Trabzon Pegasus İletişim

Trabzon Pegasus İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Trabzon Pegasus İletişim hattını arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus Bilet Alma Telefonu

trabzon pegasus telefon numarası

Trabzon Pegasus İletişim Bilgileri

Trabzon Pegasus İletişim (0850) 500 23 11
Trabzon Pegasus Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Trabzon Pegasus Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Trabzon Pegasus Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Trabzon Pegasus Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Trabzon Pegasus Bilet Al (0850) 500 23 11
Trabzon Pegasus Telefon Numarası (0850) 500 23 11
Trabzon Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Trabzon Pegasus Uçak Bileti satın almak için 0850 500 0 777 yada 0850 500 23 11 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

Son zamanlarda hava yolu firmalarının her şeyden ücret istemeleri malesef Pegasus müşteri hizmetlerine de yansıdı ve bu hizmet de ücretli hale geldi. Kısa bir soru soracak ta olsanız resmi hattı aradığınızda ücret ödemek zorundasınız. Bunun ücreti de bir buçuk lira olarak göze çarpmaktadır. Bunu ödemek istemezseniz özel çağrı merkezlerini aramak durumundasınız bunun en güvenilir olanı ise firmamız plusfly’a ait Trabzon Pegasus çağrı merkezi hattıdır. 0850 500 0 777 nolu numarayı arayarak hemen uçak bileti satışı yanında, bilet değişikliği gibi hizmetleri de gerçekleştirebilirsiniz. Fakat her gördüğünüz telefon numarayı Trabzon Pegasus iletişim hattı zannetmeyin bu konuda malesef dolandırıcılarda bir hayli fazladır.

Karadeniz kıyılarındaki en büyük şehrimiz ve uçuş trafiği oldukça yoğun olan Trabzon şehrimiz ülkemiz için oldukça önemli bir şehirdir. Uçuş trafiği olan fazla olan kara deniz şehrimiz Trabzon’da Pegasus hava yolları uçuşları da oldukça fazladır. Uçuşlar fazla olunca uçak bileti satın almak isteyen hava yolu müşteriler de bir o kadar fazla oluyor. Ayrıca İstanbul şehrinde yaşayan Trabzonlu vatandaşların sayısı oldukça fazladır bu yüzden Pegasus iletişim numarası arayan Trabzonlu yolcular hem İstanbul’da hem de Trabzon’da bulunmaktadır.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Trabzon Hakkında

Trabzon, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. 760 bin üzerinde bulunan nüfusu ile oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehir, tarihi olarakta birçok sahneye tanıklık etmiştir. Bu olaylar ise kültürel olarak bir miras ve oldukça cezbedici yapılar olarak bize armağan olmuştur. Trabzon’da “Karadeniz Teknik Üniversitesi” bulunmaktadır. Eğitim bakımından oldukça gelişmiş bu üniversite ile şehir her yıl binlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlamaktadır. En popüler ulaşım araçları otobüs ve uçaktır. Trabzon’dan birçok şehre uçuş bulunmaktadır ve siz de Trabzon uçak bileti alarak bu güzel şehre ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trabzon’daki gezilecek yerler

Trabzon Uçuşları Hakkında

Trabzon’dan iç hatlarda direkt olarak Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, İzmir, Kocaeli, Bursa gibi şehirlere direkt olarak Trabzon uçak bileti bulmanız mümkün. Bu durumu firmalar düzenlediği için seferler kaldırılabilir ya da değişiklik gösterebilir. Türk hava yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global ve Onur Air firmaları Trabzon hava limanını kullanarak uçuş yapmaktadır.

Bunun dışında dış hatlarda da belirli noktalara uçuşlar bulunmaktadır. Yaz/kış döneminde seferler değişebildiği için buraya ne şehirler yazamıyoruz maalesef. Pegasus, Atlas Global ve Türk hava yollarının dış hat uçuşlarını bulmanız mümkün. Ayrıca hac dönemlerinde Arabistan yarım adasına da direkt olarak uçuşlar açılabilmektedir.  Yine sayfamızdan Trabzon uçak bileti alırken uçuşları kontrol edebilirsiniz.

Trabzon Pegasus Şubeleri İletişim Bilgileri

Akçaabat Pegasus Ofisi (0850) 500 23 11
Yomra Pegasus Ofisi (0850) 500 23 11
Vakfıkebir Pegasus Ofisi (0850) 500 23 11
Yomra Pegasus Bürosu (0850) 500 23 11
OF Pegasus Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11

Trabzon Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Trabzon Hava Limanı Telefon Numarası : 0850 500 0 777 dir.

Trabzon Hava Limanı Karadeniz Bölgesine olan uçuşların büyük bir kısmını kapsamaktadır. Civar illerinde uçuşları bu hava limanı üzerinden gerçekleşmektedir. Şehir merkezine yakın hava limanları arasındadır. 1957 yılında hizmete girmiştir. Türkiye’de bulunan Pegasus, Türk Hava Yolları, Onur Air, Anadolu Jet, Atlas Global gibi firmaların uçuşları bu hava limanından gerçekleşmektedir.

Şehir merkezine en yakın hava limanları arasında yer almaktadır. Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Cafe & Restaurant hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca hava limanın kendine ait özel otoparkı bulunmaktadır. Özel araçlarınızı park edebileceğiniz otoparkın kapasitesi 385 araçtır.

Trabzon Hava Limanı Uçuş Ekranı sayfasına giderek Uçuş ekranını görüntüleyebilirsiniz.

Trabzon Hava Limanı Ulaşım

Havaş

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Hava limanından şehir merkezine Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Hopa, Ardeşen, Rize ve Giresun Servisleri

Trabzon Hava limanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek için Havaş sitesini kontrol edebilirsiniz.

Transfer

Plusfly’ın sağlamış olduğu transfer hizmetini satın alarak inişinizde sizi bekleyecek olan özel araç ile gitmek istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Trabzon Hava Limanı Transfer sayfasını ziyaret ederek transfer hizmeti hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Terminalin hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.