Thy Geri Bildirim Formu Nasıl Doldurulur
Thy geri bildirim formu; Thy uçuşları, biletleri ile ilgili tüm şikayet, teşekkür gibi bildirimleriniz için kullanılmaktadır. Peki bu forma nasıl ulaşabilir ve nasıl doldurmanız gerekmektedir. Bu yazımızda size bu konu ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

Daha detaylı bilgi için yada Thy uçak bileti satın almak için Thy İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eğer uçuşunuzdan 24 saat den daha az bir süre kaldıysa geri bildirim formu doldurmak yerine çağrı merkezini aramanız daha hızlı çözüme kavuşmanıza imkan tanıyacaktır. Öncelikle formu doldurmak için Thy Geri Bildirim Formu linkine tıklayarak form sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Form sayfasına ulaştıktan sonra geri bildirim yapacağınız birinci ekran karşınıza gelecektir. Aşağıdaki adımları takip ederek formu doldurabilirsiniz.thy geri bildirim formu

  • Birinci aşamada miles&smiles üyeliği ile devam etmek istiyorum ve Giriş yapmadan devam etmek istiyorum seçeneklerinden birine tıklamanız gerekiyor. Miles&smiles üyeliği ile devam ederseniz sistem sizden miles numaranızı ve şifrenizi girmek isteyecektir. Bu bilgileri girmek istemiyorsanız giriş yapmadan devam et butonuna tıklamanız gerekmektedir.
  • İkinci aşamada seçeceğiniz alan ise eski bir işlem ile ilgili sorgulamamı yoksa yeni bir talep mi gireceğiniz ile alakalı eğer yeni bir talep girecekseniz ilk seçenek olarak yeni geri bildirim butonunu tıklayarak devam butonuna tıklamanız gerekmektedir.

thy geri bildirim formu

  • Daha sonra açılan bilgi formuna sırası ile Cinsiye, Ad, Soyad, E- Posta, Telefon, Miles&Smiles numarası, Geri bildirim kategorisi, geri bildirim nedeni ve geri bildirim konusu gibi bilgileri girerek geri bildirim konusunun uçuşla ilgili olup olmadığı konusunda da formdaki ilgili yeri doldurduktan sonra formu gönderebilirsiniz. THY yapacağınız geri bildirim eğer bir thy uçak bileti ilgili ise uçuş numarasını ve uçuş tarihleriniz gibi bilgilerini de belirtmeniz faydalı olacaktır. Hava yolu tarafından gerekli incelemeler bu bilgilere göre yapılacağı için önem arz etmektedir.
  • Formu gönderdikten sonra sistem size formunuzun takibi için bir numara verecektir bu numara ile yine aynı siteden takibini yapabilir ve geri bildiriminiz ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.


犀利士
lay: block; text-align: center;” data-ad-layout=”in-article” data-ad-format=”fluid” data-ad-client=”ca-pub-8360991563753970″ data-ad-slot=”3095234849″>

Bu formdan Thy ile ilgili tüm görüşlerinizi paylaşabilir, şikayet durumunda ise konu detayları ile incelenerek varsa mağduriyetinizin çözümü için ilgili THY personelleri ellerinden geleni yaparak size konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Thy Geri Bildirim formuna ulaşmak için https://www.turkishairlines.com/tr-tr/bilgi-edin/musteri-iliskileri/ bağlantısını kullanabilirsiniz.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir