Sivas THY İletişim


Sivas Thy iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Sivas Thy Telefon Numarasından uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

sivas thy iletişim

Sivas Thy İletişim Telefon Numaraları

Sivas Thy İletişim 0850 500 0 777

 Thy Sivas Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Thy Sivas Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Thy Sivas Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Thy Sivas Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Thy Sivas Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Thy Sivas Bilet Al (0850) 500 23 11
Thy Sivas Telefonu (0850) 500 23 11
Thy Sivas Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Bu seferlere katılmak için uçak bileti satın almanız gerekmektedir. Biletinizi ister online olarak plusfly.com ana sayfasından, İster 0850 500 0 777 nolu uçak bileti çağrı merkezi aracılığı ile ya da Sivas büyük otel özsüt karşısı hadise mağazası üzerinde bulunan acentemizden taksit seçenekleri ve güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz.

Thy Sivas Telefon Numarası 0850 500 0 777 dır. Sivas, İç Anadolu bölgesinde en çok uçuş alan yerlerden birisi olmasa da her gün düzenli olarak uçak seferi düzenlenen bir şehirdir. Türk hava yolları ile günde 2 kez İstanbul Atatürk hava limanı arasında yolculuk yapılabilmektedir. Tabi bu sefer düzeni de talebe göre değişiklik gösterebilir. En güncel uçuş bilgilerini THY iletişim çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Sivas’tan direk olarak İstanbul ya da İzmir şehirlerine direk uçuş yapabilirsiniz.Yada Türkiye ya da Dünya’nın her noktasına aktarmalı seçenekleri kullanarak uçuş gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Sivas THY Acentesi İletişim

Sivas Thy Acentesi büyük otel karşısı hadise mağazasının üzerindedir. Thy Sivas uçak bileti satın almak için acenteye gidebilir ya da acenteye telefon ile ulaşarak biletleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  aymilaturizm.com sayfasına giderek acentenin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sivas Thy Acentesi İletişim Telefon Numarası 0346 221 44 41 dir.

Sivas Hakkında

Sivas, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kültür ve yapı bakımından oldukça zengin olan şehir İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İklim olarak karasal iklim hakimdir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ise soğuk ve bol yağışlı olarak geçmektedir. Ülkede kışları en zor geçen soğuk geçen şehirlerimizin başında yer alır. Eğer Sivas’a kış aylarında gitmeyi düşünüyorsanız kalın giyinmeyi unutmayın ����

İnsanlar çeşitli sebeplerle doğdukları topraklardan koparak farklı şehirlere özellikle para kazanma amacıyla yerleşirler. Ekonomik kaygılarla ve eğitim durumundan yurdundan kopan insanlar senede bir kaç kez memleketlerine gelip sevdikleriyle hasret giderirler. Ülkemizde en çok göç veren illerin başında gelir Sivas. Sivas’tan farklı şehirlere göç etmek zorunda kalan her insanın dönüş yolunda kullandığı ulaşım şekli ise değişen şartlarla birlikte artık hava ulaşımı olmaktadır. En ekonomik uçak bilet seçeneklerinin sunulduğu site ile Sivas uçak bileti siteden kolayca temin edilebilir.

Sivas Hava Limanı Servisleri

Sivas hava limanı şehir merkezine biraz uzak bir hava limanıdır. Ulaşımlar belediye otobüs seferleri, Havaş servisleri, Taksi hizmetleri ya da özel araçlar ile sağlanmaktadır. Hava limanındaki uçuş sefer saatlerine göre ulaşımlar ayarlandığı için yolcular sıkıntı çekmemektedir. Sivas hava limanı sadece Sivas yolcuları tarafından değil, Tokat içinde kullanılmaktadır.

Sivas Belediyesi otobüs seferleri

Uçuş sefer saatlerine göre belediye otobüs seferleri düzenlemektedir. Düzenlenen seferler ile hava limanından iner inmez şehir merkezine kadar olan ulaşımı bu imkanla sağlayabilirsiniz.

Havaş otobüs seferleri

Havaş, şehir merkezine ve Tokat şehrine servis düzenlemektedir. Servisler uçuş saatlerine göre olup, sefer saatlerini İnternet sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sivas şehir merkezine ulaşım yaklaşık 40 dk sürmektedir ve ücreti 6 TL dir. (Ulaşım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir bunun için kesin bilgiyi Havaş’ın İnternet sitesi üzerinden alabilirsiniz.) Tokat’a olan ulaşımın süresi ise 90 dk ve ücreti 25 TL dir.

Ulaşım ücretleri ve tarifeleri değişiklik gösterebilmektedir. Havaş Sivas sayfasına giderek güncel ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sivas Hava limanı taksi ulaşımı

Hava limanından kullanabileceğiniz diğer bir ulaşım imkanı da taksidir. Taksi pratikliği ve hızlı taşıması ile size faydalı bir alternatif olabilir. Hamile, yaşlı, engelli ya da kalabalık yolcular için daha kolay olmaktadır.

Sivas Hava limanı Araç Kiralama

Sivas’ta bulunacağınız süreye göre ya da kişi sayınıza göre araç kiralamak oldukça makul bir alternatif olabilir. İş için ya da özel sebepler ile araba kiralamakta olan birçok yolcu bulunmaktadır. Araç fiyatlarını ve özelliklerini araç kiralama şirketlerine danışarak öğrenebilirsiniz.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir