Antalya Sun Express İletişim 0850 500 0 777


Antalya Sun Express İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Antalya Sun Express İletişim hattını arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sun Express Bilet Alma İletişim

antalya sun express iletişim

Antalya Sun Express İletişim Bilgileri

Antalya Sun Express Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Antalya Sun Express Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Antalya Sun Express Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Antalya Sun Express Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Antalya Sun Express Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Antalya Sun Express Bilet Al (0850) 500 23 11
Antalya Sun Express Telefonu (0850) 500 23 11
Antalya Sun Express Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Antalya, hava yolu trafiği bakımından düşünürsek en yoğun şehirlerden birisi. Hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok yer ile karşılıklı olarak seferleri bulunmakta. Sun Express‘te Antalya hava limanını yoğun olarak kullanan firmalardan birisi. Diğer firmaların yapmadığı şekilde direkt uçuşları bulunmakta. Sun Express iletişim Antalya uçuşları için acente, ofis yada bürosunu aramanıza gerek yok hemen çağrı merkezimizi arayarak uçak biletinizi hemen satın alabilir. Yada uçuşunuz ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Antalya Hakkında

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden birisidir Antalya. Denizi, yeşili, doğası, yapısı her anlamda hayran kalınacak bir şehirdir. 2 milyonun üzerinde olan nüfusu ile de büyük şehirdir. Antalya’ya her yıl binlerce turist gelmektedir. Bu sebeple hem kara hem deniz hem de hava yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. En popüler ulaşım aracı ise uçaklardır. Özellikle yurt dışından gelen misafirler için kara yoluna göre çok daha iyi bir alternatiftir. Antalya uçak bileti alarak dünyanın her noktasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayfanın Antalya uçuşları kısmına bakarak seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Antalya ayrıca en eski yerleşim alanlarından birisidir. Ortalama bir kronolojik sıra yaparsan Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlı Devleti ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yerleşim yeri olmuştur. Her dönemden kalma harika eserler ve yapılar bulunmaktadır. Konyaaltı, Kemer, Manavgat gibi ilçeleri ise en aktif turizm bölgelerinin bulunduğu yerlerdir.

Antalya Sun Express Şubeleri İletişim Bilgileri

Muratpaşa Sun Express Ofisi (0850) 500 23 11
Konyaalatı Sun Express Ofisi (0850) 500 23 11
Lara Sun Express Ofisi (0850) 500 23 11
Kepez Sun Express Bürosu (0850) 500 23 11
Belek Sun Express Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11

Sun Express hava yollarının en çok kullandığı hava limanlarından birisi de Antalya hava limanıdır. Buradan hem iç hatlara hem de dış hatlarda bazı yerlere aktarmasız olarak uçuşlar bulunmaktadır. Bu uçuşlar hakkında bilgi almak için acente aramanıza gerek yok. Türkiye’nin her tarafına hizmet veren Plusfly.com ile bunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Fiyatlar hakkında kıyaslama yaparak size en uygun uçuşu bulma imkanınız var. Ayrıca kartsız olarak da işlem yapabileceğiniz Sun Express iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Eft, havale gibi işlemleri kullanarak size nakit işlem yapabilme ayrıcalığı sunuyoruz.

Antalya Hava Limanı Sun Express İletişim

Antalya Hava Limanı Sun Express Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

Antalya Hava limanı uçuşlar konusunda oldukça yoğun bir hava limanıdır. Yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya karşılıklı aktarmasız uçuşlar düzenlenmektedir. Ve Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global, Sun Express ve Onur Air gibi firmalar bu şehirden farklı noktalara uçuş düzenlemektedir. Antalya şehrinde 2 adet hava limanı bulunmaktadır. Birisi Antalya hava limanı diğer ise Alanya hava limanıdır.

Antalya Hava limanı 1960 yılında hizmete girmiştir. Hava limanının şehir merkezine olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 13 km dir.  Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Banka Hizmetleri, Sağlık ve Kargo Hizmetleri bulunmaktadır. Hava limanına ait özel otopark bulunmaktadır. Yaklaşık araç kapasitesi ise 2015 araçtır.

Antalya Hava Limanı Ulaşım

Havaş

Şehir merkezinden Antalya hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

Yolcu indirme güzergahları ise Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City, 5M Migros AVM’dir.  Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Antalya hava limanı Belediye Otobüsleri

600 nolu otobüs: Antalya Havaalanı, şehir merkezi ve son durak olan şehirler arası otobüs terminali arasında ulaşım sağlanmaktadır. (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

800 nolu otobüs: Antalya Belediyesi Otobüsü Lara bölgesinden Muratpaşa Belediyesi’nin önünden Terracity AVM, Shemall AVM, Laura AVM, Şirinyalı, Akra Barut Otel (Eski Dedeman Otel), Işıklardan geçerek Şehir Merkezi, 5M Migros, İl Sağlık Müdürlüğü, Gürsu ve Sarısu Bölgesine gitmektedir.  (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

Antalya Hava Limanı Transfer

Antalya hava limanından plusfly.com dan transfer hizmeti satın alarak uçaktan indiğinizde sizi özel araçla bekleyecek olan şöförlü aracınız ile istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Antalya Hava Limanı Transfer sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinde ve hava limanında çok sayıda araç kiralama şirketi vardır. Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis gibi firmalardan aldığınız araçları hava limanında teslim edebilirsiniz

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir