Dalaman, tatil bölgeleri sıralamasında ilk sıralarda yer alan çok güzel bir şehrimizdir. Tatil için olsun farklı bir sebep için olsun sizin de Dalaman’a yolunuz düşerse gidebileceğiniz birçok yer var. Özelikle yeme- içme için iyi bir mekan arıyorsanız size önerilerimize bakabilirsiniz.

Dalaman Restoranları :

Dalaman’da restoranınız varsa ve bu sayfada yüzlerce kişi görsün istiyorsanız 0542 711 37 24 nolu numaradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dalaman Cafe’n Bistro

Dalaman Cafe’n Bistro

Cafe konseptinde olsa da ev rahatlığını bulabileceğiniz bir yer. Lokasyon olarak merkezde yer alıyor. Çalışanların sıcak karşılaması ve yemeklerin oldukça lezzetli olması burayı tercih etmeniz için sebep olabilir. Gün içerisinde hem dinlenip hem de yemeğinizi yiyebilirsiniz.


Dalaman Çınar

Dalaman Çınar

Yazın dayanılmaz sıcağına karşı koyan, çınar ağaçları altında ve mesire alanı tadındaki mekan. Bu küçük ilçede gidilebilecek en iyi yerlerden bir tanesi. Nezihliği olsun, çalışanların ilgisi olsun, mekanın temizliği olsun, yemeklerin lezzeti olsun bir çok dalda tavsiye ediyoruz.


Dalaman Jazz Bar

Dalaman Jazz Bar

Dalaman’a yaklaşık yarım saat mesafede olan Dalyan’da yer almakta. Canlı müzik, doğallık arıyorsanız hoş zaman geçirebilirsiniz.


Dalaman Akkaya Garden Restoran

Dalaman Akkaya Garden Restoran

Kolay ulaşamayacağınız, saklı kalmış bir mekan desek yanlış olmaz herhalde. Harika bir manzara eşliğinde çok güzel zaman geçireceksiniz. Ciddi bir emek olduğunu içeriye girer girmez anlayacaksınız. Ve bu kadar emeğin hakkını veren çalışanlar ise gerçekten ilgili ve güler yüzlü. Doğanın bu kadar içinde, bu kadar lezzetli yemekler yapan ve bu kadar otantik bir yeri görmenizi tavsiye ediyoruz.


Dalaman Göbün Restaurant

Dalaman Göbün Restaurant

Deniz ve ağaç manzarası ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kendi yaptıkları sıcacık ekmekler ile yemekler bir arada eşsiz oluyor. Bazıları ise tekne ile buraya gelmekte. Deniz ürünleri ve et yemekleri bulabilirsiniz.


Dalaman Agora Restaurant

Dalaman Agora Restaurant

Burada müşteri değil doğal misafir gibi hissediyorsunuz. İlgi, alaka çok iyi. Ürünleri ise lezzetli yapılmakta ve sunumu ile birlikte göz doldurmakta.