Ankara Pegasus İletişim

Pegasus İletişim 0850 500 0 777

Ankara Pegasus İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Bu Numara aracılığı ile uçak bileti satın alma, bilet değiştirme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizin başkent i olan Ankaraya son zamanlarda uçuşlarını artıran Pegasus hava yolları uçuşları için uçak bileti işlemleri için araşa giren başkentte yaşayan müşterilerimizin işlemlerini yaptırmak için müşteri hizmetleri ve acente arayışları bir hayli artış göstermiştir. İşte bu noktada Ankara’daki müşterilerimize uçak bileti işlemleri için çağrı merkezimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bununla ilgili size ayrıntılı bilgi vermek açısından aşağıdaki gibi bilgiler derledik.

Ücretsiz Pegasus İletişim

Pegasus hava yolları’nın çağrı merkezi hizmeti için ücret alması ile birlikte diğer hava yolları da bu uygulamaya geçerek görüşme yapılan her dakika için yolcularından ücret talep etmeye başlamışlardır. Bu ücret Pegasus için 1,5 Tl olmaktadır. İşte bu noktada ücretsiz hizmet veren çağrı merkezi hattımızı arayarak bilet satın alımı ve değişim işlemlerinde ödediğiniz işlem ücreti haricinde ve kullanmakta olduğunuz telekom şirketinizin yansıttığı yurt içi görüşme ücreti hariç çağrı merkezi için hiç bir ek ücret yansıtmadan hemen hemen tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken 0850 500 0 777 nolu telefon numaramızı arayarak uçak biletinizi satın almak olacaktır.

Ankara Pegasus Acentası

Başkent Ankara ülkemizin hem nüfus hem de toprak parçası olarak en büyük şehirlerimizden bir tanesidir. Ankara içerisinde onlarca Pegasus acentesi mevcuttur. Fakat gelişen teknoloji ve resmi Pegasus acentesi haricinde hizmet veren onlarca Pegasus çağrı merkezi ile hava yolları ile ilgili uçak bileti satışı, değişikliği gibi bir çok işlem için müşterilerin Pegasus acentesi aramasına gerek kalmaksızın çağrı merkezimizi araması yeterli olacaktır. Fakat bu konuyu kötüye kullanmak isteyen ve kendini pegasus olarak tanıtan firmalara dikkat etmek gerekiyor çünkü bu firmalar kötü niyetli olarak müşterileri dolandırmaya çalışabiliyorlar. Bu konuda hizmet veren firmamız 5502 türsab numarası ile resmi olarak pegasus iletişim hattı olarak hizmet vermektedir.

Pegasus Çağrı Merkezi

Ücretsiz olarak çağrı merkezi hizmeti veren firmamızı arayak Pegasus Airlines ile ilgili uçak bileti satın alma, bilet değişikliği, koltuk satın alma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Fakat firmamız sisteminden uçuş listeleri görüntülemesi yapılamadığı için Pegasus bilet iptali gibi işlemler malesef yapılamamaktadır. Bu gibi işlemleri yapmak üzere müşteri hizmetleri numaramızı aradığınızda sizi resmi pegasus çağrı merkezi hattına yönlendirerek yardımcı olmaktayız.