Çok çok eskiye dayanan tarihi olsun, Ege’nin havası olsun, insanlarının sıcakkanlılığı olsun, gezilecek birçok yeri bulunan coğrafyası olsun, yemek kültürünün geniş yelpazesi olsun kısaca anlatarak bitiremeyeceğimiz şehir İzmir. Tatil, iş, ziyaret hangi amaçla olduğu önemli değil yolunuz İzmir içinde ne düşerse neler yapılır merak ediyorsanız, yazımızın devamını takip edebilirsiniz. Elimizden geldiği kadar En iyi İzmir restoranları hakkında güzel tavsiyeler vermeye çalışacağız sizlere.

İzmir Restoranları :İzmir’de restoranınız varsa ve bu sayfada yüzlerce kişi görsün istiyorsanız 0542 711 37 24 nolu numaradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İzmir Tavacı Recep Usta

izmir tavacı recep usta

Sadece bizim değil birçok kişinin de tavsiye ettiği İzmir içinde başlıca gelen restoranlarında lezzet arıyorsanız tekrar gelişinizde ayaklarınızın sizi zorla götüreceği yer olabilir. Doymadan kalkmak istemeyeceğiniz aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte güzel vakit geçireceğiniz mekan, İzmir’in en güzel yerlerinden biri olan Kordon’da bulunuyor.
İzmir Deniz Restoran

izmir deniz restoran

İsminin çağrıştırdığı gibi deniz ürünlerinde lezzetin yeri diyebiliriz. Ailenizle birlikte gidebileceğiniz ara sıcakların ve mezelerinde çok iyi olduğu bir mekan. Yemeklerin kalitesine yakışır çalışanları ile içeriye girmeden ilgi ve sıcaklığa hazır olmalısınız. İzmir’e gidecekseniz ya da İzmir’deyseniz mutlaka denemelisiniz.
İzmir Gözlemecim

izmir-gözlemecim

Bir menüde ne en fazla ne kadar çeşit olabilir? İşte bu sorunun yanıtını sizi şaşırtarak veren yer. O kadar çok çeşit var ki seçmekte zorluk çekiyorsunuz. Dışarıdan çok abartılı bir görüntüsü olmayan, size gayet sıradan gelebilecek ama içeride lezzet anlamında yapılacak abartmaların belki de yerinde olduğu bir mekan.
İzmir Pizza Locale

Pizza Locale

İzmir’de pizza çeşitlerini en iyi yapan yerlerden birisi. Kıvamında hamuru, içeriği, baharat ve sosları ile pizzadan keyif alacaksınız.
İzmir Cafe Del Mundo

izmir cafe del mundo

Güzel zaman geçirmek istiyorsanız, özellikle hafta sonu belki yer bile bulamayacağınız Orijinal bir mekan demek yanlış olmaz. Tasarımıyla sizi kendine hayran bırakacak, farklı bira seçenekleri ile öne çıkıyor.
İzmir Şirince Şarap Evi

sirince-sarap-evi

Kendiniz için olabilir hediyelik olabilir, içerisinde çeşit çeşit şarabın mevcut olduğu bir mekan, Şömine ateşinin yanında şarabı denerken iyi ki gelmişim diyebilirsiniz. Gezilmesi gereken Şirincenin oldukça hoş bir mekanı.

Uçak bileti satın almak için İzmir Uçak Bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.