İzmir Anadolu Jet İletişim

İzmir Anadolu Jet Telefon :  0850 500 0 777

İzmir şehrinden birçok yere aktarmasız uçuşlar bulunuyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinizde buradaki hava limanını kullanabilirsiniz. Seyahatlerinizde Anadolu Jet‘i tercih edebilirsiniz. Günümüzde iç hatlara ve Kıbrıs’a uçuşlar düzenlemektedir. Uçak bileti almak için ise acente aramanıza yada hava limanına kadar gitmenize gerek yok. Anadolu Jet iletişim için ücretsiz olan çağrı merkezimizi arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bilet işlemlerinizde değil uçak bileti ile ilgili sorularınıza da yardım bulabilirsiniz. Ayrıca plusfly.com’da bütün işlemleri yapabileceğiniz kolay bir arayüz kullanmaktayız.

Anadolu Jet İletişim Numarası

Anadolu Jet işlemlerinde yaptığınız işlemin hızlı olması için çağrı merkezi en iyi yol. İnternet yada mobil uygulamalardan yapamadığımız işlemi yada herhangi bir sorumuzu çağrı merkezleri yoluyla kolayca halledebiliyoruz. Uçak bileti işlemlerinde de yine 0850 500 0 777 nolu ücretsiz numaramızı arayabilirsiniz. Çağrı merkezinden sefer günlerini ve saatlerini sorgulayabilir, en uygun fiyatlı uçak biletini alabilir, almış olduğunuz biletin değişikliğini yapabilirsiniz. Tabi bütün bunların yanında birçok farklı işlem ve ek hizmetlerde verilmekte.

İzmir hava limanı Anadolu Jet’in en çok kullandığı hava limanlarından birisi. İstanbul ve Ankara şehirlerine direkt olarak uçuş bulunuyor. Bu şehirlerden de Türkiye’nin dört bir yanına uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Aktarmalı uçuşlar beraberinde soru işaretleri de getiriyor. Aktarmalar nasıl gerçekleşiyor, bagaj aktarımı nasıl olur, kaç saat bekleme süresi var gibi sorularınıza bizimle cevap bulabilirsiniz.

Anadolu Jet İzmir Acentesi

Türkiye’nin her yerine hizmet veren bir kurumuz. Acente aradığınızda hemen yanı başınızda internet sitemizi ve çağrı merkezimizi bulabilirsiniz. Plusfly.com üzerinden birçok bilgiye ulaşabilir ve uçak biletinizi alabilirsiniz. Sadece kartla değil, kartsız olarak da işlem yapabilmeniz mümkün. Eft ve havale seçenekleri ile işlemlerinizi nakit olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Plusfly ile artık çok daha kolay!