İzmir Anadolu Jet İletişim


İzmir Anadolu Jet İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Bu Numara aracılığı ile uçak bileti satın alma, bilet değiştirme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

izmir anadolu jet iletişim

İzmir Anadolu Jet İletişim Bilgileri

İzmir Anadolu Jet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
İzmir Anadolu Jet Ofis Telefon (0850) 500 23 11
İzmir Anadolu Jet Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
İzmir Anadolu Jet Acente Telefonu (0850) 500 23 11
İzmir Anadolu Jet Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
İzmir Anadolu Jet Bilet Al (0850) 500 23 11
İzmir Anadolu Jet Telefonu (0850) 500 23 11
İzmir Anadolu Jet Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

İzmir Anadolu jet Uçak Bileti satın almak için 0850 500 0 777 yada 0850 500 23 11 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

İzmir şehrinden birçok yere aktarmasız uçuşlar bulunuyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinizde buradaki hava limanını kullanabilirsiniz. Seyahatlerinizde Anadolu Jet‘i tercih edebilirsiniz. Günümüzde iç hatlara ve Kıbrıs’a uçuşlar düzenlemektedir. Uçak bileti almak için ise acente aramanıza yada hava limanına kadar gitmenize gerek yok. Anadolu Jet iletişim için ücretsiz olan çağrı merkezimizi arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bilet işlemlerinizde değil uçak bileti ile ilgili sorularınıza da yardım bulabilirsiniz. Ayrıca plusfly.com’da bütün işlemleri yapabileceğiniz kolay bir arayüz kullanmaktayız.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Sun Express İzmir Şubeleri

Karşıyaka Anadolu Jet Ofisi (0850) 500 23 11
Bornova Anadolu Jet Ofisi (0850) 500 23 11
Aliağa Anadolu Jet Acentesi (0850) 500 23 11
Konak Anadolu Jet Bürosu (0850) 500 23 11
Buca Anadolu Jet Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11

Anadolu Jet, Türk Hava Yolları’nın bir yan kuruluşudur ve Türkiye genelinde birçok şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler arasında İzmir’de de birçok ofis ve acente yer almaktadır. Bu makalede, İzmir Anadolu Jet şubeleri hakkında detaylı bilgi verilecektir.

İzmir Anadolu Jet şubeleri, İzmir ilinde ve çevresinde hizmet vermektedir. Anadolu Jet, İzmir şehir merkezinde, Alsancak’ta ve Adnan Menderes Havalimanı’nda olmak üzere üç farklı noktada hizmet vermektedir.

İzmir şehir merkezindeki Anadolu Jet ofisi, Konak ilçesinde yer almaktadır. Bu ofis, müşterilerin bilet satın alma, rezervasyon değişiklikleri ve diğer hizmetler için başvurabilecekleri bir noktadır. Ayrıca, Anadolu Jet’in diğer şehirlerdeki uçuşları hakkında bilgi almak isteyenler de bu ofise başvurabilirler.

Alsancak’taki Anadolu Jet acentesi, İzmir’in en popüler semtlerinden birinde yer almaktadır. Bu acente, müşterilerin uçuşlar hakkında detaylı bilgi alabilecekleri ve bilet satın alabilecekleri bir noktadır. Ayrıca, Alsancak’taki Anadolu Jet acentesi, Anadolu Jet’in diğer şehirlerdeki uçuşları hakkında da müşterilere yardımcı olmaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı’ndaki Anadolu Jet ofisi ise, uçuş öncesi işlemleri hızlı bir şekilde tamamlamak isteyen müşteriler için ideal bir noktadır. Bu ofiste, müşteriler uçuşlarını kontrol edebilir, bagaj işlemlerini tamamlayabilir ve diğer hizmetlerden yararlanabilirler.

Anadolu Jet, müşterilerine sunduğu hizmetlerin yanı sıra iletişim kanalları açısından da oldukça aktiftir. Havayolu şirketi, müşteri hizmetleri ekibi aracılığıyla birçok konuda müşterilerine destek olmaktadır. İzmir Anadolu Jet şubeleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, Anadolu Jet’in resmi web sitesinden veya müşteri hizmetleri ekibinden yardım alabilirler.

Anadolu Jet’in İzmir uçuşları, İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Antalya Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Bodrum Havalimanı, Trabzon Havalimanı, Gaziantep Havalimanı, Adıyaman Havalimanı, Kars Havalimanı ve daha birçok şehre gerçekleştirilmektedir.

Anadolu Jet, müşterilerine online check-in ve mobil check-in gibi birçok yenilikçi hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde müşteriler, uçuşlarına daha hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabilirler. Anadolu Jet’in mobil uygulaması da müşterilerin uçuşlarına ilişkin tüm bilgileri takip edebilmelerine olanak tanımaktadır.

İzmir Anadolu Jet şubeleri, müşterilerine konforlu ve güvenli bir uçuş deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Anadolu Jet’in uçakları, modern ve konforlu koltukları, güvenliği sağlamak için teknolojik ekipmanları ve son derece deneyimli pilotlarıyla müşterilerine keyifli bir uçuş deneyimi sunmaktadır.

Sonuç olarak, Anadolu Jet İzmir iletişim, müşterilerine her türlü hizmeti sunmak için hazırdır. İzmir’de yaşayanlar ve İzmir’i ziyaret etmek isteyenler, Anadolu Jet’in İzmir şubelerinden bilet alabilir, uçuşları hakkında bilgi alabilir veya Anadolu Jet’in diğer şehirlerdeki uçuşları hakkında bilgi edinebilirler. Ayrıca, Anadolu Jet’in müşteri hizmetleri ekibi de müşterilere her türlü konuda yardımcı olmaktadır.

İzmir Hava Limanı Anadolu jet İletişim

İzmir Hava Limanı Anadolu Jet Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

İzmir Hava limanı sivil kategoride yer almaktadır. Şehir merkezine olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 18 km dir diyebiliriz. Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Kargo Terminali, Sağlık Hizmetleri, Banka Hizmetleri, Kafe ve Restaurant hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca 5000 üzeri araç kapasiteli bir otoparka da sahiptir.

İzmir Hava Limanı Ulaşım

Havaş

Havaş İzmir Hava Limanı – Şehir Merkezi Servisleri

İzmir Adnan Menderes hava limanından İzmir şehir merkezine yapılan servisleri sabah saat 08:40 tan itibaren gece 1:40 a kadar saat başı düzenlenmektedir. Havaş servislerinin yolcu indirme noktaları; Gaziemir Tansaş, Karabağlar Orcaner, Alsancak Efes Oteli, Bayraklı Üst Geçit, Karşıyaka İskele, Bostanlı İskele, Ege Park AVM ​dir.  Yolculuk süresi Alsancak’tan yaklaşık 30, Karşıyaka-Mavişehirden 70 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir. İzmir havaş servis fiyatı 11 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Çeşme Servisleri

İzmir’den Çeşmeye havaş servisleri bulunmaktadır. Haftanın her günü genellikle saat başı seferler düzenlenmektedir. Çeşme servislerinin güzergahı Adnan Menderes Hava limanı – İzmir Çeşme Otoyolu – Çeşme Otogar şeklindedir. Yolculuk yaklaşık olarak 90 dakika civarında sürmekte ve Çeşme servislerinin ücreti 27 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Aydın Nazilli Servisleri

İzmir Adnan menderes hava limanından Aydın Nazilli yönüne servisler bulunmaktadır. Aydın Nazilli Servisleri İzmir Hava limanından kalkış saatleri 01:30 – 03:30 – 09:00 – 13:00 – 15:00 – 17:00 – 19:00 – 21:00 – 23:00 dir. Yolcu indime noktaları ADNAN MENDERES HAVALİMANI, AYDIN DİYALİZ MERKEZİ, PEHLİVANOĞLU AVM ÖNÜ, AYDIN OTOGAR, SULTANHİSAR ÜNİVERSİTE ÖNÜ, ATÇA MESLEK YÜK. OKULU ÖNÜ, İSABEYLİ KAVŞAĞI, NAZİLLİ OTOGARI şeklindedir. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 90 dakika dir. Servis ücretleri Aydın 27 TL, Nazilli ise 35 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Kuşadası Söke Servisleri

İzmir’den Kuşadası ve Söke’ye servis düzenlenmektedir. Haftanın her günü hemen hemen saat başı sefer bulmak mümkündür. Yolcu indirme noktaları Selçuk (Devlet Hastanesi acil önü), Kuşadası Otogar, Davutlar Kavşağı (Akkuş Ekmek Fırını Önü), Söke Otogar dır. Yolculuk süresi Söke yaklaşık olarak 135 dakika Kuşadası’da 90 dakika sürmektedir. Adnan menderes hava limanından Söke servis ücreti 30 Dakika, Kuşadası ise 27 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Manisa Servisleri

Havaş İzmir hava limanı Manisa servisleri gece 3 ten akşam 23 e kadar 2 saatte bir hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Manisa otogar (39 nolu peron) Eski Garaj, Batı Kışla Durağı, Anemon durağından Manisa kavşağı Ankara asfaltı Bornova şeklindedir. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakika sürmektedir. Manisa servis fiyatı ise 25 TL dir.

İzmir Hava Limanı Transfer

Plusfly’ın sağlamış olduğu transfer hizmetini satın alarak inişinizde sizi bekleyecek olan özel araç ile gitmek istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. İzmir Hava Limanı Transfer sayfasını ziyaret ederek transfer hizmeti hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Hakkında

Türkiye’nin 3. büyük ili olan İzmir şehri çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda dinamik bir ekonomiye sahip bir şehirdir. Akdeniz iklimine sahip, turizm açısından oldukça ziyaretçi alan, geniş tarihi mirasları içerisinde bulunduran bir şehirdir. En az 8000 yıllık bir tarihe sahiptir. Bir çok kültüre ev sahipliği yapmıştır. Aynı zamanda dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı da İzmir’de bulunur.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir