En Uygun & Ucuz İzmir Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İzmir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İzmir Şehrinde Gezilecek Yerler

İzmir şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


İzmir Şehri Hakkında

İzmir şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’nin 3. büyük ili olan İzmir şehri çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda dinamik bir ekonomiye sahip bir şehirdir. Akdeniz iklimine sahip, turizm açısından oldukça ziyaretçi alan, geniş tarihi mirasları içerisinde bulunduran bir şehirdir. En az 8000 yıllık bir tarihe sahiptir. Bir çok kültüre ev sahipliği yapmıştır. Aynı zamanda dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı da İzmir’de bulunur.


En Ucuz İzmir Uçak Bileti

İzmir şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük şehirlerinden Bir tanesi olan Ege bölgesine İzmir uçak bileti satın alarak bir çok şehirden seyahat etmeniz mümkündür. Önceki yıllarda sadece İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden uçuş olan İzmir’e gelişen havacılıkla birlikte küçük şehirlerden de direk uçuşla seyahat etmek mümkün olmuştur.

İzmir Kalkışlı ve Varışlı Uçuşlar

İzmir Adnan Menderes hava limanı ülkemizin en büyük şehirlerinden olan İzmir‘de yer almakta olup dolayısıyla aynı zamanda en fazla uçuşun gerçekleştiği hava limanlarından birisi durumdadır. 2017 yaz sezonunda İzmir uçuşları iç hatlarda aşağıdaki hava limanlarına karşılıklı olarak uçuş bulunmaktadır. İzmir uçuşlarını Pegasus, Thy, Anadolu jet, Atlas Global, Onur Air ve Sun Express gibi ülkemizin tüm hava yolları gerçekleştirmektedir. İzmir’den İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Diyarbakır, Trabzon, Gaziantep, Samsun, Van, Kayseri, Erzurum, Mardin, Elazığ, Hatay, Malatya, Şanlı Urfa, Sivas, Kars, Batman, Erzincan, Konya şehirlerinden İzmir uçak bileti satın alınarak hava ulaşımı sağlanabilmektedir.

Dış hatlarda ise Almanya, Fransa başta olmak üzere İsviçre, Polonya, Danimarka ve bir çok ülkeye sefer yapılmaktadır.

İzmir Uçak Bileti İletişim

İzmir uçak bileti iletişim bilgileri uçak bileti satın almak, bilet değişikliği ve bilet iptal gibi bir çok işlem için gereklidir. İzmir büyük bir şehir olduğu için acente aramak ve bulmak oldukça güç bir işlemdir. Bu sebepten dolayı 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizi arayarak İzmir uçuşları ile ilgili bilgi alabilir ve Sun Express başta olmak üzere Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların biletleri ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Uygun fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz Uçak bileti iletişim sayfamızı ziyaret ederek çağrı merkezimiz ile daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.


Havalimanından İzmir Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Havaş Servisleri

Hava Limanından İzmir Şehir Merkezi

Çeşme (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Alsancak (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL), Karşıyaka-Mavişehir (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL) HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz.

İzmir’ hava limanından Aydın, Kuşadası, Söke, Manisa

Hava limanı ile Aydın (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Kuşadası (1 buçuk saat sürmekte)- Söke (2 saat sürmekte), Manisa (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 22 TL) arasında servisler bulunmaktadır.

İzmir Belediye Otobüs seferleri

Bir çok hava limanında olduğu gibi İzmir’dede hava limanı ulaşımı için Belediye otobüsü alternatifi bulunmaktadır. En ekonomik seyahat biçimi olan bu ulaşım şeklinin detaylarına gelecek olursak. Hava limanından bazı noktalara ulaşım vardır bu noktalara Belediye envanterinde olan 200,202,204 numaralı Belediye Otobüsleri sefer düzenlemektedir. 200 numarasını taşıyan Belediye otobüsü Hava limanı – Mavi Şehir yönünde yolcu taşımakta iken 202 numarayı taşıyan otobüs Hava limanı – Cumhuriyet meydanı arası ve son olarak ta 204 nolu otobüste Hava limanından Bornova metrosuna yolcu taşımacılığı için sefer düzenlemektedirler. Sefer ağı oldukça gelişmiş olan İzmir Belediye otobüsleri sayesinde bu otobüsleri kullanmanın yanında dilediğiniz otobüs ve metro aktarmasını yaparak gitmek istediğiniz yere kolaylık ile ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır.

İzmir Metro

Uçaktan iner inmez metro istasyonuna girerek şehrin trafik sıkıntısı ile uğraşmadan metro ulaşımı ile Aliağa’dan torbalıya kadar olan metro ağı ile seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz dilediğiniz yer de inerek otobüsleri kullanmak için aktarma yapabilirsiniz. Bu ulaşım şekli eğer gideceğiniz yere de uygun ise hem ekonomik hem de rahatlığı ile size önereceğimiz ulaşım şekli olacaktır.

Araç kiralama

İzmir Adnan Menderes Hava Limanı ‘nda araç kiralama için Payless, Yes Oto National, Sixt, Avis, Işıl Tur, Zafer, Duray, Europcar, Hertz, Sun ve Central gibi firmalar bulunuyor.

İzmir Hava limanı Taksi Ulaşımı

Adnan Menderen hava limanının hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Hava Limanı

İzmir Hava limanı sivil kategoride yer almaktadır. Şehir merkezine olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 18 km dir diyebiliriz. Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Kargo Terminali, Sağlık Hizmetleri, Banka Hizmetleri, Kafe ve Restaurant hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca 5000 üzeri araç kapasiteli bir otoparka da sahiptir.

 

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.