Malatya Uçak Bileti Satış Noktaları İletişim


Malatya uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Malatya Uçak Bileti Telefon Numarasından Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Uçak Bileti İrtibat

malatya uçak bileti iletişim

Malatya Uçak Bileti Satış Noktaları Telefon Numaraları

Malatya Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Malatya Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Malatya Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Malatya Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Malatya Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Malatya Bilet Al (0850) 500 23 11
Malatya Telefonu (0850) 500 23 11
Malatya Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Malatya Uçak Bileti satın almak için 0850 500 0 777 yada 0850 500 23 11 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

Malatya uçak bileti iletişim bilgileri uçak bileti satın almak, bilet değişikliği ve bilet iptal gibi bir çok işlem için gereklidir. İzmir büyük bir şehir olduğu için acente aramak ve bulmak oldukça güç bir işlemdir.

Bu sebepten dolayı 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizi arayarak İzmir uçuşları ile ilgili bilgi alabilir ve Sun Express başta olmak üzere Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların biletleri ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Malatya Uçak Bileti Satış Noktaları

Malatya’da Pegasus, Anadolu jet, Thy, Sun Express hava yollarından uçak bileti satın almak, biletinizi değiştirmek ya da biletiniz ile ilgili çeşitli işlemler için aşağıdaki linklere tıkayarak Malatya Uçak Bileti Satış Noktaları İletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Malatya Pegasus Satış Noktaları
Malatya THY Satış Noktaları
Malatya Anadolu Jet Satış Noktaları
Malatya Sun Express Satış Noktaları

Malatya Uçak Seferleri

Malatya hava trafiğini yoğunlaştıran bir nüfusa sahip. Doğu Anadolu bölgesi içerisinde en çok uçuş alan hava limanlarından birisidir. Malatya uçuşları sadece iç hatta değil dış hatta da birçok noktaya gerçekleşmektedir.  Özellikle yaz dönemi gelmesiyle birlikte tatillerin artması uçuş için olan seferlerinde artması anlamına gelmektedir. Ankara, İzmir, İstanbul hava limanlarına direkt olarak karşılıklı uçuş bulabilirsiniz. Firmaların düzenlemelerine göre her gün uçuş bulabilmeniz mümkündür.

Kış dönemlerinde seferler azaltıldığı için haftanın belirli günlerinde uçuş olabilir. En ucuz Malatya uçak bileti satın almak için yukarıdaki formu doldurarak uçuş sorgulayabilirsiniz.

Malatya Hakkında

Kayısısı ile meşhur ilimiz Malatya, Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Tarihi yapıları kadar doğası ve havası da cezbedici türdendir. Tarih boyunca birçok ünlü isim çıkarmış olan şehir 700 bin üzerinde nüfusa sahiptir.

Malatya ilçeleri; Akçadağ · Hekimhan · Arguvan · Kale · Arapgir · Kuluncak · Battalgazi · Pütürge · Darende · Yazıhan · Doğanşehir · Yeşilyurt · Doğanyol

İklim olarak birden fazla iklim türünü görebilirsiniz. Genel olarak karasal, step iklimin hakim olduğunu söylemek daha doğru olacaktır. Ayrıca eskilerden bu yana bir geçiş bir kavşak noktası olması özelliğini göstermektedir. İpek yolundan bu yana birçok ana yol buradan geçmektedir. Siz de hemen Malatya uçak bileti alarak bu güzel şehri görebilirsiniz.

Malatya Hava Limanı İletişim

Malatya Hava Limanı Uçak Bileti İletişim: 0850 500 0 777 

Malatya hava limanı şehir merkezine yaklaşık olarak 35 km uzaklıktadır. Bazı yolcular böyle durumlarda ulaşımı düşünmektedir. Ama dert edilecek bir durum yok çünkü ulaşımlar oldukça kolay ve anlaşılır bir düzen içerisinde gerçekleşmektedir. Şehir merkezine ulaşım Havaş servisleri, Taksi hizmetleri, araç kiralama ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Ayrıca Elbistan’a yolculuk içinde servisler düzenlenmektedir.

Malatya Hava Limanı Ulaşım

Havaş

Şehir merkezine ve Elbistan’a Havaş ile servisler düzenlenmektedir. Şehir merkezine ulaşım uçuş sefer saatlerine göre yapılmaktadır. Yaklaşık yolculuk süresi 45 dakika olup, ücreti 10 TL dir. (Ücreti değişiklik gösterebilmektedir, kesin bilgi için Havaş’ın sitesini kontrol ediniz.) Elbistan için düzenlenen seferler ise günde iki sefer düzenlenmektedir. Yolculuk süresi yaklaşık 120 dakikadır ve ücreti ise 25 TL dir. (Ücreti değişiklik gösterebilmektedir, kesin bilgi için Havaş’ın sitesini kontrol ediniz.)

Taksi

Hava limanından kullanabileceğiniz diğer bir ulaşım imkanı da taksidir. Taksi pratikliği ve hızlı taşıması ile size faydalı bir alternatif olabilir. Hamile, yaşlı, engelli ya da kalabalık yolcular için daha kolay olmaktadır.

Transfer

Plusfly.com un transfer hizmeti ile siz uçaktan iner inmez hava limanının kapısında sizi bekleyecek şöförlü özel araç ile dilediğiniz yere kolayca seyahat edebilirsiniz. kişi sayınız ne olursa olsun size uygun bir aracımız her zaman hazır.

Malatya Hava Limanı transfer sayfasına giderek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir