Sivas Uçak Bileti İletişim


Sivas uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir.  Sivas Uçak Bileti Telefon Numarasından Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği işlemlerinizi yapabilirsiniz.

sivas uçak bileti iletişim

Sivas Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Sivas Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Sivas Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Sivas Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Sivas Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Sivas Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Sivas Bilet Al (0850) 500 23 11
Sivas Telefonu (0850) 500 23 11
Sivas Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Sivas uçak bileti iletişim bilgileri uçak bileti satın almak, bilet değişikliği ve bilet iptal gibi bir çok işlem için gereklidir. Sivas şehrinde köşe bucak acente aramak yerine hattımızı arayarak kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizi arayarak Sivas uçuşları ile ilgili bilgi alabilir ve Sun Express başta olmak üzere Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların biletleri ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Sivas Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 777

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Sivas Uçak Bileti Satış Noktaları

Sivas THY Ofisi İletişim

Sivas Thy Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir.

sayfasını ziyaret ederek iletişim bilgilerini alabilir ve bu bilgilerle uçak bileti işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Thy Sivas Nuri Demirağ Hava Limanına İstanbul ve İzmir’den direk uçuş yapılmaktadır..  Bilet hattımıza bağlanarak bu uçuşlar hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Sivas Pegasus Uçak  Ofisi İletişim

Sivas Pegasus Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 23 11 dir.

Pegasus hava yolları Sivas hava limanına İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir Adnan Menderes hava limanından seferler düzenlemektedir. Seferler sezon yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Güncel ve detaylı bilgi için yukarıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Sivas Anadolu Jet Ofisi İletişim

Sivas Anadolu Jet Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 737 dir.

Sivas kalkışlı Anadolu jet hava yolları uçak bileti satın almak için  Sivas Anadolu Jet Ofisi aramanıza gerek yok bize telefonla ulaşarak en kısa sürede uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Sivas Sun Express Ofisi İletişim

Sivas  Sun Express Uçak Bileti Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir.

2020 yılı itibari ile Sun Express hava yollarının Sivas kalkışlı uçuşları bulunmamaktadır. Ancak Sivas kalkış noktalı bir çok seferi bulunmaktadır. Telefon numarasından bize ulaşarak Sun Express biletinizle ilgili işlemleri yaptırabilir ya da yeni bilet satın alabilirsiniz.

Sivas Kalkışlı ve Varışlı Uçuşlar

Sivas hava limanı son zamanlarda uçuş açışından oldukça gelişim gösteren bir hava yoludur. 2017 yılında Sivas uçuşları karşılıklı olarak İzmir Adnan Menderes Hava limanı, İstanbul Atatürk hava limanı ve İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına uçuşlar bulunmaktadır. Ayrıca bunun dışında yoğun olarak kullanılan aktarmalı seferler Antalya ve Ankara şehirlerine yapılmaktadır.

Sivas çevresinde bulunan Tokat şehrinde uçuşların iptal olmasından dolayı bu şehirde yaşayan yolcular Sivas uçak seferlerini kullanmakta olup bu durum seferlerde yoğunluk yaratmakla birlikte Sivas uçak bileti fiyatlarının yükselmesine sebep olmaktadır.

Sivas Hakkında

Sivas, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kültür ve yapı bakımından oldukça zengin olan şehir İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İklim olarak karasal iklim hakimdir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ise soğuk ve bol yağışlı olarak geçmektedir. Ülkede kışları en zor geçen soğuk geçen şehirlerimizin başında yer alır. Eğer Sivas’a kış aylarında gitmeyi düşünüyorsanız kalın giyinmeyi unutmayın.

İnsanlar çeşitli sebeplerle doğdukları topraklardan koparak farklı şehirlere özellikle para kazanma amacıyla yerleşirler. Ekonomik kaygılarla ve eğitim durumundan yurdundan kopan insanlar senede bir kaç kez memleketlerine gelip sevdikleriyle hasret giderirler. Ülkemizde en çok göç veren illerin başında gelir Sivas. Sivas’tan farklı şehirlere göç etmek zorunda kalan her insanın dönüş yolunda kullandığı ulaşım şekli ise değişen şartlarla birlikte artık hava ulaşımı olmaktadır.

Sivas Hava Limanı İletişim

Sivas Hava Limanı Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

Sivas Hava limanı ile Sivas ve çevre illerin uçuşunu gerçekleştirebilirsiniz. Sivas hava limanı ile Sivas’ın ilçeleri, Tokat, Amasya gibi illere de ulaşım sağlanabilmektedir. Sivas’tan uçuş yapan firmalar; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Pegasus’tur.

Sivas şehri ile ilgili de bilgi alabileceğiniz bir sayfa oluşturduk. “Sivas Şehir Rehberi” sayfası üzerinden Sivas ile ilgili daha geniş bilgiler elde edebilirsiniz.

Hava limanının teknik özelliklerine gelecek olursak 1957 yılında açılmıştır. Türkiye’nin en eski hava limanları arasında yer almaktadır. Ve sivil statüde yer almaktadır. Hava limanının IATA kodu VAS’dır. Sivas uçak bileti alırken bu bilgiye denk gelebilirsiniz.

Hava limanı şehir merkezine yakındır. Ama yürüyerek ulaşım zordur. Otobüs servisleriyle yaklaşık yarım saatlik bir yolculuk sonunda hava limanına erişebilirsiniz. Hava limanının özel araçlar için 356 araçlık bir otoparkı bulunmaktadır.

Sivas Hava Limanı Servisleri

Sivas hava limanı şehir merkezine biraz uzak bir hava limanıdır. Ulaşımlar belediye otobüs seferleri, Havaş servisleri, Taksi hizmetleri ya da özel araçlar ile sağlanmaktadır. Hava limanındaki uçuş sefer saatlerine göre ulaşımlar ayarlandığı için yolcular sıkıntı çekmemektedir. Sivas hava limanı sadece Sivas yolcuları tarafından değil, Tokat içinde kullanılmaktadır.

Sivas Belediyesi otobüs seferleri

Uçuş sefer saatlerine göre belediye otobüs seferleri düzenlemektedir. Düzenlenen seferler ile hava limanından iner inmez şehir merkezine kadar olan ulaşımı bu imkanla sağlayabilirsiniz.

Havaş otobüs seferleri

Havaş, şehir merkezine ve Tokat şehrine servis düzenlemektedir. Servisler uçuş saatlerine göre olup, sefer saatlerini İnternet sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sivas şehir merkezine ulaşım yaklaşık 40 dk sürmektedir ve ücreti 6 TL dir. (Ulaşım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir bunun için kesin bilgiyi Havaş’ın İnternet sitesi üzerinden alabilirsiniz.) Tokat’a olan ulaşımın süresi ise 90 dk ve ücreti 25 TL dir.

Ulaşım ücretleri ve tarifeleri değişiklik gösterebilmektedir. Havaş Sivas sayfasına giderek güncel ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sivas Hava limanı taksi ulaşımı

Hava limanından kullanabileceğiniz diğer bir ulaşım imkanı da taksidir. Taksi pratikliği ve hızlı taşıması ile size faydalı bir alternatif olabilir. Hamile, yaşlı, engelli ya da kalabalık yolcular için daha kolay olmaktadır.

Sivas Hava limanı Araç Kiralama

Sivas’ta bulunacağınız süreye göre ya da kişi sayınıza göre araç kiralamak oldukça makul bir alternatif olabilir. İş için ya da özel sebepler ile araba kiralamakta olan birçok yolcu bulunmaktadır. Araç fiyatlarını ve özelliklerini araç kiralama şirketlerine danışarak öğrenebilirsiniz.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir