Ankara Anadolu Jet İletişim

Ankara Anadolu Jet Telefon :  0850 500 0 777

Ankara, Türkiye’nin başkenti olduğu için yıl içerisinde çok fazla uçuş almaktadır. Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok yeri ile karşılıklı aktarmasız uçuşlar bulunmaktadır. Ankara acente aramak yerine işlemlerinizi oturduğunuz yerden de yapabilirsiniz. Plusfly.com üzerinden 2 adımda, güvenli olarak uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda diğer birçok uçuş bilgisine de sahip olabilirsiniz. Eğer internet üzerinden yapmak istemezseniz, Anadolu Jet iletişim olarak arayacağınız ücretsiz çağrı merkezimizden de işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Anadolu Jet Çağrı Merkezi

Bulunduğumuz çağın getirilerinden birisi de çağrı merkezleri diyebiliriz. Firmaların kurduğu çağrı merkezleri ile sorularımıza oturduğumuz yerden cevap bulabiliyoruz. Uçak bileti ve rezervasyon işlemleriniz için 0850 500 0 777 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz. Yeterli sayıdaki müşteri temsilcisi ile sıra beklemeden hızla ve güvenle işlem yapabilirsiniz. Anadolu Jet ile Ankara’dan Türkiye’nin her yerine gidebilirsiniz. Uçak seferlerini sorgulamak, bilet almak, aldığını bilet üzerinde değişiklik yapmak ve diğer ek hizmetler için müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

Anadolu Jet’in bazı uçuşları ise aktarmalı olarak gerçekleşmektedir. Ankara aktarmalı birçok seferi bulunuyor ve bu konuda yardım almak isteyebilirsiniz. Henüz aktarmalı uçuş gerçekleştirmemiş olabilirsiniz, ama oldukça kolay olduğunu söyleyelim. Ankara’da bekleme süreleri, bagajın nasıl aktarıldığı ve uçağı nasıl değiştirmeniz konusunda Anadolu Jet iletişim olarak bizden bilgi alabiliyorsunuz.

Anadolu Jet Ankara Acentesi

Plusfly olarak Anadolu Jet Ankara acentesi olarak da hizmet veriyoruz. Bunun yanında Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamız üzerinden birçok bilgiye erişmenin yanında uçak bileti de alabiliyorsunuz. Eğer kartsız nakit olarak işlem yapmak isterseniz de bunun için çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Havale ve eft ödeme seçenekleri ile kartsız işlem yapabilirsiniz. Uçak bileti ve seyahat sürecinde en kolay yol plusfly.com!