Ankara Anadolu Jet İletişim


Ankara Anadolu Jet İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Ankara Anadolu Jet İletişim hattını arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ankara thy iletişim

Ankara Anadolu Jet Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Ankara Anadolu Jet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Ankara Anadolu Jet Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Ankara Anadolu Jet Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Ankara Anadolu Jet Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Ankara Anadolu Jet Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Ankara Anadolu Jet Bilet Al (0850) 500 23 11
Ankara Anadolu Jet Telefonu (0850) 500 23 11
Ankara Anadolu Jet Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Ankara Anadolu Jet Uçak Bileti satın almak için 0850 500 0 777 yada 0850 500 23 11 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

Ankara, Türkiye’nin başkenti olduğu için yıl içerisinde çok fazla uçuş almaktadır. Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok yeri ile karşılıklı aktarmasız uçuşlar bulunmaktadır. Ankara acente aramak yerine işlemlerinizi oturduğunuz yerden de yapabilirsiniz. Plusfly.com üzerinden 2 adımda, güvenli olarak uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda diğer birçok uçuş bilgisine de sahip olabilirsiniz. Eğer internet üzerinden yapmak istemezseniz, Anadolu Jet iletişim olarak arayacağınız ücretsiz çağrı merkezimizden de işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bulunduğumuz çağın getirilerinden birisi de çağrı merkezleri diyebiliriz. Firmaların kurduğu çağrı merkezleri ile sorularımıza oturduğumuz yerden cevap bulabiliyoruz. Uçak bileti ve rezervasyon işlemleriniz için 0850 500 0 777 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz. Yeterli sayıdaki müşteri temsilcisi ile sıra beklemeden hızla ve güvenle işlem yapabilirsiniz. Anadolu Jet ile Ankara’dan Türkiye’nin her yerine gidebilirsiniz. Uçak seferlerini sorgulamak, bilet almak, aldığını bilet üzerinde değişiklik yapmak ve diğer ek hizmetler için müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

Anadolu Jet’in bazı uçuşları ise aktarmalı olarak gerçekleşmektedir. Ankara aktarmalı birçok seferi bulunuyor ve bu konuda yardım almak isteyebilirsiniz. Henüz aktarmalı uçuş gerçekleştirmemiş olabilirsiniz, ama oldukça kolay olduğunu söyleyelim. Ankara’da bekleme süreleri, bagajın nasıl aktarıldığı ve uçağı nasıl değiştirmeniz konusunda Anadolu Jet iletişim olarak bizden bilgi alabiliyorsunuz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Ankara Hakkında

Ankara, Türkiye’nin başkenti olduğu için ayrı bir konuma sahiptir. Oldukça eski bir yerleşim yeridir. Gerek tarihi gerek kültürel mirası gerekse diğer alanlardaki gelişmişliği ile ön plana çıkmaktadır. Şehir nüfusu 5 milyonun üzerindedir. İç Anadolu bölgesinde bulunur ve karasal iklim hakimdir. Jeopolitik konum önemiyle de her yıl milyonlarca misafirde ayrıca ağırlamaktadır. Ulaşım, sadece deniz yoluyla yapılmaz, en popüler ulaşım aracı ise hava yolu kullanımıdır. Ankara uçak bileti alınarak sizde bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Ankara denilince akla daha resmi bir şehir gelse de oldukça renkli bir altyapıya sahiptir. Şehrin bir kesimi bürokratik havalara bürünürken diğer tarafı ise eğlenceli zamanlara tanıklık etmektedir. İmkanları oldukça geniştir. Şehir içerisinde spor, kültür, sanat, eğitim, iş ve ticaret alanlarında gelişmişlik seviyesi dünya standartlarındadır.

Ankara Sun Express Şubeleri

Kızılay Anadolu jet Ofisi (0850) 500 23 11
Kurtuluş Anadolu jet Ofisi (0850) 500 23 11
Anadolu jet Bahçeli Ofisi (0850) 500 23 11
Anadolu jet Çankaya Bürosu (0850) 500 23 11
Elmadağ Anadolu jet Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11

Plusfly olarak Anadolu Jet Ankara acentesi olarak da hizmet veriyoruz. Bunun yanında Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamız üzerinden birçok bilgiye erişmenin yanında uçak bileti de alabiliyorsunuz. Eğer kartsız nakit olarak işlem yapmak isterseniz de bunun için çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Havale ve eft ödeme seçenekleri ile kartsız işlem yapabilirsiniz. Uçak bileti ve seyahat sürecinde en kolay yol plusfly.com!

Ankara Hava Limanı Uçak Bileti İletişim

Ankara Hava Limanı Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

Ankara Esenboğa Hava limanı şüphesiz Türkiye’nin en yoğun kullanılan hava limanlarından birisidir. Anadolu Jet ve Pegasus hava yolları ile Ankara’dan Türkiye’nin hemen her yerine uçuş gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca diğer firmalar ile de Türkiye’nin spesifik bazı noktalarına uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Hava limanı 1955’te hizmete girmiştir. İlk yeri şu an bulunduğu konum olmasa bile Ankara ile Dünya arasındaki kapı 1955 te açılmıştır. Şehir merkezine olan uzaklığı 28 km dir. Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Kargo Hizmetleri, Banka Hizmetleri, Kafe ve Restaurant hizmetleri bulunmaktadır.

Ankara Hava Limanı Ulaşım

Belko Air

Belko air Otobüsleri Seferleri Sabah 05:00’den Gece 24:00’e kadar her 30 dakikada bir, Gece 24:00’ten Sabah 05:00’e kadar her 60 dakikada bir sefer yapılmaktadır. Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarına 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır. Yukarıdaki duraklara ise hemen hava limanı çıkışından servisler kalkmaktadır. Hava limanından şehir merkezine yolculuk yaklaşık 60 dakika kadar sürmektedir.  Servis ücreti 11 TL dir. Hava limanından çıkışta hava limanı dışında yolcu bindirme durağı bulunmamaktadır.

Belko Air Yolcu indirme durakları

Man Kavşağı,  Ülker, Saray, Pursaklar, Hasköy Fruko, Dış kapı Hastanesi Durağı, Tren Garı Durağı, Kızılay,  Aşti Gelen katı ( Son Durak)

Ankara Hava Limanı Transferi

Ankara hava limanından dilediğiniz yere plusfly.com’dan Ankara Transfer hizmeti satın alabilirsiniz. Uçaktan iner inmez sizi bekleyen şöförlü özel araç ile dilediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Ankara hava Limanı Transfer sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ankara Hava Limanı Belediye Servisleri ( EGO )

442-3 nolu otobüs hava limanı ile Beş tepeler arasında seferler düzenlemektedir.

Taksi

Ankara hava limanı ile şehir merkezi oldukça uzaktır.bu sebepten ötürü taksi kullanımı rahat bir ulaşım olması yanında oldukça pahalı bir ulaşım seçeneği olacaktır. Ankara hava limanında Ankara’nın her yerine 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir