LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

İzmir Uçak Bileti 39 TL den başlayan fiyatlarla plusFLY.com’da

Uçakların zengin aracı olarak görüldüğü dönemlerde çoğu insan için İzmir uçak bileti satın almak işkence gibi gelirdi.Bitmeyen yollar, tıkış tıkış yapılan seyahatler ile yolculuk sonunda savaştan çıkmış gibi hissederdi insanlar. Gidilecek mesafe Türkiye’nin bir ucundan başka bir ucu ise bu defa bir güne kadar süren yolculuklar perişanlık anlamına geliyordu. Ancak gelişen hava ulaşımı ve hemen her şehirde kurulan hava limanları ile rahata kavuştu insanlar.

Sitemiz sayesinde İzmir uçak bileti satın alarak hangi şehirde yaşarsanız yaşayın en ekonomik seyahat seçeneğine kavuşacaksınız. Yine sitemizi kullanarak Türk Hava Yolları, Onur Air, Pegasus, Sun Express ve Anadolu Jet gibi hava yollarının dilediğiniz seferlerini listeleyerek en ekonomik seferleri seçebilir ve İzmir şehrine en ucuza biletini kredi kartınızı kullanarak kısa bir zaman içinde güvenle sitemizden satın alabilirsiniz. Ayrıca siteyi takip ederek hava yolları firmalarının yaptığı bilet kampanyalarını takip ederek kampanyalı İzmir uçak bileti ile Türkiye’nin her yerinden 1-2 saat içinde İzmir’e seyahat edebilir, dilerseniz işlerinizi halledebilir, dilerseniz de bu eşsiz şehirde tatilinizi geçirebilirsiniz.

izmir uçak bileti

İzmir’den nerelere uçuş yapılabilir?

İzmir Adnan Menderes hava limanı ülkemizin en büyük şehirlerinden olan İzmir‘de yer almakta olup dolayısıyla aynı zamanda en fazla uçuşun gerçekleştiği hava limanlarından birisi durumdadır. 2017 yaz sezonunda İzmir uçuşları iç hatlarda aşağıdaki hava limanlarına karşılıklı olarak uçuş bulunmaktadır. İzmir uçuşlarını Pegasus, Thy, Anadolu jet, Atlas Global, Onur Air gibi ülkemizin tüm hava yolları gerçekleştirmektedir.

İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Diyarbakır, Trabzon, Gaziantep, Samsun, Van, Kayseri, Erzurum, Mardin, Elazığ, Hatay, Malatya, Şanlıurfa, Sivas, Kars, Batman, Erzincan, Konya.

Dış hatlarda ise Almanya, Fransa başta olmak üzere İsviçre, Polonya, Danimarka ve bir çok ülkeye sefer yapılmaktadır.

İzmir hava limanı servisleri

İzmir Adnan Menderes hava limanından İzmir büyük şehir belediyesinin ve Havaş firmasının servisleri bulunmaktadır. Çeşme, Alsancak, Karşıyaka-Mavişehir ve Kuşadasına kalkan Havaş otobüsleri çevre il ve ilçelere kalkan Atlasglobal, Onuaır ve havaş otobüsleride bulunmaktadır. Hava limanı ve İzmir hava limanı servisleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için İzmir Adnan Menderes Hava Limanı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.