İzmir THY İletişim

İzmir Thy İletişim 0850 500 0 777

İzmir Thy İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. İzmir Thy İletişim hattını arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Thy Uçak Bileti İletişim

Thy İzmir Telefon Numarası 0850 500 0 777 dır. İzmir Adnan Menderes hava limanı adeta şehirden dünyaya açılan bir kapı niteliğinde. Türk hava yolları da bu hava limanını sıkça kullanmakta. Gün içerisinde defalarca uçak yolcularıyla birlikte hareket etmektedir. Uçak sefer saatlerini öğrenmek, bileti almak gibi işlemleri plusfly.com üzerinden hızlıca sağlayabilirsiniz.

Türk hava yolları ile Trabzon hava limanından dünyaya açılabilirsiniz. Her gün uçuşları bulacağınız sefer saatlerini öğrenmek ve bilet almak için acente aramanıza gerek yok. İnternet üzerinden yada çağrı merkezinden uçak bileti işlemlerinizi hızlıca ve güvenle yapabilirsiniz. Plusfly.com ile içerik olarak uçuş öncesi/sonrası birçok bilgiye erişebilirsiniz. Firmaları karşılaştırarak kendinize en uygun uçuşu seçebilirsiniz yada müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde bütün bu süreci en basite indirgeyebilirsiniz.

İzmir Thy Uçak Bileti İletişim:                             (0850) 500 0 777

İzmir Thy Uçak Bileti Telefon :                            (0850) 500 23 11

Bilet İşlemleri 5502 Türsab Numarası ile Aymila Turizm Seyahat Acentesi Üzerinden Yapılmaktadır.

izmir thy iletişim

İzmir Hakkında

Türkiye’nin 3. büyük ili olan İzmir şehri çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda dinamik bir ekonomiye sahip bir şehirdir. Akdeniz iklimine sahip, turizm açısından oldukça ziyaretçi alan, geniş tarihi mirasları içerisinde bulunduran bir şehirdir. En az 8000 yıllık bir tarihe sahiptir. Bir çok kültüre ev sahipliği yapmıştır. Aynı zamanda dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı da İzmir’de bulunur.

İzmir THY Acente Telefon

4 Milyonun üzerindeki nüfusu ile İzmir en gelişmiş şehirlerimizden birisi. Hem iç hatlar için hem de dış hatlar için birçok direkt uçuş bulabiliyorsunuz. Sadece İzmir yolcuları değil, Manisa gibi çevre şehrin yolcuları da bu hava limanını sıkça tercih etmekte. Köklü üniversiteleri ile eğitim için gelen yolcular, hareketli iş hayatı için gelen yolcular yada gezi/ eğlence için gelen yolcular derken turizm kalabalık bir boyuta gelmiş durumda. Bütün bu yolculuk ağında ise en popüler ulaşım araçlarından birisi hava yolu taşımacılığı.

Türk hava yolları, Türkiye’nin hava yolu taşımacılığında en prestijli markalarından birisi. İzmir hava limanını gün içerisinde defalarca kullanarak uçuşlar yapıyor. Sefer ve fiyat bilgisi için acenteye gitmenize gerek yok. Plusfly.com üzerinden saatleri ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Kıyaslama yaparak en ucuza uçak biletinizi alabilirsiniz. İsterseniz de ücretsiz çağrı merkezimizden gerekli tüm yardımı alabilirsiniz. Acente üzerinden yapabileceğiniz tüm işlemlerde size yardımcı oluyoruz.

Telefon üzerinden uçak bileti satın alırken dikkat edilmesi gereken konular

İnternet üzerinden işlem ve arama yaptığınızda Türk Hava Yolları gibi firma için oldukça fazla yanıt alacaksınız. Yerli ve yabancı bir çok site üzerinde alaka ve popülarite düzeyine göre karşınıza sayfalar çıkacaktır. İnterneti çok iyi kullanamıyor olabilirsiniz ya da dalgın bir anınıza denk gelebilirsiniz; Bu karmaşık yapı içerisinde sade ve düzenli bilgiden kopmadan işlem yapmanız için Türk Hava Yolları iletişim i sunuyoruz size. Yapacağınız işlemlerde eğer İnternet üzerinden aksama yaşayacak olursanız bunun içinde ücretsiz çağrı merkezimiz ile iletişim kurarak destek alabilirsiniz. 0850 500 0 777 . Bu sebepten dolayı telefon ile bilet satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır gelin bu konuları bu yazımızda inceleyelim.

  • Telefon ile aradığınızda nereyi aradığınızı göremediğiniz için aradığınız yerin bir seyahat acentası ya da hava yolunun yetkili çağrı merkezi olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Aradığınız çağrı merkezinin arama için yerel telefon ücretlerine ilave olarak telefon ücretleri uygulayıp uygulamadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı çağrı merkezleri 5-10 TL gibi dakikasına ücret yansıtmakta buda telefon faturanıza oldukça fazla bir ücretlendirme ile karşılamanıza neden olacaktır.
  • Aradığınız yer kredi kartı bilgilerinizi kopyalayan bir sahtekarlık girişimi olabilir. Günümüzde maalesef yetkisi olmamasına rağmen bir takım reklamlar vererek internetten bilet satışı sağlayan ve kart bilgilerinizi kopyalayan sahtekarlar vardır. Yetkisiz yerleri arayıp bilet almak istediğinizde bu tür olaylar başınıza gelebilmektedir.
  • Bilet almak istediğiniz çağrı merkezi her ne kadar acenta olsa dahi eğer uçak biletinin fiyatını daha önce araştırmadıysanız aradığınız çağrı merkezi hakkından fazla olarak biletinize hizmet bedeli ekleyebilmektedir. Hizmet bedeli bedelleri iç hatta 20 TL dış hatta 20 Euro standart olarak uygulanmaktadır. Bu Ücretler bizim çağrı merkezimizde 10 TL ve 10 Euro olarak uygulanmaktadır.