Kayseri Uçak Bileti İletişim


Kayseri uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir.  Kayseri Uçak Bileti Telefon Numarasından Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Uçak Bileti İletişim

kayseri uçak bileti iletişim

Kayseri Uçak Bileti İletişim Bilgiler

Kayseri Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Kayseri Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Kayseri Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Kayseri Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Kayseri Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Kayseri Bilet Al (0850) 500 23 11
Kayseri Telefonu (0850) 500 23 11
Kayseri Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Kayseri Uçak Bileti satın almak için 0850 500 0 777 yada 0850 500 23 11 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

Kayseri uçak bileti iletişim bilgileri uçak bileti satın almak, bilet değişikliği ve bilet iptal gibi bir çok işlem için gereklidir. Kayseri büyük bir şehir olduğu için acente aramak ve bulmak oldukça güç bir işlemdir. Bu sebepten dolayı 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizi arayarak Kayseri uçuşları ile ilgili bilgi alabilir ve Sun Express başta olmak üzere Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların biletleri ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Uygun fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Kayseri Uçak Bileti Satış Noktaları

Kayseri THY Ofisi İletişim

Kayseri Thy Uçak Bileti Satış Noktası İletişim 0850 500 0 777 dir.

Kayseri THY sayfasını ziyaret ederek iletişim bilgilerini alabilir ve bu bilgilerle uçak bileti işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Thy Kayseri bir çok noktadan uçuş yapmaktadır.  Bilet hattımıza bağlanarak bu uçuşlar hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Kayseri Pegasus Uçak  Ofisi İletişim

Kayseri Pegasus Uçak Bileti Satış Noktası İletişim 0850 500 23 11 dir.

Kayseri’den Pegasus hava yollarının bir çok iç ve dış hat seferi bulunmaktadır. Malatya kalkışlı uçak bileti satın almak isterseniz çağrı merkezimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kayseri Anadolu Jet Ofisi İletişim

Kayseri Anadolu Jet Uçak Bileti Satış Noktası İletişim 0850 500 0 737 dir.

Kayseri kalkışlı Anadolu jet hava yolları uçak bileti satın almak için Kayseri Anadolu Jet Ofisi aramanıza gerek yok bize telefonla ulaşarak en kısa sürede uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Kayseri Sun Express Ofisi İletişim

Kayseri Sun Express Uçak Bileti Satış Noktası İletişim 0850 500 0 777 dir.

Sun Express’in Kayseri’ya dönemsellik yoğunluğa göre uçuşları bulunmaktadır. Çağrı Merkezimizi arayarak uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Kayseri Kalkışlı ve Varışlı Uçuşlar

Kayseri iç Anadolu bölgesinde Ankara’dan sonra en çok uçuş alan şehrimizdir. Kayseri  kendine ait yoğun bir hava trafiği olduğu için nerelere uçuş olduğunu bilmekte yarar var. Kayseri’den İzmir, İstanbul, Antalya gibi şehirlere direkt olarak karşılıklı Kayseri uçak bileti satın almak mümkündür. Ankara yakın olduğu için direkt olarak Kayseri uçuşu bulunmamaktadır. Bu saydıklarımız  iç hat uçuşları ayrıca dış hatlarda da direkt olarak uçuşlar düzenlenmektedir. Frankfurt, Düsseldorf gibi şehirlerden de düzenlenen uçuşlar ile Kayseri uçak bileti satın alınabilinir.

Kayseri Hakkında

Kayseri hakkında kısa bir bilgi verecek olursak ; İç Anadolu bölgesinde yer alan, volkanik şehirlerden biridir. Türkiye’nin en yüksek dağlarından birisi olan Erciyes Dağı bu il sınırları içerisinde bulunmaktadır.Oldukça geniş yolları ile tarihi ipek yolunun geçiş noktalarından birisidir.Kayseri kültürel ve yemek zenginliği açısından da önemli şehirlerimizden birisidir. Kayseri deyince aklımıza ilk gelen şeyler pastırma ve sucuk tur. Kayseri’ye gitme imkanını bulursanız eğer Erciyes Dağına uğramanızı tavsiye ederiz.

Kayseri Hava Limanı İletişim

Kayseri Hava Limanı Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

Kayseri Erkilet Hava Limanı 1998 yılında hizmete açılmıştır. Hava limanı olarak Sivil/Askeri hava limanı kategorisinde yer almaktadır. Hava limanı üçlü kodu ASR’dir. Kayseri uçak bileti alırken karşınıza çıkabilir. Hava limanı şehir merkezine 5 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Otobüs, taksi, servis gibi ulaşım araçları ile gidebilirsiniz. Hava limanı ulaşım bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Özel araçlar içinde 440 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır.

Kayseri Hava Limanı Ulaşım

Belediye Otobüsleri

Yaklaşık 400 metre yürüyerek otobüs durağına geçebiliyorsunuz. 100 ve 102 nolu otobüsler hava limanı yolu üzerinden geçiyor. Bu otobüslerle Yeni Mahalle, Mevlana, Sümer Yüzme Havuzu gibi duraklardan geçerek Hunat’a kadar gidebilirsiniz.

Havaş Servisleri

Şehir merkezi (Yaklaşık 30 dakika sürmektedir) ve Talas’tan (Yaklaşık 30 dakika sürmektedir) hareket eden Havaş servisleri bulabilirsiniz. Servis saatleri ve hareket güzergahını Havaş’ın sitesine girerek öğrenebilirsiniz.  Aşağıdaki linke tıklayarak güncel servis bilgilerine ulaşabilirsiniz.

http://www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriVeOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/Kayseri.aspx

Kayseri Hava Limanı Transfer

Uçaktan iner inmez sizi bekleyen özel bir araç olmasını isterseniz. plusfly.com Kayseri Hava Limanı transfer hizmeti ile transfer satın alarak dilediğiniz yere rahatça gidebilirsiniz.

Kayseri Hava Limanı transfer sayfamızı ziyaret ederek transfer ile ilgili detaylar ve kayseri hava limanı transfer fiyatları konusunda bilgi edinebilirsiniz.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir