İzmir Uçak Bileti Ofisi Telefon


İzmir uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. İzmir Uçak Bileti Telefon Numarasından Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği işlemlerinizi yapabilirsiniz.

izmir uçak bileti iletişim

İzmir Uçak Bileti İletişim Bilgiler

İzmir Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
İzmir Ofis Telefon (0850) 500 23 11
İzmir Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
İzmir Acente Telefonu (0850) 500 23 11
İzmir Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
İzmir Bilet Al (0850) 500 23 11
İzmir Telefonu (0850) 500 23 11
İzmir Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

İzmir uçak bileti iletişim bilgileri uçak bileti satın almak, bilet değişikliği ve bilet iptal gibi bir çok işlem için gereklidir. İzmir büyük bir şehir olduğu için acente aramak ve bulmak oldukça güç bir işlemdir.

Bu sebepten dolayı 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizi arayarak İzmir uçuşları ile ilgili bilgi alabilir ve Sun Express başta olmak üzere Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların biletleri ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

İzmir Uçak Bileti Satış Noktaları

 İzmir THY Ofisi İletişim

İzmir Thy Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir.

sayfasını ziyaret ederek iletişim bilgilerini alabilir ve bu bilgilerle uçak bileti işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Thy İzmir Adnan Menderese bir çok noktadan uçuş yapmaktadır.  Bilet hattımıza bağlanarak bu uçuşlar hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

İzmir Pegasus Uçak  Ofisi İletişim

dir.

Pegasus hava yolları İstanbul Sabiha gökcen den sonra en fazla sefer düzenlediği hava limanı İzmir Adnan Menderes hava limanıdır. Bir çok iç ve dış hat seferi bulunmaktadır. İzmir kalkışlı uçak bileti satın almak isterseniz çağrı merkezimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

İzmir Anadolu Jet Ofisi İletişim

İzmir Anadolu Jet Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 737 dir.

İzmir kalkışlı Anadolu jet hava yolları uçak bileti satın almak için İzmir Anadolu Jet Ofisi aramanıza gerek yok bize telefonla ulaşarak en kısa sürede uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

İzmir Sun Express Ofisi İletişim

İzmir Sun Express Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir.

İzmir Sun Express hava yolu firmasının kalkış noktasıdır. Merkezi İzmir’de bulunduğu için en çok uçuş noktası da bu şehirdendir. Çağrı Merkezimizi arayarak uçak bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Kalkışlı ve Varışlı Uçuşlar

İzmir Adnan Menderes hava limanı ülkemizin en büyük şehirlerinden olan İzmir‘de yer almakta olup dolayısıyla aynı zamanda en fazla uçuşun gerçekleştiği hava limanlarından birisi durumdadır. 2017 yaz sezonunda İzmir uçuşları iç hatlarda aşağıdaki hava limanlarına karşılıklı olarak uçuş bulunmaktadır. İzmir uçuşlarını Pegasus, Thy, Anadolu jet, Atlas Global, Onur Air ve Sun Express gibi ülkemizin tüm hava yolları gerçekleştirmektedir. İzmir’den İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Diyarbakır, Trabzon, Gaziantep, Samsun, Van, Kayseri, Erzurum, Mardin, Elazığ, Hatay, Malatya, Şanlı Urfa, Sivas, Kars, Batman, Erzincan, Konya şehirlerinden İzmir uçak bileti satın alınarak hava ulaşımı sağlanabilmektedir.

Dış hatlarda ise Almanya, Fransa başta olmak üzere İsviçre, Polonya, Danimarka ve bir çok ülkeye sefer yapılmaktadır.

İzmir Hakkında

Türkiye’nin 3. büyük ili olan İzmir şehri çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda dinamik bir ekonomiye sahip bir şehirdir. Akdeniz iklimine sahip, turizm açısından oldukça ziyaretçi alan, geniş tarihi mirasları içerisinde bulunduran bir şehirdir. En az 8000 yıllık bir tarihe sahiptir. Bir çok kültüre ev sahipliği yapmıştır. Aynı zamanda dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı da İzmir’de bulunur.

İzmir şehri hakkında daha detaylı bilgi almak için tr.wikipedia.org/wiki/izmir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Hava Limanı İletişim

İzmir Hava Limanı Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

İzmir Hava limanı sivil kategoride yer almaktadır. Şehir merkezine olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 18 km dir diyebiliriz. Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Kargo Terminali, Sağlık Hizmetleri, Banka Hizmetleri, Kafe ve Restaurant hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca 5000 üzeri araç kapasiteli bir otoparka da sahiptir.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir