En Uygun & Ucuz Mardin Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Mardin uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Mardin Şehrinde Gezilecek Yerler

Mardin şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Mardin Şehri Hakkında

Mardin şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Mardin, birçok kültürün bir arada yaşadığı otantik ve tarihi bir şehirdir. Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. 2017 itibariyle yaklaşık 800 bin nüfusa sahiptir. Suriye ile sınır komşusudur. Şehre karasal iklim hakimdir; yazları sıcak ve kuru kışları ise soğuk ve yağışlı geçmektedir.

Mardin Kızıltepe hava limanı uçuşları ile birlikte şehre hem karadan hem de havadan ulaşım sağlayabilirsiniz. Havadan ulaşım için Mardin uçak bileti almanız yeterli olacaktır. Karadan ise bazı yakın şehirlere ulaşım süresi ve mesafe şu şekildedir;

•    Şanlıurfa – Mardin arası yaklaşık 190 kilometre ve 3 saat sürmektedir.
•    Diyarbakır – Mardin arası yaklaşık 92 kilometre ve 1 buçuk saat sürmektedir.
•    Gaziantep – Mardin arası yaklaşık 335 kilometre ve 4 buçuk saat sürmektedir.

Mardin uçak bileti satın almak için yukarıdaki arama formunu kullanabilirsiniz.


En Ucuz Mardin Uçak Bileti

Mardin şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Mardin’den her yere direkt olarak uçuş bulmanız henüz mümkün değil. Türkiye’nin bir çok yerinden olduğu gibi Mardin uçuşları da İstanbul, Ankara ve İzmir’e direkt olmaktadır. Yaz/kış dönemleri bu durumu etkilese de genel olarak böyledir. Yolculuk için firmalar bu seferlerde değişiklik yapabilir. Siz en güncel Mardin uçak bileti ni sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Alt yapımız buna uygun şekilde düzenlenmiştir.

Türk hava yolları, Pegasus ve Anadolu Jet ile İstanbul’a uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu Jet ile Ankara’ya ve Pegasus ile de İzmir’e direkt yapılan uçuşlara uçak bileti satın alarak katılabilirsiniz.

Mardin Uçak Bileti İletişim

Mardin uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Mardin hava yolu bürosu ile Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Mardin Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Mardin THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Mardin Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Mardin Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Mardin Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Mardin havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Hava limanından Şehir Merkezi yaklaşık olarak 20 km uzaklıktadır. Çeşitli ulaşım alternatifleri bulunmaktadır.

Mardin hava limanı hava yolu firma servisleri

Hava yolu firmalarının yapmış olduğu servisler bulunmaktadır. Uçağınızın sefer saatini göz önünde bulundurarak hava yolu firmasından bilgi edinebilir böylece de rahatça ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Mardin hava limanı minibüs ulaşımı

Dilerseniz minibüs ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Mardin- Kızıltepe- Havalimanı arasında minibüs seferleri bulunmaktadır. Hava limanı nizamiye girişinden binebilirsiniz.

Mardin hava limanı taksi & hususi araçlar

Bu ulaşım araçlarını da kullanabilirsiniz. Özel araçlar için havalimanında otopark alanı mevcuttur.

Mardin hava Limanı

Mardin Hava limanı Güney Doğu Anadolu bölgesinin en çok kullanılan hava limanlarından birisidir. Öyle ki İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinden bu hava limanına direkt olarak uçuşlar bulunmaktadır. Pegasus, Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet firmaları bu hava limanı üzerinden uçuşlarını sürdürmektedir. Mardin hava limanıayrıca yakın olan şehirlerinde uçuşlarını karşılamaktadır. Genelde tercih edilme sebebi ekonomik olsa da bazen uçuş sefer saatleri uyduğu için de yolcular bu hava limanına bilet almaktadırlar. Mardin şehir olarak güzel bir ildir. Şehir hakkında da bilgi edinmek isterseniz Mardin Şehir Rehberi sayfamızı kontrol edebilirsiniz. Sizler için bazı araştırmalar yaparak bilgileri derliyoruz. Yaptığınız yolculukların daha keyifli ve verimli olması için çalışmaktayız.

Mardin hava limanı için biraz da teknik özelliklerden bahsedelim. Hava limanı 1999 yılında hizmete açılmıştır. Hava limanı ile şehir merkezi arasındaki uzaklık ise 13 Km’dir. Hava limanına ulaşım için yazının devamını takip edebilirsiniz. Ama özel araçlarınız ile gidecekseniz 540 araçlık bir otoparkı da bulunmaktadır.

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.