Giresun Pegasus İletişim


pegasus iletişim 444

Pegasus İletişim 444 bağlantısına tıklayarak Pegasus Çağrı Merkezi ile görüşebilirsiniz.

Giresun Pegasus Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Giresun Pegasus Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Giresun Pegasus Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Giresun Pegasus Acente Telefonu (0850) 500 23 11

Giresun Pegasus Uçak Bileti satın almak için 0850 500 0 777 yada 0850 500 23 11 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

Giresun ile Ordu’nun ortak hava limanı ülkemizde en son açılan hava limanlarından bir tanesi Pegasus hava yolları da bu hava limanına yüksek yolcu kapasitesinden dolayı başlattı. Giresun’da Pegasus iletişim ihtiyacınız olduğunda köşe bucak acente aramanıza gerek yok şirketimizi 0850 500 0 777 nolu telefon numarasından arayarak uçak bileti satın alma, bilet değişikliği gibi bir çok işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bilet iptal gibi konularda ücretli olan Pegasus Müşteri hizmetlerini aramanız gerekecektir.

Pegasus Havayolları, Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden biridir. Giresun Pegasus, şirketin Giresun’daki şubesi olup, yolculara Giresun ve çevresindeki destinasyonlara seyahat etme imkanı sunar. Giresun Pegasus, yolcuların her türlü soru ve sorunlarını çözmek için etkili bir iletişim ağı sunmaktadır.

Giresun Pegasus, Giresun’da şubesi bulunan bir havayolu şirketi acentesidir. Şirket, Giresun’daki merkez ofisinde müşteri hizmetleri, satış, bilet işlemleri ve diğer işlemler için hizmet vermektedir. Giresun Pegasus, yolcuların hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapabilmesi için güler yüzlü bir ekip tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, Giresun Pegasus, yolcuların her türlü soru ve sorunlarını çözmek için telefon, e-posta ve sosyal medya aracılığıyla 7/24 hizmet vermektedir.

Dakikası 1.5 lira olan Pegasus müşteri hizmetleri, bazı yolcuları alternatif aramaya yöneltiyor. Çünkü hattın yoğun olduğu durumlarda, sistem hatası durumlarında yada operatörlerin ücretli aramalara kapalı olması durumunda ulaşılacak bir hat aramaya gereksinim duyuluyor. Giresun Pegasus iletişim için ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sadece operatörün size uyguladığı ücret üzerinden tarifelendirilir. Yeterli sayıdaki müşteri temsilcilerimiz ile sıra beklemeden hızlıca ve güvenle işlem yapabilirsiniz. Sefer ve fiyat sorgulama, uçak bileti satın alma, almış olduğunuz biletler üzerinde değişiklik yapma, ek bagaj, koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Gerekli yerlerde ise uygun yönlendirmeleri yaparak size en hızlı yolu gösteriyoruz. Plusfly.com’a girerek uçuş öncesi ve sonrası bilgilere sahip olabilirsiniz. Bilet almak artık çok daha kolay!

Giresun Pegasus Uçuşları

Giresun Pegasus, Giresun ve çevresindeki destinasyonlara seyahat etmek isteyen yolculara hizmet vermektedir. Şirket, Giresun’dan İstanbul aktarmalı olarak Türkiye ve dünyanın birçok yerine uçuşlar düzenlemektedir. Giresun Pegasus, yolculara her türlü seyahat konforunu sunmak için modern ve konforlu uçaklar kullanmaktadır. Şirket, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, yolculara güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir