Adana Uçak Bileti İletişim


Adana uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Adana Uçak Bileti Telefon Numarasından Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Uçak Bileti İrtibat

pegasus iletişim 444

Adana Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Adana Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Adana Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Adana Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Adana Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Adana Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Adana Bilet Al (0850) 500 23 11
Adana Telefonu (0850) 500 23 11
Adana Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Adana uçak bileti iletişim bilgileri uçak bileti satın almak, bilet değişikliği ve bilet iptal gibi bir çok işlem için gereklidir. Adana büyük bir şehir olduğu için acente aramak ve bulmak oldukça güç bir işlemdir.

Bu sebepten dolayı 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizi arayarak Adana uçuşları ile ilgili bilgi alabilir ve Sun Express başta olmak üzere Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların biletleri ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Adana Uçak Bileti Satış Noktaları

 Adana THY Ofisi İletişim

Adana Thy Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir.

Uçak bileti satın almak için Adana THY ofisine kadar gidip yorulmanıza gerek yok. THY Uçak bileti satın almak, değiştirmek gibi işlemleriniz için tek yapmanız gereken şey Adana Thy Ofisi İletişim telefon numarasını aramak olacaktır.

Adana Pegasus Ofisi İletişim

Adana Pegasus Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 23 11 dir.

Pegasus hava yolları en fazla sefer düzenlediği hava limanlarından bir tanesi de Adana Şakir Paşa hava limanıdır. Bir çok iç ve dış hat seferi bulunmaktadır. Adana kalkışlı Pegasus uçak bileti satın almak isterseniz Adana Pegasus Ofisi İletişim numarasından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Adana Anadolu Jet Ofisi İletişim

Adana Anadolu Jet Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 737 dir.

Adana kalkışlı Anadolu jet hava yolları uçak bileti satın almak için Adana Anadolu Jet Ofisi aramanıza gerek yok bize telefonla ulaşarak en kısa sürede uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Adana Sun Express Ofisi İletişim

Adana Sun Express Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 737 dir.

Adana kalkışlı Sun Express hava yolları uçak bileti satın almak isterseniz Adana gibi büyük bir şehirde köşe bucak seyahat acentesi aramanıza gerek yoktur. Bu işlemleri telefondan kolaylıkla halledebilirsiniz. Adana Sun Express Uçak Bileti Ofisi telefon numarası 0850 500 0 737 yi arayabilirsiniz.

Adana Kalkışlı ve Varışlı Uçuşlar

Adana uçak bileti alarak Türkiye’nin birçok noktasına aktarmasız olarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir dışında Trabzon, Van, Antalya gibi şehirlere de direkt uçuş bulunmaktadır. Sadece iç hatlara değil dış hatlarda da birçok noktaya direkt uçuş bulunmaktadır. Bu açıdan Türkiye’nin sınır kapısı niteliği taşıyan bir hava limanı desek yanlış olmaz. Adana’dan Diyarbakır’a Borajet seferler düzenlemekteydi fakat firmanın faaliyetlerine son vermesi ile birlikte malesef bu uçuşlar geçtiğimiz yıllarda son buldu.

Adana şehir olarak gelişmiş ve yüksek nüfusa sahip olduğu için, yıl içerisinde çok fazla uçuş karşılamaktadır. Bu yüzden de fiyat rekabeti yüksek bir destinasyondur. Özel günlerde ve dönemlerde Adana uçak bileti erkenden tükenmektedir.

Adana Hakkında

Adana şehri Akdeniz bölgesinde yer alan ülkemizin en önemli ve büyük şehirleri arasında yer alır. Türkiye’nin en büyük 6. büyük şehri olma özelliğini taşıyan Adana’nın toplam nüfusu ise 2.183.166 dır. Adana şehrinin konumundan bahsedecek olursak deniz yaklaşık mesafesi 35 km olup merkezinde deniz yoktur. Şehirdeki vatandaşlar geçimlerini daha çok pamuk yetiştirerek ve satarak sağlamaktadırlar. Adana şehri sınırlarında hava limanı mevcut ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Adana uçak bileti sorgulamak ve satın almak için yukarıdaki arama formundan faydalanabilirsiniz.

Adana 3.45 milyona varan nüfusu ile Türkiye’nin nüfusu en fazla olan şehirlerimiz arasında yer alır. Ayrıca toprak olarak ta büyük şehirlerimizden bir tanesidir. Kış aylarında Akdeniz ikliminden dolayı kar yağışı görünmesi çok nadir olup. Yaz aylarında da bunaltıcı sıcaklıklarıyla bilinir.
Adana’da sizlere önereceğimiz gezebileceğiniz yerler de şu şekildedir. Tepe bağ oyuğu en eski şehir olarak bilinir ve Çukurova civarlarındadır, egzotik manzaralarıyla büyüsüne kapılacağınız Seyhan nehri, Taşköprü roma döneminden günümüze ulaşan eserlerdendir, Kazancılar çarşısı ise ünlü büyük saat civarındadır, Ramazan oğulları konağı, bölgenin en büyük hamamlarından biri olan çarşı hamamı, ırmak hamamı özelliği suyu nehirden gelmesidir, ayrıca 1700 lu yıllarda yapılan Yeni cami de Adana da görünmesi gereken önemli yerlerdir.

Adana Hava Limanı Uçak Bileti İletişim

Adana Hava Limanı Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

Hava limanın ismi Şakir Paşa dır. Adana Şakir Paşa Hava Limanı Adananın merkezine yaklaşık 15 km olan Seyhan ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Hava limanında iç ve dış hat terminallerine ilaveten kargo terminali de hizmet vermektedir. Oldukça büyük ve gösterişli olan hava limanının iç hatlar terminalin de bebek bakım odası, beklerken çayınızı yudumlayacağınız bir kafe, araç kiralama ofisleri ve arabalarınızı park edebileceğiniz bir otopark malesef barındırmamaktadır.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir