda  ya da direk çağrı merkezi ile irtibat kurmak istediğinizde deneyimli ve bilgili temsilcilerimiz ile acentemizin aracılığı ile Pegasus Müşteri Hizmetleri 0850 500 0 777 arayabilirsiniz.
Flypgs Hava yolu müşterileri daha önce yoğunluk olarak bilet satın alma ve bilet işlemleri için Seyahat acentesi olan Pegasus satış noktalarına giderek gerçekleştirirler idi.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Ancak gelişen teknoloji ile birlikte bu alışkanlık yerini online ve çağrı merkezlerinden satın almaya yöneltti.
Bu alışkanlıkların değişmesi ile birlikte hava yolu şirketleri teknoloji ve çağrı merkezi birimlerini oldukça geliştirdi. Bu geliştirme ile birlikte hava yolu şirketleri çağrı merkezi hizmetini kendi bünyesinde yapmak yerine özel çağrı merkezi şirketleri anlaşarak Pegasus adına bu hizmeti onlara yaptırmayı tercih etti.

Pegasus Müşteri Hizmetleri hizmetini dışardan alması ile birlikte çağrı merkezi firmalarına ödeme yapacağından dolayı müşterilerine bu hizmeti ücretli sunmaya başladı. Dakikası 1.5 TL ücretle verilen Pegasus Müşteri Hizmetleri hizmetini aslında dışardan bir firmanın yaptığını iyi bilmek gerekiyor.
Bu firma yapılan işlemlerden aldığı komisyonun yanında birde dakika başı görüşme ücreti alıyor. Bu iletişim hatlarını arayan müşteriler işlemleri dışında birde konuşma için fazladan para ödemek zorunda kalıyorlar.

Peki bu ücreti ödemeden de bu hizmetlerden faydalanmanın bir yolu var mı ? Yazımızın devamında bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Pegasus Uçak Bileti Satış Noktaları

Her ne kadarda bilet satışlarının çoğu internet üzerinden ve telefon üzerinden olsa da hala Pegasus Bilet Satış noktalarından bilet satın almak isteyen müşterilerimiz bulunmakta. Ancak Pegasus hava yollarının kendine ait hiç bir satış noktası bulunmamaktadır. Pegasus hava yolları Türsab üyesi seyahat acenteleri ile anlaşarak bilet satış bayiliği vermektedir. Seyahat acenteleri Pegasus ile yaptıkları sözleşme ile bilet satış yetkisine sahip olurlar.

Ancak Pegasus Acenteleri bir dükkan açmak zorunda oldukları ve bu dükkanda işlek bir yerde olduğunu öngörürsek fazladan masraf yaparak bayilik yapmaktadır. Böylelikle de ister istemez Pegasus bilet fiyatları çağrı merkezlerine göre daha fazla olabiliyor. Eğer uçak biletinizi Türsab seyahat acentesinden almak istiyorsanız buraya tıklayarak ülkemizde bulunan tüm seyahat acentelerini görebilir ve şehrinizde tercih ettiğiniz seyahat acentesinden biletinizi satın alabilirsiniz.

Yada daha fazla ücret ödememek için ve acenteye kadar yorulmadan işlemlerinizi telefon aracılığı ile kolaylıkla gerçekleştirmek için hemen Pegasus Telefon Numarası sayfasına göz atabilirsiniz.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus Antalya Satış Noktaları İletişim

Pegasus Antalya İletişim telefonu 0850 500 0 777 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. Antalya’da bir çok Pegasus Satış Noktası bulunmaktadır. Ülkemizin en büyük ve önemli şehirlerinden olan Antalya yüz ölçümü bakımından da büyük olduğundan Antalya Pegasus Uçak Bileti Satış noktası bulmak oldukça güçtür. Bunun yerine 0850 500 0 777 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.  İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus Antalya Bilet Satış Noktaları bağlantısına tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus Ankara Satış Noktaları İletişim

Pegasus Ankara İletişim Numarası 0850 500 0 777 dir. Başkent Ankara kalkışlı ve varışlı uçuşlar için bu numaradan tüm Pegasus işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizin en büyük şehri olmasının yanında başkent olma özelliği de taşıyan Ankara’da Pegasus bilet satın alma, bilet değişikliği gibi işlemleriniz için Ankara Pegasus Uçak Bileti Satış noktası aramanıza gerek kalmadan 0850 500 0 777 nolu numarayı arayabilirsiniz.

İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus Ankara Bilet Satış Noktaları bağlantısına tıklayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus İzmir Satış Noktaları İletişim

Pegasus İzmir İletişim Numarası 0850 500 0 777 dir. Ege bölgesinin en büyük şehri ve en fazla hava trafiğini alan şehir İzmir’de Pegasus ile ilgili tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizin en büyük şehirlerinden biri olmasının yanında bir liman şehri olma özelliği de taşıyan İzmir’de Pegasus bilet satın alma, bilet değişikliği gibi işlemleriniz için İzmir Pegasus Uçak Bileti Satış noktası aramanıza gerek kalmadan 0850 500 0 777 nolu numarayı arayabilirsiniz.

İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus İzmir Bilet Satış Noktaları bağlantısına tıklayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Telefonda Pegasus Bilet Değiştirme

pegasus uçak bileti değişikliği
Pegasus Telefon numarası ile sadece uçak bileti satın almazsanız yapacağınız bunun dışında da bazı işlemler vardır. Bunların bilet satışından sonra en ön gelen işlem ise Pegasus uçak bileti değişikliği işlemidir.

İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Peki telefonda Pegasus bilet değiştirme nasıl yapılır?
Pegasus Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 500 0 737 nolu numarayı arayarak çağrı merkezi personelimize bağlanırsınız.
Daha sonra biletiniz ile ilgili PNR numarası ya da Bilet numarası gibi bilgileri vererek müşteri temsilcisinin biletinize ulaşmasını beklersiniz.
Biletinize ulaşan Pegasus İletişim Hattı temsilcisi değiştirmek ya da açığa almak istediğiniz biletinizi kontrol ederek.

Size bileti değiştirmeniz için ödemeniz gereken bilet değiştirme cezası ve eski biletiniz ile yeni biletiniz arasında fiyat farkı var ise hesaplayarak toplam ödemeniz gereken fiyatı bildirir.
Eğer kabul ederseniz 3d güvenli ödeme tuşlama sistemi ile ödemenizi kredi kartı ya da banka havalesi ile gerçekleştirerek yapabilirsiniz.
Ödeme tahsilinden sonra Pegasus müşteri hizmetleri temsilcimiz bilet değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirerek yeni bilet bilgilerinizi telefonunuza ve mail adresinize göndermektedir. Bu aşamadan sonra yapacağınız tek şey uçuş saatinden en geç 1 saat önce hava limanında olarak özgürce havalarda uçmak olacaktır. İyi uçuşlar..

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus Sabiha Gökçen İletişim Telefon Numarası

Pegasus hava yollarının Sabiha Gökcen‘de ofisi bulunmaktadır. Fakat bu ofis dışardan telefon aramalarına cevap vermemektedir. Bunun nedeni bu ofisin hava limanına gelen yolcuların fazla bagajlarını tahsil etme, uçak bileti satın almamış yolculara bilet satışı yapma, uçak bileti yanlış anlınmış olan yolcuların biletlerini doğrusu ile değiştirme, evcil hayvan gibi ekstra ücretleri tahsil etmek için çalışmaktadırlar. Bu ofisin amacı bilet satışı olmadığından dolayı ya da hava limanına henüz gelmemiş yolculara hizmet veremedikleri için telefon kabul etmezler.

Uyarı : İşlemler Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılmaktadır.

Pegasus Sabiha Gökçen iletişim numaralarını uçak bileti satın almak, bilet değiştirmek amacı ile arıyorsanız Sabiha Gökcen ofisini aramanıza gerek yok Pegasus Tel linkine tıklayarak ulaşacağınız iletişim bilgileri ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus Airlines Hakkında

Pegasus Hava yolları ülkemizde low cost olarak çalışan ve uygun fiyatları ile yolcularına ucuz seyahat etme şansı tanıyan en önemli firmalardan birisidir.  Low cost kavramı, Hava yolu bazı konularda tasarruf sağlayarak uçak bileti fiyatlarını daha ekonomik vermektedir. Hava yollarının fiyatlarını daha uygun hale getirmek için bagajsız seyahat alternatifi yanında uçak içi yiyecek gibi çeşitli hizmetleri extra olarak fiyatlandırmaktadır.

Türkiye’nin ilk özel hava yolu olması özelliğini de taşıyan Pegasus hava yolları, Sabiha Gökçen hava limanı merkezli iç ve dış hat hatlara zamanında kalkış politikası ile kısa ve orta uzaklıktaki hatlarda diğer hava yollarına nazaran uygun fiyatlı ulaşım sağlar. Pegasus Uçak bileti İnternet sitemizden online olarak kontrol edebilir dilerseniz telefon aracılığı ile bilet hattımızdan satın alabilirsiniz.

Hava yolunun filosunda bir çok uçak bulunmaktadır. Bunların adetini söyleyecek olursak 6 adeti İzair’in ve bir tanesi de Pegasus Asia firmasına ait olmak üzere farklı markalarda toplamda 58 adet uçağı bulunmaktadır. 1 tane b 737-400 52 tane b 737-800 5 tane a 320-21