İzmir Pegasus İletişim

Pegasus İletişim 0850 500 0 777

İzmir Pegasus İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Bu Numara aracılığı ile uçak bileti satın alma, bilet değiştirme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi. Kentte yaşayanlar ve misafir olarak bulunan milyonlarca insana ev sahipliği yapıyor. Hal böyle olunca hava limanı sürekli olarak çalışıyor gece ve gündüz uçuşlar düzenleniyor. Pegasus hava yolları ile İzmir’den birçok yere uçuş yapabiliyorsunuz. İstanbul, Ankara, Kıbrıs, Kayseri, Sivas, Antalya, Adana ve daha birçok şehre uçuşlar bulunmakta. Pegasus iletişim için ücretsiz olan çağrı merkezimizi arayarak uçak bileti alabilirsiniz. Uçak biletinin yanında diğer sorularınıza da cevap bulabileceğiniz bir hat burası. Ayrıca plusfly.com üzerinden de işlemlerinizi iki adımda, güvenle halledebilirsiniz.

Pegasus İzmir Çağrı Merkezi

Uçak bileti almak, bilet değişikliği ve diğer hizmetlerden yararlanmak için en kolay yöntemlerden birisi de çağrı merkezine ulaşmaktır. Pegasus çağrı merkezinin ücretli olması bu durumu biraz daha zor hale getiriyor. Dakikası 1.5 TL olduğu için bazı yolcular bu hizmetten istediği gibi yararlanamıyor. Sizler için oluşturduğumuz çağrı merkezi ile bu sorunun büyük bir kısmında yardımcı olabilir. Bilet almak, almış olduğunuz biletin değişikliğini sağlamak ve diğer konular yol gösterebiliriz.

Ücretsiz İletişim Numarası

Pegasus çağrı merkezi ücretli olarak işlem yapmakta. Özellikle hattın yoğun olduğu zamanlarda sıra beklemek, sistem hatalarını beklemek zorunda olmak biraz daha huzursuz yapabilir. Pegasus iletişim için bizi arayabilirsiniz. Yeterli sayıda müşteri temsilcimiz ile sıra beklemeden kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hattımız ücretsiz hizmet vermektedir. Sadece operatörünüzün aldığı tarife ücretini ödersiniz, konuşma paketiniz varsa da bu paketten ücretlendirilir.

İzmir Pegasus Acentesi

İzmir kalabalık bir şehir olmasına rağmen her zaman açık acente bulamayabilirsiniz. Özellikle acil yolculuklarda gece saatlerinde açık bir yer bulmak çok zor. İnternet üzerinden de işlem yapamıyorsanız bizi arayın. Uçak bileti konusunda size yardımcı olacak bir çözüm bulabiliriz.