En Uygun & Ucuz Dalaman Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Dalaman uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Dalaman Şehrinde Gezilecek Yerler

Dalaman şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Dalaman Şehri Hakkında

Dalaman şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Dalaman, Muğla’nın bir ilçesidir. Ege bölgesinde yer almaktadır. Ege’nin iklimi ve denizi ile birlikte ise harika bir tatil noktasıdır. Her yıl binlerce turist Dalaman’a gitmektedir. Dalaman, tatil bölgesidir. Ve eğer tatil için, özellikle de yaz dönemlerinde biletler fiyat olarak yüksek olabilir. Dalaman uçak bileti için erken rezervasyonların önemi burada ortaya çıkmaktadır. Çünkü yaz dönemleri için biletler ocak, şubat aylarında satılmaya başlar. Hatta daha da erken satılmaya başlar ama ağırlıklı olarak ocaktan sonra tüketilir. Bunun dışında uçak bileti kampanyalarını takip ederek de uygun bilet alabilirsiniz. Bazı biletler bedava, bazı biletler çok indirimli bazı biletlerde ek hediyeler yanında getirmektedir.

 


En Ucuz Dalaman Uçak Bileti

Dalaman şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Dalaman, Muğla’nın 2 hava limanından birisidir. Diğeri ise Bodrum’dur. Özellikle yaz dönemi hava trafiği oldukça yükselmektedir. Sefer sayıları artarak uçuş yapılan güzergahlar çoğalmaktadır. Kış döneminde ise daha çok yörenin insanlarının uçuşları gözlenmektedir.

Dalaman’a uçuş yapmak isteyen yolcular Pegasus, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet gibi firmaları kullanabilirler. Ankara, İstanbul hava limanlarına direkt olarak ve karşılıklı Dalaman uçuşları bulabilirsiniz. Antalya hava limanı ise Dalaman hava limanına alternatif olabilir. Yurt dışından bir çok yerden Dalaman uçak bileti satın alabilirsiniz. Yaz dönemlerinde charter uçuş olarak bilinen kiralık uçaklar da yurt dışından tatil için sıkça Dalaman hava limanına gelmektedir.

Dalaman Uçak Bileti İletişim

Dalaman uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Dalaman hava yolu bürosu ile Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Dalaman Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Dalaman THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Dalaman Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Dalaman Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Dalaman Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Dalaman havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Hava limanından şehir merkezine olan ulaşım oldukça kolaydır. Zaten 6 km lik bir mesafe bulunmaktadır. Hava limanından uçuş tarifelerine göre servisler bulunmaktadır. Bunun dışında araç kiralama, taksi gibi hizmetleri kullanarak ta ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Dalaman hava limanından ulaşım için HAVAŞ servisleri

Dalaman hava limanından Marmaris’e ve Fethiye’ye servisler düzenlemektedir. Express servisler değildir yol üzerinden önceden belirlenmiş noktalarda yolcular iniş gerçekleştirebilmektedir. Yol üzerinden bulunan noktalara da bu servisleri kullanarak gidebilirsiniz. Marmaris’e yolculuk süresi yaklaşık 90 dakikadır ve 15 TL ücreti vardır ( Fiyatlar değişiklik gösterebilir. İnternet sitesini kontrol ediniz.). Fethiye’ye yolculuk süresi ise 60 dakikadır ve 10 TL ücreti bulunmaktadır. ( Fiyatlar değişiklik gösterebilir. İnternet sitesini kontrol ediniz.)

Dalaman hava limanından ulaşım için MUTTAŞ servisleri

Dalaman hava limanı ile Marmaris (Yaklaşık 1,5 saat sürüyor) ve Fethiye (Yaklaşık 1saat sürüyor) arasında servisler bulunmaktadır.

Dalaman hava limanı taksi ulaşımı

Dalaman hava limanı çıkışında 24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.

Dalaman hava limanından özel araçlarla ulaşım

Hususi araçlarını kullanmak isteyen yolcular için Dalaman hava limanında otopark bulunmaktadır.

Dalaman Hava Limanı

Dalaman Hava Limanı ülkenin en çok yaz dönemlerinde yoğun kullanılan hava limanıdır. Yurt içi ve yurt dışına bu hava limanından direkt uçuşlar bulunabilmektedir. Yazın charter uçuşlar ile yurt dışında bazı noktalara kapı niteliği taşımaktadır. Türk Hava Yolları ve Pegasus gibi hava yolları ile bu hava limanına uçuş yapabilirsiniz. Her noktaya direkt uçuşu olmadığı için Ankara ve İstanbul’dan aktarmalı olarak bu hava limamıza gelebilirsiniz.

Dalaman ile ilgili bilgi almak içinde “Dalaman Şehir Rehberi” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dalaman Hava Limanı teknik bilgilere gelecek olursak; hava limanı 1981 yılında açılmıştır.Sivil/Askeri hava limanı statüsünde yer almaktadır. Hava limanı ile şehir merkezindeki arası uzaklık 6 Km’dir. Otobüs, taksi, servis gibi imkanlardan yararlanarak hava limanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel araç kullanan yolcular içinde 1355 araçlık otopark bulunmaktadır. Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Banka Hizmetleri, Sağlık hizmetleri bulunmaktadır.

 

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak Bileti sayfasına göz atabilirsiniz.