Antalya THY İletişim

Antalya Thy İletişim 0850 500 0 777

Thy Antalya İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Bu Numara aracılığı ile uçak bileti satın alma, bilet değiştirme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya THY Uçak Bileti İletişim

Antalya, özellikle yaz dönemlerinde en çok yolcu sayısına ulaşmakta. Yaz için Antalya’da birçok seçenek bulabiliyorsunuz. Doğa sporları, güneş, deniz, gece eğlenceleri gibi imkanları ile cazibe merkezi halinde. Türk hava yollarını da en çok kullandığı hava limanlarından birisine sahip.

Nerelere uçuş olduğunu, uçuşların nasıl ve ne zaman gerçekleştiğini Plusfly.com üzerinden hemen öğrenebilirsiniz. Kolay sistemi ile güvenilir olarak 2 adımda uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Antalya THY iletişim için ise ücretsiz çağrı merkezimizi arayın; Müşteri temsilcilerimiz ile size en uygun olan uçuşu temin edelim. Bilet alma, değişiklik yapma ve diğer konularda hizmet vermekteyiz.

Thy Uçak Bileti İletişim: (0850) 500 0 777

Thy Uçak Bileti Telefon : (0850) 500 23 11

Bilet İşlemleri 5502 Türsab Numarası ile Aymila Turizm Seyahat Acentesi Üzerinden Yapılmaktadır.

antalya thy iletişim

 

Antalya seyahatlerinin biraz daha kolay olduğunu söylemek gerekir. Çünkü deniz, kara ve hava yolu kullanımı sağlanabiliyor. Ayrıca tatil merkezlerinden birisi olduğu için hava yolu ulaşımında birçok yere direkt olarak uçuşlar bulunuyor. Aktarmasız uçuşlar çevre illerin yolcularını da buraya kaydırmaktadır.

Burdur ve Isparta yolcuları bu hava limanını daha sık olarak tercih ediyor. Isparta’da hava limanı bulunuyor yalnız sadece İstanbul uçuşları bulunduğu için istekleri pek karşılamıyor.

Uçak bileti işlemlerinizde nerede olursanız olun biz yanınızdayız. Antalya‘da, Burdur’da yada Isparta’da acente aramanıza gerek yok. Plusfly.com üzerinden birçok acente işlemini rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Sürekli güncellediğimiz bilgilerle de sorularınıza yanı bulabilirsiniz. Bunun yanında ücretsiz çağrı merkezimiz de size sürekli olarak hizmet vermektedir. Kartsız olarak da işlemleri yapabileceğiniz havale, eft yöntemleri de bulunmaktadır.

Türk Hava Yolları İletişim sayfamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Hakkında

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden birisidir Antalya. Denizi, yeşili, doğası, yapısı her anlamda hayran kalınacak bir şehirdir. 2 milyonun üzerinde olan nüfusu ile de büyük şehirdir. Antalya’ya her yıl binlerce turist gelmektedir. Bu sebeple hem kara hem deniz hem de hava yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir.

En popüler ulaşım aracı ise uçaklardır. Özellikle yurt dışından gelen misafirler için kara yoluna göre çok daha iyi bir alternatiftir. Antalya uçak bileti sayfasını ziyaret ederek Antalya uçuşları hakkında bilgi edinebilir ve bilet satın alabilirsiniz.

Antalya ayrıca en eski yerleşim alanlarından birisidir. Ortalama bir kronolojik sıra yaparsank Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlı Devleti ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yerleşim yeri olmuştur.

Her dönemden kalma harika eserler ve yapılar bulunmaktadır. Konyaaltı, Kemer, Manavgat gibi ilçeleri ise en aktif turizm bölgelerinin bulunduğu yerlerdir.

Türk Hava Yolları firması hakkında daha detaylı bilgi ve online uçak bileti satın almak için bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

 

Telefon Üzerinden Nasıl Bilet Satın Alınır ?

Türk hava yolları uçak bileti satın almak için çeşitli yollar bulunmaktadır. Bu yolların bir tanesi online olarak uçak bileti satın almaktır. İkincisi ise telefon ile arayarak telefon üzerinden kart numaranızı tuşlayarak uçak biletinizi satın almak olacaktır. Çoğu müşterinin tercihi çeşitli web sitelerinden online olarak bilet satın almaktır.

Fakat bazı müşterilerimiz de Thy iletişim hattı nı arayarak uçak bileti satın almaktır. Eğer çağrı merkezi numaramızı arayarak uçak biletinizi satın almak isterseniz sırasıyla aşağıda belirttiğimiz şekilde uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

  • 0850 500 0 777 nolu Thy Uçak Bileti İletişim Numarasını Arayın.
  • Müşteri Temsilcimize Kalkış, varış, Uçuş Tarihi, Dönüş Tarihi, ve kişi sayısı gibi bilgileri verin.
  • Müşteri temsilcimiz sizin için en uygun uçuş seçeneklerini sizin için araştıracak ve bilginize sunacaktır.
  • Dilediğiniz uçuşu seçerek Yolcu isim, soy isim, doğum tarihi, tc numarası gibi bilgileri çağrı merkezi çalışanımıza vermelisiniz.
  • Kredi kartı numaranızı güvenli tuşlama sistemi ile telefonunuz ile girerek ödemeyi yapabilirsiniz.
  • Uçak bileti bilgileriniz çağrı merkezi çalışanımıza vereceğiniz telefon ve mail bilgilerine gönderilir.
  • Kimliğinizle hava limanına bir saat önce giderek uçuş kartınızı alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

Bu işlemlerin dışında bazı işlemler içinde Thy Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Bizi aradığınızda eğer yetkili olduğumuz bir işlem olmadığını anlarsak sizi yetkili müşteri hizmetleri numarasına yönlendiririz ve işlemlerinizin yapılması için size elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışırız. Bu gibi durumlarda anlayışınız göstereceğinizi umuyoruz.