Ankara Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası


pegasus iletişim 444

Ankara uçak bileti iletişim numarası 0850 707 03 89 dir. Ankara Uçak Bileti Telefon Numarasından Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ankara Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Ankara Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 707 03 89
Ankara Ofis Telefon (0850) 707 03 89
Ankara Acente Telefonu (0850) 707 03 89

Ankara uçak bileti iletişim bilgileri uçak bileti satın almak, bilet değişikliği ve bilet iptal gibi bir çok işlem için gereklidir. Ankara büyük bir şehir olduğu için acente aramak ve bulmak oldukça güç bir işlemdir.

Bu sebepten dolayı 0850 707 03 89 nolu çağrı merkezimizi arayarak Ankara uçuşları ile ilgili bilgi alabilir ve Sun Express başta olmak üzere Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların biletleri ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Uçak Bileti İletişim 0850 707 03 89

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Ankara Uçak Bileti Satış Noktaları

 Ankara THY Ofisi İletişim

Ankara Thy Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 707 03 89 dir.

Uçak bileti satın almak için Adana THY ofisine kadar gidip yorulmanıza gerek yok. THY Uçak bileti satın almak, değiştirmek gibi işlemleriniz için tek yapmanız gereken şey Ankara Thy Ofisi İletişim telefon numarasını aramak olacaktır.

Ankara Pegasus Ofisi İletişim

Ankara Pegasus Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 707 03 89 dir.

Pegasus hava yolları en fazla sefer düzenlediği hava limanlarından bir tanesi de Ankara Esenboğa hava limanıdır. Bir çok iç ve dış hat seferi bulunmaktadır. Ankara kalkışlı Pegasus uçak bileti satın almak isterseniz Ankara Pegasus Ofisi İletişim numarasından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ankara Anadolu Jet Ofisi İletişim

Ankara Anadolu Jet Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 707 03 89 dir.

Ankara kalkışlı Anadolu jet hava yolları uçak bileti satın almak için Ankara Anadolu Jet Ofisi aramanıza gerek yok bize telefonla ulaşarak en kısa sürede uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Ankara Sun Express Ofisi İletişim

Ankara Sun Express Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 707 03 89 dir.

Ankara kalkışlı Sun Express hava yolları uçak bileti satın almak isterseniz Ankara gibi büyük bir şehirde köşe bucak seyahat acentesi aramanıza gerek yoktur. Bu işlemleri telefondan kolaylıkla halledebilirsiniz. Ankara Sun Express Uçak Bileti Ofisi telefon numarası 0850 707 03 89 yi arayabilirsiniz.

Ankara Kalkışlı ve Varışlı Uçuşlar

Ankara uçak bileti iletişim numarası 0850 707 03 89 dir.

Ankara, Türkiye’nin başkenti ve metropol bir şehir olduğu için hava trafiği çok yüksektir. Dünya’nın ve Türkiye’nin birçok noktasında uçuş karşılamaktadır. 5 milyondan fazla olan nüfusu için hava limanı önemli bir değerdir. Bu yüzden Ankara uçuşları hemen her yere gitmek için idealdir.

Ankara’dan direkt olarak Türkiye’nin hemen her yerine ulaşabilirsiniz. Doğudan kuzeye, kuzeyden güneye hemen her yere direkt uçuş bulunmaktadır. Uçuşların büyük çoğunluğu ise Anadolu Jet hava yollarına aittir. Dış hatlarda ise Kıbrıs, Kiev, Erbil, Düsseldorf gibi birçok noktaya uçuşlar bulunmaktadır. Bu yüzden Ankara uçak bileti rekabetli olduğundan erken rezervasyonlar ile almak daha ucuza gelebilir.

Ankara Hakkında

Ankara, Türkiye’nin başkenti olduğu için ayrı bir konuma sahiptir. Oldukça eski bir yerleşim yeridir. Gerek tarihi gerek kültürel mirası gerekse diğer alanlardaki gelişmişliği ile ön plana çıkmaktadır. Şehir nüfusu 5 milyonun üzerindedir. İç Anadolu bölgesinde bulunur ve karasal iklim hakimdir. Jeopolitik konum önemiyle de her yıl milyonlarca misafirde ayrıca ağırlamaktadır. Ulaşım, sadece deniz yoluyla yapılmaz, en popüler ulaşım aracı ise hava yolu kullanımıdır. Ankara uçak bileti alınarak sizde bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Ankara denilince akla daha resmi bir şehir gelse de oldukça renkli bir altyapıya sahiptir. Şehrin bir kesimi bürokratik havalara bürünürken diğer tarafı ise eğlenceli zamanlara tanıklık etmektedir. İmkanları oldukça geniştir. Şehir içerisinde spor, kültür, sanat, eğitim, iş ve ticaret alanlarında gelişmişlik seviyesi dünya standartlarındadır.

Ankara Hava Limanı Uçak Bileti İletişim

Ankara Hava Limanı Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 707 03 89 dir.

Ankara Esenboğa Hava limanı şüphesiz Türkiye’nin en yoğun kullanılan hava limanlarından birisidir. Anadolu Jet ve Pegasus hava yolları ile Ankara’dan Türkiye’nin hemen her yerine uçuş gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca diğer firmalar ile de Türkiye’nin spesifik bazı noktalarına uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Hava limanı 1955’te hizmete girmiştir. İlk yeri şu an bulunduğu konum olmasa bile Ankara ile Dünya arasındaki kapı 1955 te açılmıştır. Şehir merkezine olan uzaklığı 28 km dir. Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Kargo Hizmetleri, Banka Hizmetleri, Kafe ve Restaurant hizmetleri bulunmaktadır.

Ankara Hava Limanı Ulaşım

Belko Air

Belko air Otobüsleri Seferleri Sabah 05:00’den Gece 24:00’e kadar her 30 dakikada bir, Gece 24:00’ten Sabah 05:00’e kadar her 60 dakikada bir sefer yapılmaktadır. Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarına 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır. Yukarıdaki duraklara ise hemen hava limanı çıkışından servisler kalkmaktadır. Hava limanından şehir merkezine yolculuk yaklaşık 60 dakika kadar sürmektedir.  Servis ücreti 11 TL dir. Hava limanından çıkışta hava limanı dışında yolcu bindirme durağı bulunmamaktadır.

Belko Air Yolcu indirme durakları

Man Kavşağı,  Ülker, Saray, Pursaklar, Hasköy Fruko, Dış kapı Hastanesi Durağı, Tren Garı Durağı, Kızılay,  Aşti Gelen katı ( Son Durak)

Ankara Hava Limanı Transferi

Ankara hava limanından dilediğiniz yere plusfly.com’dan Ankara Transfer hizmeti satın alabilirsiniz. Uçaktan iner inmez sizi bekleyen şöförlü özel araç ile dilediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Ankara hava Limanı Transfer sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ankara Hava Limanı Belediye Servisleri ( EGO )

442-3 nolu otobüs hava limanı ile Beş tepeler arasında seferler düzenlemektedir.

Taksi

Ankara hava limanı ile şehir merkezi oldukça uzaktır.bu sebepten ötürü taksi kullanımı rahat bir ulaşım olması yanında oldukça pahalı bir ulaşım seçeneği olacaktır. Ankara hava limanında Ankara’nın her yerine 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir